تاریخ درج خبر : 1393/03/13
کد خبر : ۲۸۵۹۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

آنان که بر خاتمی “ جفا ” و بر احمدی نژاد “ بی وفایی ” کردند

سایت استان: مجید سعید پور*

“دولت امید و تدبیر” در استان ، وارث برخی سواستفاده ها و ویژه خواری های بعضا مدیران ناکاآمد و دوزیست – که شب با خاتمی بودند و روز با احمدی نژاد – در حوزه های مختلف اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی است.مدیرانی که به هر قیمت و روشی قصد ماندن داشته و به آسمان و زمین چنگ تحقر می اندازند که ابقا شوند و … هر روشی را برای تحکیم قدرت مفید دانسته و حتی اصلاح طلبان را متهم به بی اعتدالی و ناکارآمدی میکنند!! واعجبا و وا اسفا از طمع قدرت و صندلی مدیریت. نه آبرویی بر اصولگرایی گذاشته و نه امیدی به اصلاح طلبی…

و اما اقدام شجاعانه و مدبرانه نماینده عالی دولت در عدم پذیرش چنیین مدیرانی در استان موجی از امید به اصلاح را در میان توده مردم ، اصلاح طلبان و کتابخوانان و فعلان عرصه خواندن و نوشتن فراهم آورد. دکتر سید موسی خادمی اثبات کرد که استانداری مقتدر و اصلاح طلب است و اجازه ویژه خواری مجدد به مدیران ناکاآمد نخواهد داد.

یکی از این مدیران دولتین سابق که در مدح و ثنای ارباب قدرت در دوره های خاتمی و احمدی نژاد یدی طولانی داشته و البته هیچ امیدی از رایزنی های گسترده برای ابقای صندلی اش نیافته، در شرایط بوجود آمده پس از به تاخیر افتادن دو برنامه فرهنگی و سیاسی اخیر در استان به قصد گرفتن ماهی از آب گل آلود، ژست شجاعت و اصلاح طلبی گرفته و چنان به استاندار تاخته که گویی دیگران به جای ایشان در ستاد های جلیلی و ولایتی بودند؟؟

مدیری که پس از روی کار آمدن دولت آبادگران ، یکی از نزدیکان نماینده عالی دولت (استاندار اسبق ) را عجولانه؟؟ استخدام نمود تا اثبات نماید که : اصلاح طلب نیست و مرید خوبی برای اصولگرایان است. واسفا بر آنان که بر خاتمی جفا و بر احمدی نژاد بی وفایی کردند.

لذا جهت تنویر افکار مبارک این مدیر که بواسطه نسبت فامیلی با نماینده محترم گمان کرده که هر انتصاب جدیدی یا باید اصوگرا باشد و یا هم طایفه ای ؟! نماینده محترم ، نکات زیر را عرض میدارم:

– هر گونه انتصاب و عزلی باید با هماهنگی و نظر استاندار به عنوان نماینده عالی دولت باشد و اگر استاندار با انتصاب ایشان و یا هر مدیر دیگری بدون موافقت و هماهنگی سکوت کند ، دیگر استاندار نیست لذا دولت باید اقتدار داشته باشد.

– طی مراحل مدیریتی باید با طی مدارج اخلاق ، تقوا و کارآمدی باشد نه مناسبت های فامیلی با نماینده  و گردو و عسل !!

– اصلاح طلبان از ابتدا هیچ طلب و توقعی از دولت روحانی نداشته وهمچنان از عزل مدیران ناکارآمد قاطعانه حمایت نموده و اجازه سوء استفاده به طمع کاران و فرصت طلبان را نمیدهند و همچنان حامی دولت و استاندار استان خواهند بود.

– از دکتر خادمی میخواهیم هرچه سریعتر تکلیف ادارات : کتابخانه ها ، صنعت معدن و تجارت ، فرهنگ و ارشاد ، فنی و حرفه ای ، شرکت گاز ، دانشگاه علمی – کاربردی ، بیناد شهید ، جهاد دانشگاهی ، آموزشکده فنی ، محیط زیست ، آب منطقه ای ، فرمانداران کهگیلویه و دنا و بخشداران و …. را مشخص نمایند.تا امید به تحول در ساختار اجرایی و جامعه قابل توجه و مایه دلگرمی بیشتر حامیان دولت باشد.

– حاشیه سازان و افراطیون بدانند نمی توانند چوب لای چرخ دولت بگذارند و مجموعه مدیریتی استان به رهبری دکتر خادمی با اقتدار، عزم ملی و مدیریت جهادی به راه خود که همان آرمانهای حضرت امام(ره)، فرامین مقام عظمای ولایت و سیاستهای عادلانه دولت جناب آقای روحانی است ادامه خواهند داد.

*دانشجوی حقوق بین الملل

(مطلب منتشر شده نظر نویسنده محترم است و انتشار آن در سایت استان به معنای تایید تمام یا بخش از آن نمی باشد)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • فریبا گفت:

  عزیز من سیاست یعنی دورویی هیچ کس سنگ مردم رو به سینه نمیزنه هر کس برا خودشه وگرنه همه ما ایرانی هستیم جناح وحزب بخاطر ایجاد رقابت برا کارامدی بهتره ولی در کشور ما هر جناحی که پیروز میشه انگار طرفداران جناح رقیب از کرات دیگر امدن باید از همه چی محروم باشن بابا ایران وهر پتانسیلی که داره متعلق به همه ی هموطنان و ارث بابای هیچ جناحی هم نیست پس اینهمه انرژی خودتون رو بیخود صرف نکنید به ایرانی اباد ومقتدر فکر کنید با همکاری همه ی هموطنان از هر جناحی به امید ان روز!

 • ندای بویراحمد گفت:

  اره منم موافقم با حرف این برادرمون/اصلا ما نباید الکی به کسی رای میدادیم که مستحقش -نبود.اقای زارعی عمر سیاسیش دیگه تمومه.

 • 2خرداد گفت:

  احسن برشما…واقعا ما نباید دلمون به نماینده بویراحمد (زارعی)این فرد دو رو…ایشون تا دیروز برا احمدی نژاد ستاد میزد و نامه حکم …. ایت الله هاشمی رو بعنوان فتنه سال88امضا میکرد حالا دم از برچسپ اعتدال و اصلاح طلبی میزنه.زمان همه چی رو ثابت میکنی.بدرود

 • بیطرف گفت:

  ای کاش ظاهر و باطن مثل هم بود.نون برخی در دورویی و منافق بازی است

 • وکیله گفت:

  مو خار خشک کنگرم
  که باد ایارم و ایبرم

پربازديد