تاریخ درج خبر : 1393/03/04
کد خبر : ۲۸۰۰۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -

نشست استاندار و مدیران با واحدهای صنعتی و معدنی بویراحمد و دنا

سایت استان: با حضور استاندار استان، مدیران دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل مشکلات و مسائل پیش روی واحدهای صنعتی و معدنی شهرستان های بویراحمد و دنا بررسی خواهد شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، یوسف تازش با بیان اینکه با پیگیری های سازمان صنعت و معدن و شرکت شهرکهای صنعتی استان روز یکشنبه سید موسی خادمی از واحدهای صنعتی و معدنی در شهرستان بویراحمد بازدید خواهد نمود افزود: در پایان طی جلسه ای مشکلات این واحدها با حضور استاندار استان، مدیران دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل و صنعتگران و معدنکارن بررسی خواهد شد.

رئیس اداره روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به اینکه استاندار استان حمایت ها و اقدمات مطلوبی در راستای رفع مشکلات پیشروی صنعت استان و حمایت از تولید در کهگیلویه و بویراحمد نموده است گفت: با حضور استاندار مشکلات واحدهای صنعتی و معدنی هر شهرستان به صورت جداگانه و در خود همان شهرستان بررسی خواهد شد.

تازش خاطرنشان کرد: با همکاری و همدلی همه دستگاه‌های اجرایی استان و بهره‌گیری از ظرفیت‌های حمایتی می‌توانیم شاهد رفع موانع و مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی و صنعتی، ایجاد اشتغال و رونق کسب و کار در کهگیلویه و بویراحمد باشیم.

وی اضافه کرد: در حال حاضر کلیه واحدهای غیر فعال و راکد صنعتی و معدنی استان بررسی و مشکلات آنها شناسایی شده است و اقدامات لازم در جهت تعیین و تکلیف این واحدها برای تامین منابع مالی و خروج از وضعیت رکود در حال انجام است.

رئیس اداره روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: این نشست یک شنبه 4 خرداد ماه ساعت 16 در سالن اجتماعات مجتمع تولیدی و صنعتی دنا صنعت واقع در شهرک صنعتی فرودگاه برگزار می شود.

از کلیه صنعتگران این شهرستان ها برای شرکت در این مراسم جهت هم اندیشی برای رفع مشکلات موجود در صنعت دعوت بعمل می آید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد