تاریخ درج خبر : 1392/03/20
کد خبر : ۲۸۰۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

حمله شدید بزرگواری به حسن روحانی

سایت استان: عضو فراکسیون روحانیون مجلس گفت: گاهی شاهد هستیم نامزدهای انتخابات ریاست‌ جمهوری برای تحمیل خود به مردم دستاوردهای ۳۴ ساله نظام را زیر سؤال می‌برند که درست نیست و کاندیداها باید از این اقدامات پرهیز کنند.

195

سیدعلی‌محمد بزرگواری نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی در مجلس شورای اسلامی در مجلس شورای اسلامی گفت: در بحث انتخابات، کار نباید به گونه‌ای باشد که نامزدی بخواهد با شعارهای لیبرالی و حرکتهایی به دنبال فریب مردم باشد و با روشهایی که از خارج دیکته می‌شود، در جهت فریب مردم عمل کند.

وی افزود: اینکه یکی از نامزدها در برنامه تلویزیونی کلیدی را جلوی دوربین نشان می‌دهد باید دانست که این کلید نماد، نماد فراماسونری است و این قبیل اقدامات نه تنها موجب جذب آراء مردم نمی‌شود بلکه تأثیر منفی بر این امر داشته و موجب دور شدن مردم از وی می‌شود.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس اظهار داشت: گاهی نیز شاهد هستیم که برخی نامزدها برای تحمیل خود به مردم در شعارهایشان دستاوردهای 34 ساله نظام را زیر سؤال می‌برند و به عنوان نمونه عنوان می‌کنند که وضعیت شهرها با 30 سال پیش تفاوتی ندارد.

گفتنی است حسن روحانی در برنامه گفت و گوی ویژه خبری شبکه دوم سیما با نشان دادن کلید به صورت نمادین، کلید حل مشکلات را در دست خود دانست و از مردم خواست که با انتخاب او، قفل مشکلاتشان را با این کلید بگشایند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد