تاریخ درج خبر : 1391/06/22
کد خبر : ۲۸۱۷
+ تغییر اندازه نوشته -

نطق نماینده مردم کهگیلویه: در گذشته ما را وکیل الدوله خواندند؛ باز هم باید کاملا از دولت حمایت کنیم

نماینده مردم کهکیلویه ، بهمئی و چرام با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری به حمایت از دولت تا پایان عمر دولت دهم اظهار کرد: باید از دولت به طور کلی حمایت کنیم و دوره هشتم مجلس دیدید که ما آنقدر از دولت حمایت کردیم که عده‌ای ما را وکیل‌الدوله خواندن حالا هم همان حمایت را بر مبنای وظیفه‌یمان انجام می‌دهیم اما دولت هم نباید انتقادها را فحش تلقی کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سیدعلی محمد بزرگواری، نماینده مردم کهکیلویه در نطق میان دستور خود از مقام معظم رهبری برای حضور در اجلاس غیرمتعهدها تشکر کرد.

وی همچنین از دستگاه دیپلماسی کشور برای برگزاری با کیفیت اجلاس سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد در ایران تشکر کرد و گفت: حالا که اجلاس تمام شده است نباید حواشی آنرا فراموش کنیم.

بزرگواری با اشاره به سخنان گذشته اردوغان علیه رژیم صهیونیستی گفت: نهیبی که آن روز به اسراییل زد یک ترفند آمریکایی بود حالا مرسی هم دست کمی از اردوغان ندارد و مانند سلف خود که با امام علی (ع) بیعت نکرد و بعد از حجاج‌بن یوسف بیعت کرد در عربستان به دیدار رهبران رژیم آل سعود می‌رود و بعد در ایران از ملاقات ولی امر مسلمین جهان بی‌نصیب ماند.

نماینده مردم کهکیلویه ، بهمئی و چرام با اشاره به حوادث سوریه اظهار کرد: آنچه در سوریه می‌گذرد از حسادت رژیم صهیونیستی، آمریکا و ارتجاع عرب است. نباید فراموش کرد سوریه همواره پایگاه حمایت از مقاومت حزب‌الله بوده است. روزی که همه‌ی دنیا پشت سر صدام بودند سوریه در کنار ما ایستاده و حالا ما وظیفه داریم از سوریه حمایت کنیم.

وی خطاب به نمایندگان اصول‌گرای مجلس گفت: حامیان جریان فتنه و رمالان انحرافی در پی اختلاف افکنی بین شما هستند. باید نشستها را صمیمی‌تر کنیم و از فراکسیون‌های اختلاف برانگیز دوری کنیم.

بزرگواری خطاب به لاریجانی ادامه داد: در انتخاب شما به ریاست مجلس 30 نفر از اعضای جبهه پایداری به شما رای دادند که این رای براساس توانایی صنفی شما بوده است و در حال حاضر چون مسئله حساسی وجود دارد از شما و آقای حداد می‌خواهیم که منادی وحدت باشید و از فراکسیون‌های اختلاف‌ برانگیز دوری کنید.

این نماینده اصول‌گرای مجلس ادامه داد: ما خواهان شفا‌ف سازی هستیم. وقتی دولت قول می‌دهد دو میلیون و پانصد هزار شغل ایجاد کند باید مشخص شود تا مردم بدانند طرح دولت برای رفع بیکاری چیست چون اگر دولت در مردم امید ایجاد کند و بعد مردم ناامید شوند این برای ما خوب نیست.

بزرگواری اظهار کرد: وقتی استانداران بعنوان نمایندگان دولت در استانها سهمیه استخدام دولتی اعلام می‌کنند و بعد یکباره روی آن خط می‌کشند این مسئله باعث بدبینی مردم می‌شود. نمایندگان پاسخگوی اشتباهات شما هستند ما انتظار داریم که به این مسئله احترام بگذارید و آن را پایمال نکنید.

نماینده مردم کهکیلویه ، بهمئی و چرام تاکید کرد: منافقین و لیبرال‌ها بودند که در ابتدای انقلاب شهید مطهری و شهید بهشتی را در ابتدا ترور شخصیت کردند و بعد که به نتیجه نرسیدند اقدام به ترور فیزیکی کردند.

وی ادامه داد: زمانی که امام(ره) اسلام آمریکایی و اسلام نام محمدی را متمایز کردند عده‌ای از چپ‌گرایان و اصلاح‌طلبایان آمریکایی اسلام مهدوی‌کنی را اسلام آمریکایی خواندند حالا اصلاح‌طلبان آمریکایی و منحرفین رمال با همان نسبت‌ها به شخصیت آقای مصباح جسارت می‌کنند.در حالی که با نورافشانی این ماه‌های هدایت‌گر، شما از عوعوی خود طرفی نمی‌برید.

نماینده مردم کهکیلویه ، بهمئی و چرام در پایان نطق خود از وزارت کشور برای تبدیل یکی از مناطق حوزه انتخابی خود به بخش تشکر کرد.

منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد