تاریخ درج خبر : 1392/03/21
کد خبر : ۲۸۴۴۵
+ تغییر اندازه نوشته -

عصبانیت بزرگواری و هدایتخواه از ائتلاف اصلاح طلبان

سایت استان: علی محمد بزرگواری و ستار هدایتخواه از چهره های اصولگرای استان عصبانیت خود از اجماع اصلاح طلبان را پنهان نکرده و با مصاحبه هایی، بر لزوم اتحاد اصولگرایان نیز تاکید کرده اند.
101
بزرگواری در مصاحبه با فارس این اجماع را حاصل تلاشهای کارگزاران دانسته و گفته: بالاخره کارگزاران توانستند در موضوع اجماع بر اصلاحات غلبه کنند همان چیزی که در هشت سال دوره اصلاحات اتفاق افتاد و عملاً کارگزاران زمام دولت اصلاحات را به خصوص در موضوعات اقتصادی در دست گرفتند.
وی در ادامه وحدت اصولگرایان را خواستار شده و افزوده: اصولگرایان در صورت وحدت می‌توانند سرنوشت انتخابات را در همین دور نخست به نفع خود رقم بزنند.

همچنین ستار هدایتخواه نماینده سابق بویراحمد و دنا در مجلس و عضو جبهه پایداری در اضهار نظری گفته: با اجماع اصلاح‌طلبان رأی تنها اصولگرایی که ریزش نخواهد داشت، سعید جلیلی است.
البته این گفته ها در حالی عنوان شده که از روز گذشته خبرهایی مبنی بر کناره گیری جلیلی از انتخابات به گوش می رسد.
وی که در کنفرانس خبری در ستاد سعید جلیلی سخن می گفت در بخش دیگری از گفته های خود عنوان کرده : عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با انتقاد از این‌‌که برخی ائتلاف را مقدم بر اصول می‌دانند، تصریح کرد: دکتر جلیلی برای نشر یک گفتمان وارد عرصه شده و خود را مکلف به این می‌داند که بدون و به دور از هرگونه وعده و وعید دست نیافتنی این گفتمان را در ایران و منطقه و جهان نشر دهد.
هدایتخواه با انتقاد از قالیباف و ولایتی، اعضای تیم و ستاد آنها را از اصلاح طلبان می داند و می گوید: شما دیدید که آقای ولایتی به عنوان سر تیم اقتصادی خود نهاوندیان را انتخاب کرد ولی همین آقای نهاوندیان می‌آید و در فیلم تبلیغاتی روحانی سخن می‌گوید و نمونه‌های دیگر همچون آقای نوید که اصلاح‌طلب است و سر تیم فرهنگی آقای ولایتی.
هدایتخواه با ذکر موردی دیگر در همین زمینه گفت: پیش از نام‌نویسی‌ها دیدید که عده‌ای از دوستان آقای هاشمی پشت سر آقای قالیباف رفتند و هنگامی که به صورت ناگهانی آقای هاشمی وارد عرصه شد همین‌ها به یکباره از اردوگاه قالیباف به خیمه‌گاه هاشمی نقل مکان کردند.
با ائتلاف صورت گرفته از سوی اصلاح طلبان باید منتظر واکنش اردوگاه اصولگرایان در روزهای آینده بنشینیم و بسیاری براین عقیده هستند که اگر انتخابات به دور دوم کشیده شود(که حتمی به نظر می رسد) اصولگرایان برنده انتخابات نخواهند بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • م گفت:

  کاملا مشخص است استانداری استان جانبداری میکند……….

 • ر گفت:

  فقط روحانی
  موج اصلاحات وزیدن گرفت

 • ائتلاف گفت:

  به این برادران بگویید از این ائتلاف عصبانی باشید و از این عصبانیت ….
  البته ما طرفدار مرگ نیستیم و زندگی را می پسندیم و می گوییم از این عصبانیت بجای دق مرگ درس بگیرید .

پربازديد