تاریخ درج خبر : 1393/03/13
کد خبر : ۲۸۶۱۶۹
+ تغییر اندازه نوشته -

معارفه سرپرست جدید معاونت اداری مالی دانشگاه یاسوج/ تصاویر

سایت استان: سرپرست معاونت اداری و مالی دانشگاه یاسوج روز گذشته طی مراسمی با حضور سرپرست و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه یاسوج، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان و معاون صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم، معرفی و منصوب شد.

IMG_4308_2925

در این مراسم از سوی شاپور رمضانی، سرپرست دانشگاه یاسوج، علی کشکولی به عنوان سرپرست این معاونت منصوب و از زحمات فردین تقی زاده قدر دانی شد.

فردین تقی زاده که پیش از این به مدت شش سال مسئولیت این معاونت را عهده دار بود، طی روزهای اخیر به عنوان معاون صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم منصوب شد.

کشکولی پیش از این ریاست دانشکده علوم پایه را عهده دار بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • یک دوست گفت:

  من هم موافقم . از آنجایی که بنده اطلاع دارم خانواده جوزاریان با میانگین سطح تحصیلات فوق لیسانس به بالا و محبوبیت بین افراد جامعه و دوستان و شان و شخصیتی که در جامعه دارند . دلیلی برای ایراد و نوشتن چنین مطالبی ندارند؟///؟به نظر من به عنوان یک دوست و کسی که سابقه شناخت خوبی از ایشان دارم. بیشتر گزینه تخریب افراد در این کامنت ها مطرح است و این که این توهینات را به افراد مختلف نسبت دهند.

 • ناشناس گفت:

  خدا بینم کی پشت کشکولیه؟

  • مهمان گفت:

   جناب جوزاریان سلام
   – میشه خودتان را بیشتر معرفی نمایید؟ آیا بهتر نیست که اسم کوچک تان را نیز بیان نمایید تا هر چه بیشتر با شما آشنا شده و از کمالاتتان بهره مند شویم. البته من مطمین هستم که شما فامیلی تان جوزاریان نیست، زیرا بسیاری از مطالب و کامنت هایتان صرفا جهت تخریب بوده و هیچگونه ارزش علمی ندارد و بعید می دانم که این کامنت ها از طرف اعضاء خانواده فهیم جوزاریان بیان شده باشد.

پربازديد