تاریخ درج خبر : 1393/03/09
کد خبر : ۲۸۳۶۲۹
+ تغییر اندازه نوشته -

آبروی خود را برای توسعه ورزش دو و میدانی استان گذاشته ام

سایت استان: قهرمان سابق دو و میدانی استان گفت: همه آبرو خود را برای توسعه این ورزش گذاشته ام و اگر روزی نتوانستم کمکی به این ورزش کنم به صورت شفاف اعلام و کناره گیری می کنم.

به گزارش سایت استان، سعید پایدار در نشست بررسی مشکلات ورزشکاران گفت: همه توان خود را برای حل مشکلات این رشته بکار می گیرم تا مشکلات این رشته را مرتفع کنم.

IMG_4692

در این نشست سعید پایدار از پیشکسوتان دو و میدانی استان و قهرمان سابق دوی صحرانوردی و عضو کنونی شورای شهر یاسوج در جمع قهرمانان دو و میدانی با بیان این که از کمترین امکانات تاکنون برخوردار بوده‌ایم و بزرگترین افتخارات را برای دو و میدانی تاکنون داشته‌ایم، اظهار کرد: اگر مسئولان رسیدگی بیشتری کنند و این رشته را بهتر و بیشتر ببینند بی‌شک استان می‌تواند در کشور حرف‌های بیشتری برای گفتن داشته باشد.

وی گفت: وقتی جوان کهگیلویه و بویراحمدی که در خدمت مقدس سربازی به سر می‌برد و بدون هیچ‌گونه تمرینی از سربازی مرخصی می‌گیرد و بدون مربی در مسابقات دو و میدانی حاضر می‌شود و در میان غول‌های دو و میدانی کشور مقام ارزنده‌ای کسب می‌کند نشان دهنده استعدادها و خلاقیت‌های جوانان این منطقه است.

وی در ادامه با بیان این که اکنون زیرساخت‌ها نسبت به گذشته بهتر شده و نباید تنها پول و اعتبارات را مدنظر قرار دهیم و لازم است تا همان راه خودمان را پیش گیریم، افزود: اگر مسئولان به این رشته به عنوان تنها رشته ورزشی که می‌تواند برای استان حتی در سطح آسیا و در مسابقات آسیایی و بین‌المللی مدال کسب کند نگاه و رویکرد بهتری داشته باشند کارهای بزرگتری انجام خواهیم داد.

وی گفت: من نیز به عنوان خادم شما در صحنه حضور خواهم داشت و برای به دست گرفتن سکان رئیس هیئت در کنار شما خواهم بود اما هیچ قولی در خصوص مسائل مالی به شما نخواهم داد چرا که وعده و وعیدها تاکنون به ورزش استان ما ضربات بزرگی زده و موجب ایجاد بی‌اعتمادی می‌شود.

وی درست کردن ساختارها و راه‌اندازی مدرسه دو و میدانی را یکی از راه‌های کمک به این رشته ورزشی در استان دانست و گفت: باید از ظرفیت دانشگاه‌ها نیز به خوبی استفاده کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • علی از کرج گفت:

    برای مریم موسویان آرزوی موفقیت میکنم همیشه.امیدوارم خدا همیشه پشت و پناهش باشد.

  • خ پریسا یاسوج گفت:

    اقای بابک ضرغامپور دوو میدانی کار میکنه قهرمان کشوره ایا صحت داره

  • پيچابي گفت:

    راستی دومیدان کاران قدر این استان کجایند ؟چراازتجربیاتشان استفاده نمیکنید؟برادران عادلخانی -خماس راز-آبرومندزاده -اصلا”میدانید چندبار مسلم عادلخانی در دو 45کیلومتر ماراتن برای استان افتخار آفرید.شاید هم فراموشی آنها جزو همان زیر ساختهایی است که از آن صحبت میکنتید.

پربازديد