تاریخ درج خبر : 1391/06/22
کد خبر : ۲۸۱۵
+ تغییر اندازه نوشته -

در استان رسانه انحرافی نداریم

مسئول روابط عمومی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این استان رسانه منحرف که بر ضد ارزش‌ها و باورها و آرمان‌های انقلاب کار کند، نداریم.
سرهنگ دوم پاسدار سید «رضایت علیزاده» شامگاه دوشنبه، 20 شهریورماه در همایش بسیج رسانه که در نمایشگاه “با نوای کاروان” در یاسوج برگزار شد، افزود: 100 درصد رسانه های این استان انقلابی و در خط انقلاب هستند و هیچ رسانه انحرافی نداریم .رسانه‌ها در استان کهگیلویه و بویراحمد سیر حرکتی خوبی دارند و همگی در چارچوب انقلاب و نظام جمهوری اسلامی حرکت می‌کنند.

وی اظهار کرد: رسانه‌ای که با نظام و انقلاب در استان ما مشکل داشته باشد، وجود ندارد و خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه‌ای و مطبوعات همگی در خط انقلاب و رهبری با نقد دلسوزانه در فکر توسعه و تعالی استان هستند.

مسئول روابط عمومی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: طبیعی است که رسانه ها و مطبوعات همسو با یک جریان خاص باشند اما در مسیر انقلاب حرکت می کنند.

سرهنگ علیزاده با قدردانی از مطبوعات و رسانه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد برای پوشش اخبار فرهنگی و مذهبی استان تصریح کرد: اخبار فرهنگی و دینی و اعتقادی به خوبی پوشش داده می‌شود که در این میان نقش صدا و سیما برجسته تر است.

وی اضافه کرد: صدا و سیما در بسیاری از برنامه‌ها جلوتر از ما متولیان امر حرکت می‌کند و اگر ما چهار برنامه به آن‌ها برای انعکاس موضوعات مختلف از جمله دفاع مقدس معرفی می‌کنیم آنها پنج برنامه اجرا می‌کنند.

همچنین «مسلم رحیمی » ،مدیر کل صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: امروز همه ما در مقابل خون شهداء و رشادت های رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس وظیفه بسیار سنگینی برعهده داریم .

وی بیان کرد: شهدا در دوران دفاع مقدس عزیز ترین و شریف ترین سرمایه خود یعنی جان خود را تقدیم انقلاب کردند و ما نیز وظیفه داریم فرهنگ دفاع مقدس ، رشادت ها و دلاور مردی های رزمندگان را در این دوران به نحو شایسته ای منعکس کنیم.

رحیمی اضافه کرد: تقویت وحمایت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج از وظایف ماست و همچون تیری برقلب دشمنان این انقلاب و نظام است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد