تاریخ درج خبر : 1393/03/19
کد خبر : ۲۸۸۹۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -

بررسی مشکلات هیئت ورزشهای همگانی استان

سایت استان: طی نشستی با حضور دکتر مجدآراء ریاست محترم فدراسیون ورزشهای همگانی؛ دکتر علم دبیر محترم فدراسیون؛ مهندس مشهدی ذیحساب فدراسیون و اقای رهامی رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان در محل فدراسیون ورزشهای همگانی، مشکلات هیئت همگانی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

unnamed

در این نشست ابتداء آقای رهامی گزارشی از عملکرد هیئت استان و همینطور مشکلات و موانع پیش روی هیئت ارائه داد و سپس دکتر مجدآراء ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد سال 92 هیئت همگانی استان اظهار امیدواری کرد با توجه به عملکرد هیئت استان در سال جدید شاهد رشد چشمگیری در ورزش همگانی استان کهگیلویه و بویراحمد باشیم.

رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی اعلام کرد با توجه به اینکه سال 93 در ورزش همگانی سال آموزش نامگذاری گردیده تعداد 3 کلاس رایگان در رشته های مرتبط در ورزش همگانی در استان برگزار می شود. وی قول مساعد داد در صورت استقبال در استان در تمام رشته های مرتبط کلاسهای آموزشی لازم در زمینه مربیگری و داوری برگزار کند.

در این نشست دکتر مجدآراء قول مساعد داد در زمینه های مختلف به صورت ویژه توجه به هیئت ورزشهای همگانی استان داشته باشند.

در پایان این نشست مقرر گردید همایش بزرگ پیاده روی خانواده با حضور مسئولین و شبکه صبح و نشاط در تاریخ 24 مرداد 93 در یاسوج برگزار شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد