تاریخ درج خبر : 1393/03/05
کد خبر : ۲۸۰۶۸۹
+ تغییر اندازه نوشته -

سرمایه‌گذاران در بانک ملی سپرده نمی‌گذارد اما تسهیلات میلیاردی می‌خواهند

سایت استان: مدیر امور شعب بانک ملی استان با انتقاد شدید از سرمایه گذاران گفت: برخی سرمایه گذاران حتی یک ریال در بانک ملی سپرده گذاری نمی کنند اما انتظار دارند تسهیلات میلیاردی از این بانک بگیرند.

به گزارش سایت استان، در نشست مسئولان کهگیلویه و بویراحمد و سرمایه‌گذاران مطالبی رد و بدل شد آن‌جا که مدیر بانک ملی خطاب به برخی سرمایه‌گذاران منتقد این بانک گفت: شما پول خود را در جایی دیگر سپرده‌گذاری می‌کنید و از بانک ملی توقع تسهیلات کلان دارید.

3001

در نشست مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد با صنعتگران این استان که شامگاه یک‌شنبه برگزار شد با حواشی جالبی همراه بود که بیشتر وقت جلسه مربوط به انتقادات صاحبان صنایع از بانک‌ها بود.

در این نشست محمدرشید جبا مدیر بانک ملی از یک سو و برخی از فعالان صنعتی و بخش خصوصی از سوی دیگر پاسخگوی اعتراضات یکدیگر بودند.

در ابتدای این نشست که هر یک از سرمایه‌گذاران، بانک‌ها را عامل اصلی مشکلات خود قلمداد می‌کردند.

محمدرشید جبا اظهار کرد: این پولی که به سرمایه‌گذار برای کار داده می‌شود از جیب مردم آمده و باید سرمایه‌گذار وقتی کار خود را انجام داد آن را به بانک برگرداند.

این مسئول ارشد بانکی در استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در استان نسبت به سایر استان‌های کشور رتبه خوبی از نظر حصول مطالبات بانکی نداریم و برخی فکر می‌کنند این تسهیلات بلاعوض در اختیارشان گذاشته شده است.

جبا که در حین سخنرانی با اعتراض شدید رئیس اتاق بازرگانی یاسوج مواجه شده بود خطاب به وی و برخی دیگر از سرمایه‌گذاران استانی گفت: آقای محترمی که از بانک ملی به خاطر پی‌گیری مطالبات و معوقات انتقاد می‌کنی و پرداخت تسهیلات را وظیفه بانک می‌دانی، جواب بدهید که خودتان چه قدر سرمایه در بانک ملی سپرده‌گذاری کرده‌اید.

مدیر امور شعب بانک ملی استان کهگیلویه و بویراحمد خطاب به افراد دیگری در این جلسه از آن‌ها خواست تا میزان سپرده‌های خود در بانک را اعلام کنند.

جبا با انتقاد شدید از این که بسیاری از موضع‌گیری‌ها در برابر بانک‌ها غیر کارشناسی است، گفت: امروز هر کسی که پول دارد آن را به بانک ما وارد نمی‌کند ولی از آن طرف انتظار دارند تسهیلات میلیاردی دریافت کنند و اقساط خود را هم نپردازند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • كارمند خارج از بانك مطلع گفت:

  من هم با نظرات آقای جبا موافقم
  مگه آقایان خونشان از بقیه ملت رنگین تر است که پول می گیرند پرداخت که نمی کنند هیچ طلبکار هم هستند بنازم کرل غوچینه .

 • فرزندشهیددست افکن بانک ملت گفت:

  باسلام خدمت استادبزرگوارخودم مدیر محترم شعب بانک ملی استان جناب آقای حاج جبا بابت سخنان گوهرباروکارشناسی شده وتخصصی به سرمایه گزاران بانکی

 • مستوفی زاده گفت:

  به نام خدا به نظر من مدیربانک درست میگویند سرمایه گذاران استان حتما انتظار دارن تسهیلات بدون سپرده بدون باز پرداخت به انها داده شود سرمایه داران این استان بجز خودشان به هیچ کس فکر نمیکنند سرمایه دار عزیز بیا مثل من طبقه پایین جامعه پولتو 4ماه بذار توبانک وبه اندازش تسهیلات دریافت کن وغیر از این انتظار بیجا نداشته باش

پربازديد