تاریخ درج خبر : 1393/03/08
کد خبر : ۲۸۲۷۴۴
+ تغییر اندازه نوشته -

درخشش برنامه سازان شبکه دنا در هجدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها

سایت استان: مدیرکل شبکه استانی دنا از درخشش 10 نفر از برنامه سازان این مرکز در هجدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها در تبریز خبرداد.

81145462-5663012

دکتر یوسف افشارنیا در گفت وگو با خبرنگار ما اظهارداشت: در هجدهمین جشنواره تولیدات ادیویی و تلویزیونی مراکز استانها که در تبریز برگزار شد، ضرغام رشیدی، تهیه کننده و زرین کشاورز گوینده برنامه رادیویی پسیناپسین، فرشاد افشین پور کارگردان مستند تلویزیونی پرندگان در سرزمین برف و آفتاب،، شریف اسلامی کارگردان آخر شاهنامه، خسرو حیدری کارگردان مستند آریوبرزن و عبدالخالق طاهری و حجت اله طاهری مستند بایاری ها، سید سعید میرسعیدقاضی در بخش تدوین مستند تلویزیونی، زهره بهرامی و مهدی محمودی در بخش خبر و گزارش های خبری، سید حمداله خواهش نیک با تهیه گزارش راهپیمایی سال 92 و هادی نگین تاجی تصویربرداری مطلوب راهپیمایی رتبه های برتر هجدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها در تبریز را به خود اختصاص دادند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ایمان گفت:

  والا ما که شایستگی در این افرادی که بالا اسمشون اومد ندیدیم.
  مثلا توانمندتر از خ کشاورز هم داشتیم ولی در عین ناباوری ایشونو معرفی کردن.امیدوارم نتایج از این به بعد تابع روابط نباشه.

 • نقطه سر خط گفت:

  دستشون درد نکنه ایشالا سالهای بعد هم شاهد موفقیت مستند سازان باشیم.

 • آينه گفت:

  آقای خواننده میگن دنیا آینه رفتار ماست. یقین بدون آخرتی هست که به این اظهار نظرهای بدون پشتوانه علمی، دینی و ایمانی رسیدگی می کند. بدون تقاص همین بدگمانی ها را در همین دنیا میدین. چرا زحمت این سرمایه های هنری استان را این طور بی ارزش می کنید؟ شما با چه مدرکی این جوایز را صوری و فریبکارانه می دانید؟ چرا زور می زنید این هنر ارزشمند را کم اهمیت می کنید؟ یادت باشه آن که مطلب بی مقدار و بی ارزش بنویسد خود متهم به بی مقداری و بی ارزشی می شود.

 • چشم حسود كور گفت:

  هر کس ندونه خودت میدونی که صدا و سیمایی هستی و از اینکه این جوایزت نصیبت نشده داری می سوزی. بچه های صدا و سیما و اونایی که در جشنواره های ملی و بین المللی شرکت کردند می دونن ملاک ها کاملا علمی و سخت است. آقای آشنای عزیز میگن کافر همه رو به کیش خود پندارد.

 • یه خواننده گفت:

  شبکه دنا نهاد شایسته سالاری نیست و این جوایز هم صوری است و فریبکارانه

 • مخاطبین تلویزیون -شهرستانهای بویراحمد ودنا گفت:

  سلام . آقای صادق آزادی چی ؟ آزادی بهتر از خواهش نیک بود ملاک و شاخص های گزینش چه بوده خداوکیلی کاری ندارم حداقل لهجه اش بهتر از خواهش نیک بود.

 • آشنا گفت:

  هر کسی ندونه بچه های صداسیما خودشون میدونن چه رابطه های کثیفی در این بین جریانه!

پربازديد