تاریخ درج خبر : 1391/06/22
کد خبر : ۲۸۳۱
+ تغییر اندازه نوشته -

بازگشایی “پاتاوه-دهدشت” تا پایان 91

فرماندار شهرستان بویراحمد با تاکید بر ضرورت کاربردی بودن جلسات و عمل به مصوبات هر جلسه گفت:تعامل سازنده بین نهادهای اجرایی باعث تسریع در روند اجرایی پروژه های خدمت رسان به مردم خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کهگیلویه و بویراحمد « محمد آلفونه » که در جلسه شورای اداری شهرستان سخن می گفت،افزود:در این راستا تلاش های زیادی صورت گرفته اما ما همچنان انتظار داریم فعالیت ها روز به روز بیشتر شود تا به اهداف عالی دولت در این بخش نزدیک شویم.

وی با اشاره به اهمیت توسعه بخش کشاورزی و سد سازی در بخش لوداب بیان کرد:کار مطالعه و تحقیق و کلیه مقدمات احداث سد سادات لوداب به پایان رسیده و بزودی شاهد آغاز عملیات اجرایی ساخت این سد خواهیم بودکه باساخت این سد مناطق کشاورزی این منطقه شاهد رشد و شکوفایی منحصر به فردی خواهد شد.

فرماندار شهرستان بویراحمد از بازگشایی محور “پاتاوه به دهدشت” تا پایان سال 91 خبر داد و اظهار کرد:با پایان کار، فاز دوم این محور تا پایان سال 91شاهد بازگشایی وافتتاح این محور ارتباطی خواهیم بود.

آلفونه تسریع در روند گازرسانی به شهر لواداب و روستاهایی که طرح هادی در آنها اجرا شده است را خواستار شد و گفت:شرکت گاز مکلف شده تا پایان سال 91 نسبت به روشن کردن یک شعله در شهر گراب و مسجد این شهر اقدام کند.

همچنین بخشدار لوادب نیز با بر شمردن مشکلات و نیازمندی های این بخش گفت:عمده مشکلات این بخش در حوزه های راه،گاز ، آب شرب و روشنایی شهر گراب است و با توجه به اینکه محور ارتباطی روستای حیدر آباد بر اثر بارندگی کم عرض شده است از مسوولان خواست نسبت به تعریض این محور ارتباطی تا قبل از شروع فصل بارندگی اقدام کنند تا شاهد حوادث و سوانح احتمالی نباشیم.

در پایان این جلسه،جابجایی پایه های برق روستای آباده ،تل دراز،حیدر آباد سفلی، دهنو و ظفر آباد که طرح هادی در آنها اجرا شده ،توسط اداره برق و بنیاد مسکن و شهرسازی،تامین روشنایی معابر و جابجایی پایانه های برق در شهر گراب توسط اداره برق شهرستان، تعریض محور ارتباطی اصلی روستای حیدر آباد تا قبل از شروع فصل بارندگی توسط اداره راه شهرستان و احداث و ساخت سکو و مخزن آب شرب در روستاهای فاقد آب بالای پنج خانوار در بخش لوداب مصوب شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد