تاریخ درج خبر : 1393/03/06
کد خبر : ۲۸۱۷۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

آتش سوزی بازار عمده فروشان یک خبرنگار را راهی بیمارستان کرد/ عکس

سایت استان: آتش سوزی در بازار عمده فروشان یاسوج، یک خبرنگار را راهی بیمارستان کرد.

DSC_0050

به گزارش سایت استان، این آتش سوزی چند روز پیش در انبار ضایعات در خیابان عمئه فروشان یاسوج روی داد و حجم آتس به حدی بود که آتش نشانان تا ساعتها موفق به مهار آن نشدند.

بنا به این گزارش، امین صداقتی نیا از خبرنگاران و عکاسان خبری استان که برای پوشش این آتش سوزی رفته بود دچار مسمومیت تنفسی شده و در بیمارستان یاسوج بستری شد.

این خبرنگار به سایت استان گفت: پس از این که در محل حضور یافتم اقدام به تهیه گزارش و گرفتن عکس کردم و به خانه برگشتم و در همین حین دچار سرگیجه و حالت تهوع شده که بلافاصله از سوی خانواده به بیمارستان انتقال داده و با تزریق دارو و سرم وضعیتم بهتر شد.

10341473_618859364862580_8926527458324632577_n

صداقتی می گوید: طبق نظر دکتر معالج به دلیل تنفس دود ناشی از سوختن پلاستیک  و دیگر مواد شیمیایی به این وضعیت دچار شدم.

وی ادامه داد: خوشبختانه الان وضعیتم بهتر است ولی دکتر پیشنهاد داده جهت اطمینان بیشتر نوار ریه و نوار قلب بگیرم.

وی در مورد داشتن پوشش بیمه ای می گوید: در واقع نه من و نه هیچ کدام از خبرنگاران بیمه ندارند و اگر خدای ناکرده اتفاق بدتری می افتاد نمی دانم چه کسی جوابگو می بود.

به نظر می رسد مسئله بیمه خبرنگاران و پوشش های بیمه ای برای این گروه، از اولویت های کاری خانه مطبوعات استان و اداره کل ارشاد استان است که باید در اسرع وقت پیگیری شود.

پیشتر و در نشست خبرنگاران  با استاندار کهگیلویه و بویراحمد، این مسسئله از سوی دکتر خادمی مورد تاکید قرار گرفته بود وبه معاون سیاسی  و مدیرکل ارشاد دستور پیگیری و نهایی شدن بیمه خبرنگاران را صادر کرده که تا کنون عملی نشده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد