تاریخ درج خبر : 1393/03/04
کد خبر : ۲۸۰۰۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

احسان شریعتی به یاسوج می آید

سایت استان: احسان شریعتی فرزند دکتر علی شریعتی به دعوت تشکل وحدت اسلامی دانشگاه علوم پزشکی به یاسوج می آید.

به گزارش سایت استان، این مراسم به مناسبت بزرگداشت دکتر علی شریعتی با حضور فرزند گرامیشان دکتر احسان شریعتی روز دوشنبه شب پنجم خرداد ماه ساعت 20:30 در سالن حکیم جرجانی( جنب سازمان انتقال خون) برگزار می گردد.

5166

احسان شریعتی متولد 1338 در مشهد و فارغ‌التحصیل رشتهٔ فلسفه از دانشگاه سوربن فرانسه است و اکنون در کلاس‌های آزاد مؤسسه رخداد تازه و مؤسسه پرسش تدریس می‌کند.

وی مدتی به عنوان استاد مدعو در گروه فلسفه دانشگاه تهران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران تدریس می‌کرد.

“فلسفه هایدگر و قرائت ایرانی آن”، “دین و دولت” (پیرامون مناسبات دین و ایدئولوژی با دمکراسی و لائیسیته) و “در هویت ملی”(خودکاوی ملی در عصر جهانی شدن) از جمله تالیفات دکتر احسان شریعتی است.

10313620_618271524921364_1467093642026536664_n

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • دانشجوی علوم پزشکی گفت:

  سلام بر افکار انقلابی دکتر شریعتی و منش علمی سیاسی و مذهبی دکتر چمن

 • خوم گفت:

  اصلاح فرمایید..اداره کل انتقال خون…سازمان انتقال خون تهران است
  با چارت های سازمانی بیشتر آشنا شوید

 • هم شهری گفت:

  سلام بسیجی های به قول خودتان نسل جدید… چون بسیجی واقعی هشت سال در جنگ مردانه جنگید و بس … ترا به خدا بگذارید نگاه نسبت به استان عوض بشه همه چیز را بهم نزنید . بگذارید افراد بزرگ در استان بیاییندو ذهنیت نسبت به استان عوض بشه . استان ما مستعد و اما گمنام و چند سالی آقای هدایتخواه و این چند سال اخیر اقای بزرگواری با معرفی چماق لری نگذاشتند و نتوانستند … حال با روی کار اومدن دولت جدید بگذارید حداقل شاید شاید استان شاید …

 • دوست گفت:

  گندم های یاسوج امسال خوب ببار نیامدند وبهار خوبی نداشتیم
  دکتر علی شریعتی

 • اشکان گفت:

  دلواپسون به پیش

 • بسیجی گفت:

  جامعه نیاز به آرامش داره همه ما باید همدیگر را تحمل کنیم و با هم مدارا داشته باشیم و همین سیاست ریاست علوم پزشکی تا زمانیکه مدافع همه افکار مختلف دانشجویی باشن و از برنامه های دانشجویی با هر سلیقه ای حمایت کنند برای همه ما قابل احترام هست و ما هم به احترام افکار شخص ایشون هم که شده آرامش دانشگاه را حفظ می کنیم.

 • دانشجو مستقل گفت:

  خیلی خوبه در دانشگاه علوم پزشکی همه تشکلها با آزادی عمل کامل دارند فعالیت می کنن وقتی ریاست دانشگاه خودش اهل فکر اصیل باشه این نتیجه مشخصه ماها هم خیلی راضی هستیم. از این جو موجود در علوم پزشکی.

 • دانشجو گفت:

  سلام بر دکتر علی شریعتی و سلام بر دکتر احسان شریعتی و سلام بر دکتر چمن که اگر چه قدرش را نمی دانیم ولی او دکتر شریعتی زمان ماست با عملگرای فکری در علوم پزشکی و مدیریت سلامت.

 • […] منبع خبر: سایت استان کهگیلویه و بویراحمد […]

پربازديد