تاریخ درج خبر : 1393/03/05
کد خبر : ۲۸۰۵۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

مقام معظم رهبری از عملکرد مجلس رضایت دارند

سایت استان: رئیس مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به دیدار روز گذشته نمایندگان با رهبر معظم انقلاب توصیه های ایشان را راهگشا و ارزشمند دانست و گفت: برداشتم این است که فرمایشات مقام معظم رهبری حاکی از رضایتمندی ایشان از عملکرد مجلس بوده که امیدواریم خداوند به نمایندگان مجلس توفیق خدمت بیشتر و تلاش روزافزون برای پیشبرد اهداف کشور دهد.

40
غلام محمد زارعی افزود: نمایندگان از بیانات رهبری استفاده زیادی بردند و با توجه با تاکیدات معظم له در زمینه مدیریت جهادی امیدواریم شاهد فصل جدیدی از کار و تلاش در کشور باشیم.
نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب بر مدیریت جهادی در نهادهای تقنینی و نظارتی تاکید داشتند که امیدواریم نمایندگان محترم این مهم را مد نظر قرار دهند.
وی با اشاره به چهار محور مهم در بیانات رهبری، افزود: برنامه ریزی در راستای اقتصاد مقاومتی، حمایت از پیشرفت علمی، نگاه ویژه به فرهنگ اسلامی در کنار مدیریت جهادی می تواند برنامه مناسبی برای کار مجلس باشد.
زارعی تاکیدات معظم له مبنی بر ایستادگی در مقابل زورگویان را از دیگر موضوعات مهم در بیانات ایشان دانست و ابراز داشت: استمرار بر گفتمانی که موجب پیروزی انقلاب اسلامی در برهه های حساس تاریخی شد، کلید موفقیت و سربلندی ملت ایران است که امیدواریم نمایندگان محترم از آن غافل نشوند.
زارعی در پایان ابراز امیدواری کرد: نمایندگان مجلس در کمیسیون های تخصصی و بنا به حوزه کاری خود طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری برنامه ریزی ها و اقدامات لازم را انجام دهند.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد