تاریخ درج خبر : 1393/03/09
کد خبر : ۲۸۳۶۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

چند می گیری دلواپس بشی!

سایت استان: ابراهیم خیرخواه

می گویند زنی، پسر و دخترش را به خانه بخت فرستاده بود. شبی از شبها پسر به همراه عروس و دختر به همراه داماد میهمان مامان شدند. به خاطر گرمای هوا، مادر، بسترهای خواب دو عزیزش را بر پشت بام پهن کرد. نیمه شب در هیات بازپرس و داروغه بر بالین دو زوج حاظر شد. با پا به کمر عروسش کوبید که ” برو بچسب به پسرم تا گرم بشه. مگه نمیبینی هوا سرده ” و سپس بر بالین دخترش رفت و با پا به کمر داماد کوبید و گفت ” چه خبر چسبیدی به دخترم یه کم بیا عقب. دخترم از گرما مرد ” . داماد ظریف و حاضر جواب با لحن زیبای خود گفت: مادرجون! یه بام و دو هوا که نمیشه !

حالا حکایت کسانی است که یک روز برای حضور و لذت بردن از برنامه ای سر می شکنند. روز دیگر برای برگزار نشدن همان برنامه فریاد وا اسلاما سر می دهند.

اعتراضی به برنامه ای که عیناً در دولت قبل در همین شهر برگزار شده و حالا هم به همان شکل در شرف برگزاری بود، هیچ نیست جز حرکتی مشکوک برای به زانو درآوردن بدنه دولتی که فقط چند درصد باب میل این معترضان نیست.

در تفاوت “حزب” و “گروه فشار” گفته اند: حزب تشکیلاتی رسمی است که چه ببرد چه ببازد دست از فعالیت بر نمی دارد. در حالی که گروه فشار دسته ای غیر رسمی هستند که به محضی که منافعشان – ولو منافع مادی خرد – تامین شد عقب می نشینند.

خوشبختانه از لحظه استعمال واژه “دلواپسیم” در تهران، آنقدر سیلاب خروشان مردمی در رسانه ها و شبکه ها علیه این دروغ تازه ساکتین دولت معجزه هزاره سوم از کوههای ارداه ملت سرازیر شد که دیگر نیازی به قلم فرسایی نیست. فقط چون ظاهری از اسلام به تن و صورت دارند از نص قرآن کریم آیه ای بس که فرمود: (اتامرون الناس بالبر و تنسون انفسکم) آیا مردم را به نیکی دعوت می کنید در حالیکه خود را فراموش می کنید؟

چند نکته:

1) اگر کنسرت معترض عنه، خلاف اسلام است چرا در دولت قبلی در کمال آرامش برگزار شد. آیا خواب تشریف داشتید و اون موقع دلواپس و نگران نشده بودید؟

2) چگونه است که برای شما هر حرکتی ولو غیرقانونی و قانون شکنانه آزاد است ولی برای صاحبان اصلی انقلاب (مانند سیدحسن خمینی) در پناه قانون هم اجازه یک نطق داده نمی شود؟

3) از جای دیگر فریاد وااسلاما شنیده شد. آنجا که گفته شد چرا لیلا حاتمی با پیرمرد 85 ساله دست داده است. رعایت عرف یک برنامه آنهم با حفظ حجاب رسمی با یک پیرمرد که آفتاب لب بوم است رگهای گردن عده ای را متورم می کند (اگر بخواهیم با همین ادبیات با شما حرف بزنیم) آن وقت هم آغوش شدن معجزه هزاره سوم با مادر هوگو چاوز را چه ساده از کنارش گذشتید.

راستی کن که راستان رستند / راستان در جهان قوی دستند

دوستانی که از راستی جز محافظه کاری بهره نبرده اید. قبول کنید اگر راست گفتار باشید حرفتان ولو تلخ و علیه مردم، راحت تر شنیده می شود تا اینکه از سر ریاکاری، سیاست یک بام و دو هوا در پیش بگیرید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • بهلول گفت:

  بسیار خوب و گویا
  قبیله ی دلواپسان عمری است که مزورانه از همه ی مقدسات سوء استفاده میکنند و تازه کم کم گندشون بالا میاد . تا یک سال و دوسال آینده خواهید دید که این دلواپسان چه گرگهایی در پوست میش بوده اند . بطور حتم خواهیم دید و خواهیم دید چه کسانی پشت آنها هستند.

 • محمد گفت:

  ببخشید قبلی ها قسمتهای زشت ان را سانسور میکردند ولی در مورد شما شک داریم که نتنها سانسور نمیکنید بلکه صحنه های جدیدی ایجاد میکنید ان موقع سالن میشه یک بام دو هوا

 • رضا گفت:

  بابا مسخره دراوردی.مادر به دخترش گفت بچسب هوا سرده و به پسرش گفت هوا گرمه برو عقب

پربازديد