تاریخ درج خبر : 1393/03/13
کد خبر : ۲۸۶۰۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

معصومیت از دست رفته

سایت استان: حمید گنجایش

اساس شکل¬گیری جامعه اسلامی بر اخلاق¬مداری، قانون¬مداری، عدالت محوری، آزادی و مردم¬سالاری دینی است. این معیارها انقلاب اسلامی ایران را در برابر تمام دشمنان و کینه¬توزان این آب و خاک حفظ نموده است و درایت¬ها و هوشیاری وصف¬ناپذیر رهبر معظم انقلاب به عنوان سکاندار شایسته این نظام و جانشین به حق بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بیش از هر چیزی تکیه¬گاهی امن برای صلابت و اقتدار ادامه¬دار نظام جمهوری اسلامی ایران تا ظهور آقا امام زمان (عج)می¬باشد. اگر مسئولین و آحاد مردم جامعه اسلامی به مبانی اصیل اسلامی و قانون اساسی تمکین فکری و عملی کنند و فرمایشات رهبری، علما و مراجع تقلید را اساس زندگی خود قرار دهند هیچ گونه اختلاف و تعارض آراء و بداخلاقی¬های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی در جامعه شکل نخواهد گرفت و جامعه به سعادت و رستگاری حقیقی رهنمود خواهد شد.

دولتها در جامعه ایران اسلامی یکی پس از دیگری با رأی مردم روی کار می¬آیند و با نقطه ضعف¬ها و نقطه مثبتهایی به کار خود ادامه می¬دهند تا به پایان برسند. همه دولتها و همه رئیس¬جمهورها باید مورد حمایت مردم قرار بگیرند و از حاشیه¬سازی به دور باشند تا بتوانند به رسالت اصلی خود که خدمت¬رسانی به مردم است موفق باشند.

دیروز احمدی¬نژاد و دولت او تمام شد و حالا امروزِ دکتر روحانی و دولت او شروع شده است و باید مورد حمایت ویژه قرار بگیرد تا بتواند با پشتوانه و آرامش خاطر به خدمت¬رسانی به مردم بپردازد. اما در این مقطع حساس کشور به نظر می¬رسد با روی کارآمدن دولت روحانی که خود او دولتش را ارز همان ابتدا فراجناحی و اعتدال¬گرا معرفی کرد، فتنه-گران 88 و وابستگان آنها این فضای دولت روحانی را فضایی مناسب دیدند تا دوباره آبروی برباد رفته خود را بازیافت کنند و از این فضای جدید شکل گرفته کلاهی گشاد برای خود ببافند.

سران فتنه و عوامل وابسته به آنها با هر جایگاه و مسئولیتی و نام و نشانی که تا دیروز در جامعه داشتند در جریان فته 88 و اشتباهات عمدی و سکوت معنادار آنها در مقابل آینده انقلاب اسلامی ایران موجب شد تا مورد لعن و نفرین ملت بزرگ ایران واقع شوند. این درحالی است که این فتنه¬گران و ابستگان فریب¬خورده آنها در تلاش¬اند تا دوباره در اذهان و افکار عمومی تقدسات و معصومیت از دست رفته خود را بدست آورند و کمی از آنهمه تقصیرات انجام شده را جبران کنند.

هنوز فراموش نکرده¬ام اتخابات پرشوری که برای انتخاب آقای خاتمی برگزار شد و شب پیروزی ایشان در انتخابات تا دم صبح به شوق پیروزی ایشان در انتخابات به جشن و سرور پرداختیم اما متأسف باید باشیم برای رئیس جمهوری که خود را مرد گفتگوی تمدنها در جهان معرفی نمود اما در جریان فتنه 88 کبریت بر همه آن افتخارات زد و اگر درایت رهبری و هوشیاری و بصیرت مردم وارد صحنه نشده بود معلوم نبود آقای خاتمی و همراهان بی¬بصیرتش جامعه را به کدام سراشیبی سقوط منتهی می¬کرد.

شرکت دوباره ایشان در مراسمات و جشن¬هایی که بیشتر بوی بدحجابی و ضدیت با موازین اسلامی دارد تا پیام تبریک ازدواج برای بازیگران زن درجه پایین و ناچیز سینما نشان از آن دارد که این آقایان به هر در و دیواری دارند می¬زنند تا معصومیت از دست رفته خود را بازسازی کنند از شرکت در جشن¬¬های چند نفره و بی¬ارزش تا فرستادن پیام تبریک برای هنرپیشه¬های درجه پایین سینما و تلویزیون.

راه¬اندازی جلسات سخنرانی و هم¬اندیشی¬های استانی نزدیکان سران فتنه تا سفر خانم هاشمی به یاسوج و طرح سخنانی که بیشتر به مضحک گویی و لطیفه¬های سیاسی روز شبیه است نشان می¬دهد موجی ضعیف و بی¬نتیجه از طرف سران فتنه و وابستگان منحرف از اصول اسلامی جامعه در راه هست تا به به ظن خودشان مثل سابق خود را دلسوز و وفادار به نظام و انقلاب معرفی کنند و نشانی دوباره برای خود بیابند. فارغ از آنکه اینها آزمایش¬های خود را در میدان ماه¬های فتنه 88 پس داده¬اند و فرصت از دست آنها رفته است و ملت آنها را دیگر مورد تکریم و احترام قرار نخواهد داد. حافظه تاریخی یادمان نرفته است که رهبر انقلاب در جریان فتنه 88 از سران فتنه و وابستگان آنها خواست تا به مجموعه نظام برگردند و از قرار گرفتن در جبهه دشمن دوری کنند. اما آنها هم اصل ولایت¬مداری را زیر پا گذاشتند و هم مردم¬مداری و آزادی و عدالت محوری و استقلال و عظمت ایران اسلامی را جریحه¬دار کردند و رسماً با رفتار و سخنان معنادارشان دشمنان قسم خورده ایران عزیز را دلشادتر می¬کردند و دندانهای کینه¬توزانه آنها را تیزتر.

اکنون معصومیت از دست رفته آنها دیگر باز نخواهد گشت چرا که مشخص است همین آقایان دوباره دارند بر همان اشتباهات گذشته خود پافشاری می¬کنند و در حال تکرار اشتباهات گذشته خود هستند و دوست ندارند سر از لاک خود بیرون بیاورند که در چه فضایی دارند زندگی می¬کنند؟…. امید است که بیدار شوند؟

*نویسنده و پژوهشگر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایر ان

(مطلب منتشر شده نظر نویسنده محترم است و انتشار آن در سایت استان به معنای تایید تمام یا بخش از آن نمی باشد)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • حسینی گفت:

  احسنت جناب گنجایش دقیق بیش از پیش میزنی تو خال
  جهت اطلاع بعضی ها که میگن موسوی وکروبی فتنه گر نبودند
  اتفاقا چنان آبی به آسیاب فتنه گران وسر سپردگان ومعاندان ایران اسلامی خصوصا
  شیعه مذهب ریختن که خطر امنیت ملی آن در این سی و اندی سال برای ایران وحکومت اسلامی آن سابقه نداشته واصولا این دو , مواد خمیری سی چهار این بمب مخرب بودند

 • ن گفت:

  احسنت

 • علی گفت:

  برو بابا سر خودتو به باد ندی ی وقت

پربازديد