تاریخ درج خبر : 1393/03/05
کد خبر : ۲۸۰۶۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

سو مدیریت و ناتوانی برخی افراد صنعت استان را زمینگیر کرده است

سایت استان: مدیرعامل مجتمع دنا صنعت بویراحمد گفت: سو مدیریت و ناتوانی برخی افراد صنعت استان را زمینگیر کرده است ولی برخی ها تحریم را بهانه ناتوانی خود می کنند.

به گزارش سایت استان، لهراسب باقری در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: نزدیک به 95 درصد مواد اولیه کارخانه ما از خارج از کشور تامین می شود و در دوران تحریم ما نیز به بهترین و مطلوبترین شکل ممکن توانستیم محصولات خود را تولید و ارائه کنیم.

10684_310

جوانترین صنعتگر استان افزود: این واحد بزرگ تولیدی در سال 88 با سرمایه ثبتی 40 میلیارد تومان به عنوان بزرگ‌ترین طرح اشتغالزایی استان کهگیلویه و بویراحمد با هدف طراحی تولید و نصب انواع لوله و اتصالات و مخازن پلیمری تک‌جداره و دوجداره کرتیوبدار و کامپوزیت از سایز 16 تا چهار هزار میلی‌متر راه‌اندازی شد و شروع به کار کرد.

باقری ادامه داد: محصولات تولیدی این مجتمع صنعتی در زمینه‌های مختلف صنایع کشور از جمله نفت، گاز و پتروشیمی، پروژه‌های دریایی مختلف، عمرانی، کشاورزی، آب و فاضلاب و بخش خصوصی کاربرد دارد. 

وی میزان اشتغالزایی در این مجتمع را 386 نفر عنوان کرد و بیان داشت: با راه‌اندازی فاز دوم، این مجتمع علاوه بر افزایش تولیدات برای حدود 200 نفر دیگر شغل مستقیم ایجاد خواهد شد.

کارآفرین برتر کشوری خاطر نشان کرد: پرسنل مدیریتی این شرکت با دارابودن مدرک دانشگاهی از بهترین و معتبرترین دانشگاه‌های ایران و دنیا و استفاده از مدرنترین دستگاه‌ها و ماشین‌آلات موجود در اروپا بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات را تولید می‌کنند.

download (1)

وی در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از جو موجود در استان گفت: برخی که خود قابلیت و کارایی نداشته و در مسیر توسعه استان هیچ کاری نمی کنند وقتی تولیدکننده ای  را می بینند که پیشرفت کرده و نمی توانند به او برسند، با سنگ اندازی و ایجاد شایعه سعی در زمین زدن و تخریب شخصیت افراد دارند.

باقری میزان بدهکاری های جاری و غیر جاری این مجتمع را 28 میلیار تومان عنوان کرد و ادامه داد: در یک مورد بیش از 39 میلیارد تومان از وزارت نیرو طلبکار هستیم که مسئولان این وزارتخانه پیشنهاد تهاتر یک ساختمان در تهران را بابت بدهکاری خود داشته اند.

باقری با تقدیر از همه مسئولان و بانک‌هایی که در راه‌اندازی و اعطای تسهیلات به رونق این کارخانه کمک کرده‌اند، تصریح کرد: امیدواریم که این همکاری‌ها همچنان ادامه داشته باشد تا ما نیز با عزم هرچه بیشتر به رونق اقتصادی استان و ایجاد اشتغال کمک کنیم. 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد