تاریخ درج خبر : 1392/03/21
کد خبر : ۲۸۶۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

تصویب طرح توجیهی منطقه ویژه اقتصادی گچسارن

سایت استان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح توجیهی منطقه ی ویژه اقتصادی گچساران،‌ جهت ارسال به کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،‌ در کارگره اقتصادی استان تصویب شد.

سید حسین صابری در جلسه کارگروه اقتصادی افزود: این طرح که از سال 89 مطرح شده بود پس از پیگیری های مختلف در سال 91 در هیأت دولت مصوب و پس از ارسال طرح توجیهی در کمیسیون اقتصادی مجلس ، ‌مطرح می شود.

وی با تأکید بر همراهی و همکاری با سرمایه گذار اعم از داخلی و خارجی اظهارکرد: در صورت کارشکنی در کار سرمایه گذار و عدم همکاری با او،‌چگونه انتظار می رود،‌ در استان سرمایه گذاری صورت بگیرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: توسعه همه جانبه استان به ویژه در بخش اقتصادی،‌کشاورزی و صادرات،‌به همکاری و تعامل مدیران استانی و نیروهای استانی که در مرکز خدمت می کنند،‌دارد.

صابری به ضعف تحقیقات به ویژه در بخش کشاورزی اشاره کرد و با بیان اینکه ضعف اصلی در پشت میز نشینی مهندسان و کارشناسان ترویج خلاصه می شود ،‌ تصریح کرد: فلسفه تحقیقات کشاورزی که شناسایی گونه های با کیفیت و مقاوم در برابر شرایط مختلف محیطی و ترویج به زراعی است در این استان جایی ندارد.

وی رواج تحقیقات در این بخش را راهکاری جهت کاهش خسارات، ‌افزایش محصول و ارتقای کیفیت و کمیت محصولات دانست .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این نشست همچنین با بیان اینکه صنعت بیمه با رواج انضباط در این صنعت ، جایگاه خود را ‌در جامعه می یابد،‌اضافه کرد: ورود بخش خصوصی به عرصه صنعت بیمه،‌ همراه با فضای رقابتی، تنها در این صورت ایجاد می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد