تاریخ درج خبر : 1393/03/09
کد خبر : ۲۸۳۵۷۰
+ تغییر اندازه نوشته -

شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در استان تشکیل می شود/ در انتخابات مجلس فعالانه شرکت می کنیم

سایت استان:  عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران کشور گفت: شورای استانی حزب کارگزاران سازندگی در استان تشکیل می شود و به دنبال مجموعه ای قوی، آرام، منطقی و عقلایی هستیم و در واقع مشی کارگزاران نیز بر همین منوال است.

غلامرضا پناه افزود: در گذشته نیز این حزب متشکل از افراد قوی و مدیران کل استانی بود و فعالیتهای گسترده ای نیز داشت.

panah1

وی مشی حزب کارگزارن را بر مدار منطق و رعایت چهارچوب حاکم بر جامعه عنوان کرد و بیان داشت: در فصل جدید فعالیتها نیز در جهت ساختار سازی و کادرسازی و نخبه گرایی گام برداشته و حرکت می کنیم.

وی ادامه داد: با روی کار آمدن دولت جدید و باز شدن فضا برای فعالیت احزاب، کارگزاران سازندگی نیز شورای مرکزی خود را بازسازی و افرادی نیز به عنوان عضو جدید به شورای مرکزی افزوده شدند و تعداد اعضا به 30 نفر افزایش یافت.

پناه فعالیتهای این حزب را جدی تر از گذشته عنوان کرد و اظهار داشت: از سال 93 جلسات شورای مرکزی به صورت هر دوهفته یکبار تشکیل می شود که در آخرین جلسه، دبیران استانی فراخوانده شده و در جهت راه اندازی و توسعه فعالیتهای این حزب در استانها بحث و تبادل نظر شد.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران تصریح کرد: به بنده ماموریت داده شد تا نظرات دبیران استانی را دریافت کرده و بعد از جمع بندی نظرات دبیران استان، ستادهای استانی را در سراسر کشور فعال کنیم.

وی به فعالیت این حزب در استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و عنوان کرد: به دنبال تشکیل شورای مرکزی 17 نفره حزب در استان هستیم که متشکل از فعالان عرصه اجتماعی، فرهنگی، دانشگاهی و هنری خواهد بود.

panah

وی ادامه داد: پس از معرفی شورای مرکزی استان، شورای 5 نفره شهرستانها و سپس کانون های حزبی شکل می گیرد که پس از طی شدن این مراحل، کنگره بزرگ استانی این حزب طی ماههای آینده در یاسوج برگزار می شود.

پناه در خصوص معرفی دبیر جدید این حزب در استان گفت: با توجه به عضویت من در شورای مرکزی، فعلا مسئولیت دبیری این حزب در استان کماکان بر عهده من است و پس از تشکیل کنگره استانی، دبیر جدید حزب کارگزاران در استان انتخاب و معرفی می شود.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در خصوص انتخابات مجلس آینده اظهار داشت: به طور طبیعی هر حزبی در کشور فعالیت می کند یکی از اهدافش مشارکت در انتخابات و آگاهی بخشی با توجه به سابقه و پیشینه خود است که حزب کارگزاران به صورت فعال و با جدیت در انتخابات مجلس در سطح کشور و استان مشارکت می کند و در این زمینه تلاش می کند افراد توانمند و شایسته به مجلس راه یابند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد