تاریخ درج خبر : 1391/06/22
کد خبر : ۲۸۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -

آیت الله ملک حسینی: بعید است یک عنصر دانشگاهی در حال هوشیاری این خزعبلات را ابراز نماید

نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری به توهین رئیس دانشگاه منابع طبیعی و کشاورزی رامین خوزستان به دانشجویان لر قاطعانه واکنش نشان داد و این گفته ها را خزعبلات خواند.

حضرت آیت الله سید “کرامت الله ملک حسینی” در پاسخ به این سئوال که پاسخ حضرتعالی به رئیس دانشگاه منابع طبیعی و کشاورزی رامین خوزستان که در نامه ای به مسئولان سازمان سنجش خواسته است تا از پذیرش دانشجو از سه استان لر نشین “ایلام ، لرستان و چهارمحال و بختیاری ” در این دانشگاه به دلایل امنیتی و فرهنگی جلوگیری شود . چیست ؟ تصریح کرد : بعد از 33 سال از انقلاب اسلامی اینگونه گفتار و نوشتار قوم گرایانه و استعمار زده نشان از جهالت و ناشیگری هر گوینده و نویسنده ای است .

وی افزود : بعید است یک عنصر دانشگاهی در حال هوشیاری این خزعبلات را ابراز نماید.

حضرت آیت الله ملک حسینی تاکید کرد : همه اقوام و عشایر ایران زمین مایه فخر ایران اند و قوم لر یکی از غیرتمندترین و اصلی ترین آنها است .

نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری گفت : در نظام مقدس جمهوری اسلامی این اظهارات تفرقه افکنانه باعث خوشحالی دشمن و مردود است.

وی افزود : مردم با فرهنگ دزفول این اظهارات توهین آمیز هموطن خود را خوش نخواهند داشت و رئیس جمهور محترم آن را محکوم خواهند نمود.

منبع: عصر دنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • فرزندلر گفت:

    لابد کسیکه به لرها توهین کرده است پسرمش عبده بوده به قول دزفولیها یتیم سرخورکوک مش عبده بیده .(مش عبده رادزفولیها خوب میشناسن)

پربازديد