تاریخ درج خبر : 1393/03/12
کد خبر : ۲۸۵۰۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

وعده دولتهای مختلف به خبرنگاران در حد شعار باقی مانده است

سایت استان: سرپرست مجموعه رسانه های ابتکار در استان گفت: وعده های داده شده به خبرنگاران در خصوص مسایل شغلی و معیشتی در دولتهای مختلف در حد شعار باقی مانده  و هیچ گاه عملی نشده است.

به گزارش سایت استان، حسن وکیلی  در گفتگوی اختصاصی در دفتر سایت استان افزود: وقتی حرف از خبرنگاران می شود همه مدیران در اهمیت کار خبرنگاران و انعکاس اخبار سخنرانی های جذاب می کنند اما موقع عمل به وعده ها همه عقب می نشینند.

vvvvvvv

وی خبرنگاران را دیده بانان جامعه عنوان کرد و افزود: برخی از مدیران خبرنگاران را مزاحم می دانند و می خواهند خبرهای سفارشی و تعریف و تمجید از آنها منتشر شود و این یک آفت است.

وی به مسکن و بیمه خبرنگاران اشاره کرد و بیان داشت: سالهاست حرف از بیمه خبرنگاران در رسانه های مختلف می شود اما تا کنون این امر محقق نشده است.

این فعال رسانه ای شروع انتشار روزنامه در استان را یک نیاز عنوان کرد و افزود: در دوره ای که تصمیم گرفته شد ویژه نامه روزنامه ابتکار منتشر شود، به جز سایت استان، همه خبرها از تریبون های رسمی و دولتی و خبرگزاریها بیرون می آمد و به گونه ای بود که حرف دل مردم و مشکلات آنها بازتابی نداشت و دفتر این روزنامه در آن دوران مکانی برای شنیدن و انعکاس سخنان متفاوتی از مشکلات مردم بود که تا آن دوران کمتر شنیده شده بود.

وی از برخوردهای ملموس و ناملموس دوران روزنامه نگاری گفت و ادامه داد: به صورت مشخص سه بار احضاریه دادگاه برای ما آمد که هر سه بار تبرئه شدیم اما نوع برخوردها در کارهایی اقتصادی که انجام می دادم شدید بود و تلفنها و تهدیدها هم که همیشه وجود داشت.

وکیلی نقد را نهی از منکر دانسته و اضافه می کند: نقد در ذات خود سازندگی به دنبال دارد و طبق تعاریف دینی نیز نهی از منکر است و دسته بندی های نقد به سازنده و تخریبی را قبول ندارم.

vvvvvvvvvvv

مجموعه رسانه های ابتکار در استان شامل ویژه نامه ابتکار، روزنامه ابتکار جنوب و سایت خبری خبرنما است.

مشروح گفتگوی این فعال رسانه ای در روزهای آتی منتشر می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • مرداد گفت:

    مصاحبه جالتب وخواندنی می تواند باشد زودتر منتشر کنید

  • رسا گفت:

    وعده ها همیشه بوده ولی عمل هیچ وقت صورت نگرفته.حالا هم که متاسفانه رسانه شده به اسباب بازی عده ای دارند این شغل شریف رو خراب می کنند.

پربازديد