تاریخ درج خبر : 1391/06/22
کد خبر : ۲۸۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

عضو سازمان اقتصادی کوثر: علت اصلی توسعه نیافتگی و محرومیت استان مدیریت توسعه نیافته است

عضو هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن وابسته به سازمان اقتصادی کوثر گفت:شکل گیری مدیریت توسعه در شکل عملی آن در استان کهگیلویه و بویراحمد لازم و ضروری است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کهگیلویه و بویراحمد،سید«صادق نجابت »در جمع خبرنگاران افزود:علت اصلی توسعه نیافتگی و محرومیت استان کهگیلویه و بویراحمد مدیریت توسعه نیافته در تمام بخش هاست.

وی اظهار کرد:برای رهایی از این بن بست شکل گیری مدیریت توسعه در شکل عملی آن در این استان لازم وضروری است.

عضو هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن وابسته به سازمان اقتصادی کوثر شکل گیری کارگروه های مختلف برای توسعه استانکهگیلویه و بویراحمد را بسیار مهم دانست و بیان کرد:ما اگر نخبگان و نیروهای متخصص استان های دیگر را در استان حمایت کنیم می توانند نقش موثری در توسعه استان داشته باشند در صورتی که مسوولان استان این حمایت را نمی کنند.

نجابت عنوان کرد:مدیریت توسعه در استان کهگیلویه و بویراحمد تک بعدی است و اگر بخواهیم توسعه پیدا کنیم باید توسعه همه جانبه و در همه بخش ها باشد.

وی ادامه داد:باید روی توسعه مدیریت در این استان کار کنیم و اگر بخواهیم چهره فقر و محرومیت را از استان بزدائیم باید مدیریت سرمایه ها در استان با کیفیت جهانی وهمت بالا باشد.

عضو هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن وابسته به سازمان اقتصادی کوثر اضافه کرد:مدیریت سرمایه ها در استان کهگیلویه و بویراحمد یک ضرورت امکان ناپذیر است و در صورتی که این سرمایه ها به نحو احسن مدیریت شود مشکل بیکاری بسیاری از جوانان استان حل می شود و دیگر این قدر جوانان تحصیل کرده و بیکار نخواهیم داشت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد