تاریخ درج خبر : 1393/03/05
کد خبر : ۲۸۰۵۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -

با زندان رفتن صنعتگران مشکلات حل نمی شود

سایت استان: یکی از صنعتگران استان گفت: با زندان رفتن صنعتگران مشکلات حل نمی شود و باید به دنبال حمایت از این افراد باشیم.

حاج خسرو باقری در نشست بررسی مشکلات صنعتگران و واحدهای تولیدی با استاندار، با تقدیر از برگزاری این نشست گفت: این نشست برای اولین بار در طی سالهای اخیر برگزار شده است.

IMG_9179

خسرو باقری با اشاره به مشکلات واحدهای تولیدی استان اظهار داشت: 90درصد از صنعتگران در استان از کارشان راضی نیستند اما دیگر راهی برایشان باقی نمانده است.

وی بیان داشت: گزارش های دروغ و بی پایه صنعت این استان را به این روز انداخته است.

وی با بیان اینکه هزینه برخی واحدها بیشتر از درآمد آنهاست، افزود: مبالغ زیادی از دولت طلبکار هستیم اما هنوز این مبلغ وصول نشده است.

باقری با بیان اینکه برخی مسئولین گذشته درب اتاقشان را بر صنعتگران بستند، گفت: برخی به دنبال این هستند که صنعتگران را به زندان بیندازند.

وی تصریح کرد: 80 درصد صنعتگران این استان بیکار هستند و با زندان رفتن آنها مشکلات حل نمی شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • یک شهروند گفت:

  جناب آقای باقری!
  برای بسیاری از مردمان ایران زمین که با فقر و نداری و بدون داشتن هیچ یار و یاوری عمرشان را شرافتمندانه سپری می کنند, زندگی سراسرش زندان است و قفس! مردمی که شعور دارند, توان و درک و فکر و ایده دارند. اما دستشان به جایی بند نیست و کس و کاری ندارند و از اینجا و آنجا سفارش نمی شوند و مجبورند تا آخرین لحظه های زندگی در یاس و نا امیدی تبعیض ها و نابرابری ها را ببینند و بگذرند. همین مردمی که گرفتن یک وام پنج تومانی هم برای بیشترشان امری محال است.
  راستش را بخواهید خبر خوب, جلب و پرسش از شما در مورد بازپس ندادن وام های کلان بود. خبر بد بی نتیجه ماندن این تحقیق و تفحص (که دور از انتظار هم نبود).
  باقی داستان و آنچه درباره صنعت و صنعت گری فرمودید داستان دیگری ست که جداگانه باید توسط اهل فن و صتعت مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. درود.

 • saeed گفت:

  سلام . بنده 6 سال هست که در شرکت سینره کار میکنم که با مدیریت قوی و غیر بومی روز به روز در حال گسترش هست . خوشحالم که مدیریت آن یک غیر بومی و اهل تهران است . و خدا را شکر که دست صنعتگر هم استانی نیست یعنی خدا میداند که سالها قبل تعطیل میشد

 • عدالت گفت:

  با عرض سلام قرار نیست صنعتگران زندان برن افرادی که وام های کلان گرفتن وپس ندادن بدهی را باید زندان برون چه اقا زاده باشه چه صنعتگر.

 • […] منبع خبر: سایت استان کهگیلویه و بویراحمد […]

پربازديد