تاریخ درج خبر : 1393/03/03
کد خبر : ۲۷۹۳۱۹
+ تغییر اندازه نوشته -

گزینه های مدیرکلی کتابخانه های عمومی استان/ اسامی

سایت استان: بعد از اعتراض موسی خادمی به انتصاب محمدشفیعی به عنوان سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های کهگیلویه و بویراحمد حکم مدیرکلی دیگر به محمد شفیعی نمی‌رسد و گزینه‌های دیگری این روزها برای مصاحبه به تهران رفته‌اند.

گزینه‌های جدیدی برای قبولی مسئولیت نهادکتابخانه‌های عمومی مطرح است، نام زینب قربانی خلف آباد نیز بیشتر از سایرین بر سر زبان‌هاست، قربانی خلف‌آباد دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات فارسی است.

library_logo

وی ۱۱سال سابقه کار در نهادکتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، کارشناس نمونه کشوری، مقاله نویس برتر استان، مولف کتاب، خبرنگارنمونه حوزه زنان استان را در کارنامه خود دارد.

وی همچنین در رشته‌های عکاسی و خبرنگاری سررشته دارد.

نام صدیقه محمدی تبار که از کتابداران نمونه استان است نیز برای مدیرکلی کتابخانه‌های عمومی مطرح شده‌است.

محمدی تبار دارای مدرک کارشناسی علوم تربیتی و بیش از 11 سال سابقه دارد.

سجاد جمشیدیان از جوانان اصلاح طلب استان نیز از دیگر گزینه‌های مدیرکلی کتابخانه‌های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد است که این روزها نامش در محافل مطرح می‌شود.

منبع: کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • کتابدار گفت:

  با گردو و عسل طبیعی میشه همه کار کرد . جهت اطلاع. این بار نوبت گرمسیرهای است که مدیر باشند .

 • آقای کمال مگه فکر کردین کی هستین که باید همه را بشناسین امثال شما اقایون اینقدر بخیل و تنگ نظر هستید که نمی خواهید موفقیت خانم ها را ببینید و نخواهید دید من محمدی تبار را نمی دانم ولی تا جایی که می دانم خانم قربانی جزأ برترین کارشناسان کشور در حوزه کتاب و کتابخوانی هستن ایشات 5 بار به عنوان کارشناس نمونه کشور انتخاب شدند تا جایی که می دانم چندین مقاله علمی در نشریات دانشگاهی و همایش های منطقه ای دارند دو مقاله isiدارند چندین طرح اجرا شده را در کارنامه خود دارند نفر اول عکاسی در جشنواره نوجوان سالم خبرنگار نمونهه در حوزه بانوان در استانداری – مولف دو کتاب – سه بارمقاله نویس برتر استان و در حال حاضر طرح ایشان در بین 1400 طرح فرستاده شده به نهاد کتابخانه های عمومی شکر به عنوان 118 طرح نمونه کشوری به مرحله بعد راه یافت و به قطع یقین دیگر موفقیت هایی دارند که ما بی اطلاع هستیم و در همین جا از خانم قربانی می خواهم که چکیده ای از رزومه خود را در این سایت وزین منتشر کنن تا امثال اقای کمالی بیشتر شما را بشناسن و بدونن کسی که انتخاب میشه برای مدیرکلی و به مصاحبه دعوت میشه حتما اونقدر توانمند هست و همین جوری دعوتش نکردن

 • کمال گفت:

  والا من از86 تا حالا رفت وآمد دارم اکثرا هم میشناسنم ولی این خانم های محترمه رو نشناختم آقای جمشیدیان کارنامش مشخصه رتبه اول رشته تاریخ دانشگاه تربیت معلم صاحب ده ها مقالات معتبر علمی در مجلات مختلف و…جوان صاحب فکر ومردمی.
  به نظرمن با توجه به قدرت بیان وسوابق درخشان آقای جمشیدیان میتونه گزینه مناسبی باشه در ضمن ایشون با توجه به اعتباری که در موسسات علمی وکتابخانه دارا میباشد میتونه کمک زیادی در جهت گسترش کتابخانه های استان داشته باشه

 • دهدشت گفت:

  امام جمعه شهر لیکک از وضعیت مطالعه و کتابخوانی در شهرستان بهمئی اعلام نارضایتی کرد و از مسئولان خواست در این زمینه کاری کنند.
  به گزارش آوای ماغر ،امام جمعه شهر لیکک ظهر امروز در جلسه انجمن کتابخانه‌های شهرستان بهمئی با اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی اظهار کرد: یکی از نام های قرآن کریم که معجزه خداوند است کتاب می باشد و این جایگاه و اهمیت کتاب را در جامعه اسلامی محرز می کند.

  سیادت با اعلام نارضایتی خود از وضع موجود کتاب و کتاب‌خوانی در سطح شهرستان بهمئی متذکر شد: برای اینکه مردم و به ویژه نسل جوان به کتاب و کتابخوانی تشویق شوند باید مسئولان متولی بنرهایی با گفته‌های ائمه و علمای بزرگ طراحی کنند و در سطح شهرستان نصب کنند تا مردم به این موضوع اهمیت دهند.
  حالا خودتان قضاوت کنید………………………………..

 • گچ گفت:

  ککا جر مکنین نوبت گرمسیره ایشا دیه بستونه

 • فرشید گفت:

  خانم محمدی تبار نیروی با تجربه و متدین مردم گچساران بوده که در طول 11 سال خدمت صادقانه خود و دید بسیار خوبی به عنوان هم استانی برای کل استان خصوصا مردم فهیم یاسوج و دهدشت و دیگر شهرستانهای استان دارد که انشاه الله با انتخاب به حق ایشان در جهت بهبود وضعیت کتابداری استان شاهد پیشرفت خوبی در استان باشیم

 • کتابدار گفت:

  مخالفیم نوبت گرمسیریها است

 • بی غش گفت:

  ‘زینب قربانی’ کارشناس انجمن ها و مشارکت های اداره کل نهاد کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد به عنوان کارشناس برتر کشوری معرفی شد.

 • آشنا گفت:

  برادر سجاد جمشیدیان مدتی در زمان دانشجویی کلید دار کتابخانه دکتر شریعتی انجمن اسلامی دانشگاه یاسیچ بوده اند و حقیقتا با ظرافتهای کتابخانه ها و نیاز روز این فضاها اعم از سخت افزاری و نرم افزاری آشنا هستند…

 • بئاتریس گفت:

  خانم قربانی بهترین و مناسب ترین گزینه ممکن برای مدیریت کتابخانه هاست.کارنامه تحصیلی اش درخشان و کارنامه مدیریتی و آموزشی اش بسیار پربار و موفقیت آمیز است.نویسنده وسخنران قابلی هم هستند.براستی که مجموعه چندین هنر است.بقول امیری فیروزکوهی : در هر انگشت ده هنر دارد — صد هنر را در او عیان یابی. امیدواریم با انتخاب این بانوی فرهیخته ،کتابخانه ها رونق خود را باز یابند.و فصلی تازه و درخشان در عرصه مدیریت را شاهد باشیم.

 • کتابدار گفت:

  لطفأ نام تألیفات و مقالات خانم قربانی را اعلام بفرمایید.خانم قربانی همه ی تحصیلاتش از فوق دیپلم تا کارشناسی ارشد را در دانشگاه آزاد یاسوج گذرانده و من با شناخت 15 ساله از ایشان هیچ بنیه ی علمی یا فرهنگی سراغ ندارم و تنها فعالیت سیاسیش هم حضور در ستاد ولایتی بوده است .لازم است آقای حاج زارع دست از این طایفه بازی بردارد .

 • ستادی گفت:

  افرادی همچون اقایان سیاهی ،وفایی، شکراله زاده،تقوی توان اداره کل کتابخانه هاکه هیچ ،حتی می توانند یک وزارتخانه مهم را اداره کنند بدینوسیله حمایت خود را از این افراد اعلام می داریم

  • اشکان گفت:

   خیلی با حالی

  • كتابدار گفت:

   پس اجازه دهید تا آقایان وزیر شوند حیفه بیان مدیر کتابخانه ها شوند.

  • کتابدار گفت:

   این چهار نفری که گفتی که قطعا یکشوم خودت بودی که مطلب نوشتی ..توی این 10تا 8 سال مدیریتشون چه گلی به سر کتابخانه ها زدند که حرف از توانایی میزنید

  • ناشناس گفت:

   هههههههههههههههه

 • جمعکثیری از کتابداران استان گفت:

  خانم قربانی هم سابقه کاری قابل قبولی داره وهم از لحاظ مدیریتی میتواند مجموعه را به آرامش برساند وبسیار کارنامه موفقی دارد آرزوی موفقیت ایشان را داریم

 • ناشناس گفت:

  متاسفم…این همه نیروی توانمند در کتابخانه ها با مدارج عالی…آخ وبختم.

 • کتابدار گفت:

  آقایان اصلاح طلب! یعنی بین شما قحط الرجال است که یک مدیر برای این مجموعه انتخاب نمی کنید. خانم قربانی سابقه کار در این مجموعه را دارد ولی از این مجموعه رفته چرا از خود نیروهای این مجموعه انتخاب نمی کنید. خود آقای جمشیدی نیروی توانمندی است.

 • دوست گفت:

  الحق وانصاف خانم قربانی حقش

 • یاس گفت:

  با توجه به اینکه خانم قربانی در کتابخانه مشغول به کار بوده اما در حال حاضر در آموزش و پرورش مشغول به کار هستندو آقای جمشیدی مدت زیادی نیست که مشغول به کار در کتابخانه می باشند و هر دو از نیروهای خوب و فعال هستند لذا گزینه دوم خانم صدیقه محمدی تبار با توجه به اینکه مدت 11 سال در کتابخانه مشغول به کار می باشد و در مدت این11 در کتابخانه صادقانه خدمت نموده اند گزینه مناسبی برای مدیرکل کتابخانه های عمومی استان می باشد . موفق باشید در پناه حق .

 • دوست گفت:

  خانم قربانی سلم اگر در 10 سایت دیگر این خبر را می زنی بزن ولی نام …………. را چرا تکرار می کنی به جامعه فرهنگی استان داری توهین می کنی مه دنیا نه کلو خرده زشته

پربازديد