تاریخ درج خبر : 1393/03/02
کد خبر : ۲۷۹۰۷۱
+ تغییر اندازه نوشته -

حبیبی مدیرعامل و روحانی قائم مقام کارخانه قند یاسوج شد

سایت استان: با حکم مدیرعامل بانک تجارت کشور، قدرت الله حبیبی به عنوان عضو هیئت مدیره و مدیرعامل کارخانه قند یاسوج منصوب شد.

به گزارش سایت استان، همچنین آقای حسین روحانی از چهره های سیاسی و هنری استان به عنوان عضو هیئت مدیره و  قائم مقام این کارخانه صنعتی در یاسوج انتخاب شد.

شرکت فرآورده های غذایی و قند یاسوج در سال 1344 تاسیس و از جمله شرکتهایی است که در دولت احمدی نژاد بابت بدهکاری دولت به بانک تجارت واگذار شد.

IMG_1936

همچنین در احکام جدید، آقای مغویی نژاد مدیرعامل بانک تجارت استان به عنوان رئیس هیئت مدیره،  کوکبی به عنوان عضو نایب رئیس هیئت مدیره و ملکوتی مسئول حقوقی بانک تجارت ایران به عنوان عضو هیئت مدیره منصوب شدند.

مراسم معارفه اعضای جدید در تهران برگزار و گفته می شود در هفته آتی این مراسم به صورت رسمی در یاسوج برگزار می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • سید حمید موسوی اصل گفت:

  جناب آقای مهندس حاج قدرت الله حبیبی
  سلام علیکم
  نوید مسرت بخش انتصاب شایسته ی حضرت عالی را به عنوان مدیرعامل شرکت فراوردهای غذایی و قند یاسوج که نشان از تعهد و تخصص حضرتعالی می باشد تبریک و تهنیت عرض می نمایم ازدر گاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران اسلامی مسالت دارم.

 • کریمی گفت:

  جناب آقای مهندس حبیبی
  با سلام
  انتصاب شایسته و به حق جنابعالی را به عنوان مدیرعامل کارخانه قند یاسوج تبریک عرض نموده و امیدوارم در تمام مراحل زندگی علی الخصوص در زمینه کاری موفق و سربلند باشید

پربازديد