تاریخ درج خبر : 1392/03/21
کد خبر : ۲۸۴۱۵
+ تغییر اندازه نوشته -

نطق انتخاباتی پدیده جوان انتخابات شورای شهر دهدشت/ گزارش تصویری

سایت استان: در میان تنوع کاندیداهای متفاوت چهارمین دوره شورای شهر دهدشت به حق پدیده این دوره از انتخابات مهندس مجید پریچهر میباشد که در آخرین روز ثبت نام پس از جلسات متعدد تعدادی از جوانان تحصیل کرده دهدشت برای شرکت در این دوره از انتخابات، در نهایت اعلام آمادگی کرده و تا پیش از آن هیچگونه فعالیت انتخاباتی نداشته اما پس از اعلام کاندیداتوری مورد توجه روز افزون جوانان و عموم مردم این شهر قرار گرفت.

202
همزمانی چندین سخنرانی با برنامه نطق انتخاباتی مهندس پریچهر مانع از حضور پرشور مردم در این مراسم سخنرانی نشد.
برنامه نطق انتخاباتی پریچهر با قرائت قران و وپخش سرود ملی ایران آغاز و پس از آن با صحبت های دو تن از جوانان حامی ایشان و در نهایت با سخنرانی مهندس پریچهر خاتمه یافت.
مهندس مجید پریچهر پدیده جوان انتخابات دهدشت سخنان خود را با ادای احترام به مقام شامخ معلم آغاز کرد و افتخار خود را معلم زاده بودن خواند و به ارایه برنامه های خوددر شش بخش عمران و معماری ایرانی – فضای سبز و پارک ها – توسعه مراکز فرهنگی هنری و ورزشی – خدمات شهری و عمومی – ماشین آلات و تجهیزات عمرانی و خدماتی ـ امور مالی و درآمد زایی شهرداری برای شورای شهر دهدشت پرداخت.
پریچهر با اشاره به وجود چند سد در اطراف دهدشت که موجب از بین رفتن تدریجی پایداری زمین منطقه شده به ضرورت توجه جدی به مقاوم سازی ساختمان های شهر اشاره کرده و نظارت جدی شهرداری را در این مسئله اجتناب ناپذیر دانست.
وی با برشمردن مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری فضای سبز و پارک ها توجه جدی به حل این معضلات و همچین ارتقا و توسعه سرانه فضای سبز شهری را از جمله برنامه های خود برای حضور در شورا دانسته و با اشاره به اجرای طرح کمربندی سوم در آینده نزدیک با بیان اینکه با مطالعه طرح هادی شهر در اطراف این کمربندی فضای سبز مناسبی طراحی شده ضرورت پیگیری جهت اجرای دقیق این فضا های سبز و پارک های مجاور این کمربندی و سایر معابر اجرا نشده را از دیگر برنامه های خود در این عنوان کرد.
مهندس پریچهر با اشاره به حق مردم برای استفاده از امکانات رفاهی و خدماتی شهری در ازای پرداخت عوارض خواستار توجه جدی شورای شهر آینده به این امر شده وتغیر و ارتقا در معماری و مبلمان شهری و تشویق در توسعه و اجرای معماریی ایرانی را از وظایف و برنامه های خود دانست.
پدیده جوان انتخابات در بخش دیگری از صحبت های خود فرهنگ را روح در پیکر و شخصیت یک شهر دانست و با شاره به رشد جمعیت شهری و نیازها و دغدغه های فرهنگی خانواده ها ؛ تکمیل امکانات فرهنگی و توسعه و احداث فرهنگسراها را تعامل با سایر ارگان ها از برنامه های خود دانست.
جوانترین کاندیدای شورای شهر دهدشت با اشاره به جلسه خود با ناشنوایان با ذکر مشکلات آنها پیگیری کانون تعطیل شده ناشنوایان را از دیگر برنامه های خود برشمرد .
پریچهر با اشاره به عدم وجود امکانات ورزش مناسب برای ورزش های همگانی به مشکلات جوانان در بخش ورزش های قهرمانی پرداخت و وپیگیری تاسیس صندوق حمایت از ورزشکاران را از دیگر برنامه های خود دانست.
مجید پریچهر درامد زایی شهرداری را ضرورتی اجتناب ناپذیر بیان و از کاهش هزینه در جهت انجام امورات عمرانی و خدماتی و راه اندازی بانک ماشین آلات و مصالح و انجام تدابیر اقتصادی با مشارکت بخش خصوصی را در جهت در امدزایی شهرداری مفید دانست و ایجاد بازارچه های محله ای را در جهت اشتغال زایی جوانان و درآمدزایی شهرداری و اینجاد صرفه جویی در وقت و هزینه شهروندان و ایجاد نظم و کاهش ترافیک در مرکز شهر مهم ارزیابی و وپیگیری آنها و همچنین مشارکت در املاک تجاری شهر و پیگیری ایجاد فروشگاه های رفاه و شهروند را از برنامه های خود عنوان کرد.
اراپه گزارش عملکرد عمرانی و خدماتی شهرداری با حضور مدیران شهرداری و اعضای شورای شهر از دیگر برنامه های پریچهر بود.
وی در پایان خواستار حضور جدی مردم و انتخاب افراد متخصص و شایسته و دارای اندیشه نو و نیک و دارای نشاط جوانی و بدون در نظر گرفتن مسایل قومی و قبیله ای و طایفه ای برای شورای شهر دهدشت شد.

گزارش تصویری خبرنگار سایت استان از این همایش:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد