تاریخ درج خبر : 1393/03/05
کد خبر : ۲۸۰۵۱۵
+ تغییر اندازه نوشته -

سودهای کلان بانکی صنعتگران را از پای درآورده است

سایت استان: رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: امروز دیگر مشکل صنعتگران استان ما استمهال بانکی نیست بلکه مشکل از سود 24 درصدی تسهیلات است که صنعتگر را از پای درمی‌آورد.

جبار کیانی در نشست صنعتگران استان کهگیلویه و بویراحمد با مسئولان ارشد استانی با انتقاد از وضعیت صنعت در این استان اظهار کرد: مدیریت بحران را تنها برای سیل و زلزله نگذاشته‌اند، بلکه برای حمایت از صنعت در این استان لازم است، کارگروه مدیریت بحران تشکیل دهیم.

DSC_0429

رئیس اتاق بازرگانی و کشاورزی یاسوج با بیان اینکه در کهگیلویه و بویراحمد هیچ فعال اقتصادی نیست که مشکل نداشته باشد، افزود: همه کسانی که در بخش صنعت استان ما کار می‌کنند با مشکل روبرو هستند و مسئولان باید به خصوص در زمینه مسائل بانکی آن‌ها را درک کنند.

این فعال اقتصادی بخش خصوصی تصریح کرد: امروز دیگر مشکل صنعتگران استان ما استمهال بانکی نیست بلکه مشکل از سود 24 درصدی تسهیلات است که صنعتگر را از پای درمی‌آورد.

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج افزود: مسئله صنعت و مشکلات آن با موعظه برطرف نمی‌شود بلکه لازم است مسئولان آستین‌ها را بالا زده و عملیاتی به کمک صنعت بیایند.

کیانی با بیان اینکه صنعتگران را به دلیل عدم توان پرداخت اقساط نباید بازداشت کرد، افزود: باید دید که این افراد چند درصد مقصر بوده‌اند و چرا به این روز افتاده‌اند و سپس آن‌ها را مورد توبیخ یا بازداشت قرار داد.

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: این صنعتگران در دوره‌ای که دشمن تحریم‌ها را سخت کرد برای اقتصاد کشور مبارزه کردند و در سنگر نخست مبارزه اقتصادی بودند تا کار تعطیل نشود و امروز نباید فقط آن‌ها هزینه مبارزه اقتصادی را بپردازند.

کیانی با اشاره به اینکه بانک‌ها باید آستانه تحمل خود را بالا ببرند، تصریح کرد: اگر همه با هم تعامل داشته باشیم و اتاق فکر تشکیل دهیم و جلساتی از این دست داشته باشیم مشکل صنعت در استان برطرف می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد