تاریخ درج خبر : 1392/03/21
کد خبر : ۲۸۶۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -

رضایی:وقتی از فقر و گرانی صحبت می‌کنیم برای سیاه‌زدایی آمده‌ایم نه سیاه‌نمایی

محسن رضایی عصر امروز ‌در اجتماع پرشور مردم ‌کوهدشت در مسجد صاحب‌الزمان این شهرستان افزود: کسانی که می‌گویند لرها فقط در حد یک استاندارد بیشتر نمی‌توانند پست بگیرند اشتباه می‌کنند.

وی افزود: همه اقوام ایرانی می‌توانند رئیس‌ جمهور، وزیر و مدیران ارشد داشته باشند و زاگرس‌نشینان نیز همین گونه هستند.

رضایی خاطر نشان کرد: ما به میدان آمده‌ایم که به ملت ایران کمک و خدمت کنیم.وی با اشاره به اینکه باید فقر و بیکاری را از کشور بیرون کنیم گفت: آمده‌ام تا اشتغال را در کشور ایجاد کنم.

رضایی گفت: به همین دلیل می‌گویم از دستان بزرگ عشایر نترسید زیرا ‌برای خدمت آمده‌ایم و قصد نداریم کسی را از قدرت برداریم.

106

محسن رضایی تصریح کرد: اگر کسانی با گفتن این شعار که محسن رضایی می‌گوید ما در دستان بزرگ عشایر بزرگ شده‌ایم و هر توهینی که دوست دارند بکنند می‌توانند انجام دهند اما من افتخار دارم که عشایر هستم.

این کاندیدای ریاست جمهوری یادآور شد: برای اشتغال جوانان به میدان آمده‌ام و امروز شاهد هستیم که چقدر از جوانان فوق‌لیسانس، دکتری و تحصیل‌کرده ما در سطح کشور بیکار هستند.

رضایی خاطر نشان کرد: وقتی ما از فقر و گرانی صحبت می‌کنیم برای سیاه‌زدایی آمده‌ایم نه سیاه‌نمایی که همه اقشار مختلف جامعه باید به این مطلب توجه داشته باشند.

این نامزد یازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: من با برنامه و فکر و با تدبیر به عرصه آمده‌ام و سعی و تلاشم بر این است که امسال و سال دیگر مسئله بیکاری، گرانی و تورم را در کشور برطرف کنم.

رضایی گفت: برادران و خواهران خود را برای حماسه بزرگ 24 خرداد آمده کنند.وی تصریح کرد: یارانه سبز را پرداخت می‌کنم و وام ازدواج جوانان را تا 23 میلیون تومان افزایش می‌دهم.

رضایی خاطر نشان کرد: به جوانانی که ازدواج می‌کنند قول می‌دهم که کوپن 20 میلیون تومانی بدهم.

این کاندیدای ریاست‌جمهوری گفت: به عرصه انتخابات آمده‌ام تا بگویم من هم زاگرس‌نشین هستم و باید به این زاگرس‌نشین‌ها توجه شود.وی افزود: امروز قیمت گاز در شهرستان کوهدشت لرستان با شمال تهران یکی است که اگر به عنوان رئیس‌جمهور انتخاب بشوم این مشکل را برطرف می‌کنم.

لازم به ذکر است مردم شهرستان کوهدشت استقبال بی نظیری از محسن رضایی به نمایش گذاشته‌اند.هم اکنون محسن رضایی در مسیر کوهدشت خرم‌آباد است و رأس ساعت 19 در کنار قلعه فلک‌الافلاک خرم‌آباد در جمع مردم لرستان سخنرانی می‌کند.

منبع : تابناک

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد