تاریخ درج خبر : 1391/06/22
کد خبر : ۲۸۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -

اعتراض ۵۵ نماینده مجلس به وزیر علوم

نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی و چرام در مجلس گفت: در پی هتک حرمت یک استاد دانشگاه به قوم لر، 55 نماینده مجلس به وزیر علوم نامه اعتراض‌آمیز نوشتند.

حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری اظهار کرد: امروز حرکتی خوب در مجلس شکل گرفت و تعداد 55 نماینده مجلس با امضای نامه‌ای مراتب اعتراض خود را نسبت به هتک حرمت به قوم لر خطاب به وزیر علوم اعلام داشتند.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: هنگامی که جمهوری اسلامی در بیرون از مرزها با توفیقات خوبی روبرو می‌شود که نمونه آن برگزاری اجلاس عدم تعهد بود و دنیا به گونه‌ای دیگر به ما نگاه می‌کند متأسفانه برخی افراد معلوم‌الحال داخلی که یا نادان بوده و یا فریب خورده هستند با اظهار نظرهایی آب به آسیاب دشمن می‌ریزند.

بزرگواری ادامه داد: ما این نامه را تنظیم کردیم و برای وزیر علوم فرستادیم و هر چند آقای دانشجو را از وزرای متعهد می‌دانیم ولی اگر در این زمینه اقدامی صورت نگیرد مجبور هستیم از اهرم‌های دیگر استفاده کنیم.

وی بزرگترین خیانت به ملت را تفرقه‌افکنی دانست و گفت: دشمن از بیرون در حال ایجاد اختلاف است و ما آن را مذموم می‌دانیم ولی گناه کسی که با عنوان استاد دانشگاه دست به این گونه اقدامات می‌زند بی‌شک از دشمن خارجی بیشتر است.

این نماینده مجلس متذکر شد: منتظر اقدامات وزیر علوم هستیم و تا حصول نتیجه با قوت این موضوع را پی‌گیری می‌کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد