تاریخ درج خبر : 1393/03/19
کد خبر : ۲۸۸۹۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

انتصاب رئیس ورزش و جوانان کهگیلویه/ بزرگواری: معامله ای صورت گرفته است

سایت استان: با حکم ایزدپور، مدیرکل ورزش و جوانان استان، سید مسعود تقوی نژاد به عنوان رئیس ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه منصوب شد.

به گزارش سایت استان، رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه بدون برگزاری مراسم تودیع و معارفه و در سکوت کامل خبری منصوب شد.

IMG_7252

آقای سید مسعود تقوی نژاد در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه حاضرشد و بدون حضور مسئولین شهرستانی،رسانه ها و در غیاب سید مسیح موسوی رئیس وقت اداره ورزش و جوانان کهگیلویه ،که در سفر یاسوج به سر میبرد ، ریاست این اداره را تحویل گرفت.

گفتنی ست آقای تقوی نژاد دبیر مدارس شهرستان کهگیلویه و برادر زاده سید کامل تقوی نژاد ، مدیرعامل بانک سپه می باشد.

در همین حال بزرگواری نماینده کهگیلویه این انتصاب را نتیجه معامله استاندار و مدیرعامل بانک سپه کشور می داند و می گوید پیگیر هست تا توضیحات مدیرکل را در این زمینه بشنود.

بزرگواری در گفتگو با سایت کبنانیوز گفت: برخی با معامله گری و سیاست‌زدگی دارند به ورزش و جوانان این استان خیانت می‌کنند.

علی محمد بزرگواری در ادامه تصریح‌ کرد: من دو گزینه را که هر دو دارای تحصیلات عالی در رشته تربیت‌بدنی، اصلاح‌طلب و ریشه اصولگرایی هم ندارند، طی نامه‌ای معرفی کردم ولی متاسفانه آقای استاندار با آقای تقوی‌نژاد مدیرعامل بانک سپه معامله‌گری کردند و فرد دیگری به نام مسعود تقوی‌نژاد را معرفی کردند.

نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده با بیان اینکه من دست بردار نیستم، افزود: آقای مدیرکل امروز تلفن همراه خود را از دسترس خارج کرده بود و نه تلفن معاون وزیر و نه تلفن اینجانب را جواب نمی‌داد.

بزرگواری با بیان اینکه فردی را با مدرک ادبیات برای رئیس اداره ورزش و جوانان معرفی کردند، ادامه داد: این آقایان به ورزش و جوانان با این کارها خیانت می‌کنند.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • دانشجو گفت:

  ای بابا @حاج آقا شما کوتاه بیاین چرا سر زبون ما رو میخارونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه خودتون فک میکنید که توکارتون خبره هستین ، همین شما بودین که تومجلس خواستین با چماق حرفتون رو بزنین . مگه شما به عنوان نماینده مردم تو مجلس تونستید کامپیوتر رو روشن کنید ما فک میکنیم قبل ازاینکه نماینده می شدین باید یه کلاس کامپوتر می رفتید.

 • سعید گفت:

  آقای علیبازی پیامها را گزینش به مطلوب نکن ماشاله شما خودتونو خبرنگار میدونید پس همه پیامهایی که ادب در انها رعایت شده را بگذارید …..

 • بخشوده گفت:

  بابا چرا نفس کار را رها کردید و گیر دادید به اقای بزرگواری .کار بد بده .انتخاب فوق دیپلم دینی عربی برای اداره ورزش خنده داره . چیزی که استان ما را تحقیر میکنه اینه.تکلیف اینهمه تحصیل کرده تربیت بدنی چیه؟ایا حق ندارند روانی بشن؟در پایان درود بر بزرگواری که در همه حال حرف حق را زده و مصلحت را کنار گذاشته

 • حمید گفت:

  تا حالا یه روحانی مدیر ورزش بود چون منتصب به شما بود ….حالا یه نفر ورزشکار ده سال تو لیگ لنده فوتبال میزده شده غیر مرتبط…اقای بزرگواری دست از شعار بردار..ا بحث تخصص مطرحه یابهانه لحاف ملا.. مدیران که شما انتخاب کردی ضعیف ترین مدیران دوران انقلاب بودند..

 • ابراهیمی گفت:

  چه غوغایی خبر از انتصاب است # که حاج اقا چنین در پیچ و تاب است # چنان فریاد زد مثل همیشه # گمان کردم که شهرستان خراب است #
  چه تهمت ها که بر دولت نوشته # چماق ارزنی صاف و برشته # تکان می داد با هورا و غوغا # بگیرد افت محصول کشته#

  نمی دانم مگر دولت به خواب است # و یا تهمت زنی امروزباب است # چرا تخریب های حاج اقا # ز استاندار ما هم بی جواب است

 • ابراهیم پور گفت:

  با سلام محضر حاج آقا و همه عزیزان ،فکرمیکنیم همه ما نکته اساسی در انتصاب آقای تقوی را فراموش کردیم چرا که ورزش وسیله است نه هدف ،ورزش وسیله ایست که از طریق پرورش قوای جسمانی روحیه جوانمردی ،قانونمداری و همه ارزشهای فرهنگی را به جوانان انتقال دهد و به همین دلیل نام جوانان در عنوان پست آمده است لذا رییس این اداره لزوما نباید ورزشی باشد بلکه باید کسی باشد که ضمن آشنایی باچالشهای فرهنگی ،مدیریتی فعال تعاملی و به روز داشته داشته باشد ، اقای تقوی یکی ازمعلمان متدین و آگاه و برنامه ریز ما هستند که انتصاب ایشان بسیار درست و حساب شده بود .

 • ماهور گفت:

  سلام ودرود بر اصلاحات و مردانش. یادمان نرفته که هشت سال دوره حزب الله با بی کفایتی مدیران و بی تدبیری مارا به اینجا کشانده وحال ما ادعای چه چیزی را میکنیم؟؟؟؟؟ آیا وزیر کشور با دیپلم را فراموش کردیم؟؟؟ تاریخ خود بیانگر وقایع و گویای همه چیز است و مردم ایران همه صاحب خرد….
  آقای بزرگواری با فرافکنی و حاشیه سازی شخصیت افراد باتدبیر و کاردانی نظیر حاج کامل تقوی نژاد که با شایستگی و به دور از چاپلوسی در جایگاهی که شایستگی آنرا دارد قرارگرفته خدشه دار نمیشود پس خود و مردم استان را سرگرم اهداف بیهوده نکنید و در عوض به مشکلات جوانان برسید. آقای سید مسعود ضمن تبریک شما را لایق این پست میدانیم و بازی های شما را تیم پرسپولیس لنده فراموش نمیکنیم موفق باشی ایشالا

 • محمدی نسب - لنده گفت:

  از مدیرکل غیر بومی جسور و توانمند بخاطر انتخاب آقای سید مسعود تقوی در رأس هرم ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه تشکر میکنم و امیدوارم هر کس اظهار نظر می کنه در کار خودش خبره بوده و جایگاهی که اکنون داره شایستگی آن را داشته باشه اما خیلی از همین آقایون در هشت سال گذسته……

 • بنگشت گفت:

  حاج آقابه خداتفسیرصحبتهای شماروعلی کمک هم دیگه قبول نداره روزی که رای وت دام قراربی از ای گپل نزنی ازای به بعد نه مـــــــــــــو نه تــــــــــــــــو

 • خواننده آگاه گفت:

  آقای بزرگواری سلام یادت نره مدیر کل ورزش و جوانان انتصابی خودتون طلبه ای معمم بوده که هیچ سابقه ای در ورزش نداشته و آقای تقی زاده داماد خانواده شما که تحصیلات آموزش ابتدایی داشته و کارمند صدا و سیما بود معاون ایشان گردید چرا آن وقت ندای تخصص سر نمی دادید ضمنا آقا مسعود از پیشکسوتان ورزش لنده می باشد و بزرگان اصلاحات و نیازی به هزینه کردن از سید کامل ندارد خودش به اندازه کافی بزرگه

 • منتقد گفت:

  خودت که جزء کمیسیون کشاورزی مجلس هستی چی؟! به نطر شما که در جایگاه مهم و به عنوان وکیل مردم در مجلس داری تصمیم گیری برای کشاورزان زحمت کش میدی به کشاورزان خیانت نمی کنی؟؟ چرا به آقای دارای مدرک ادبیات گیر میدی؟؟!!… یادت رفته که عمو محمود(احمدی نژاد که جنابعالی حامیش بودی وزیر نفتش علی آبادی بوده ؟؟؟….کردان دیپلم داشت و وزیر راه بود..؟؟؟ .جناب سید بزرگواری کمی انصاف داشته باش…. …..

 • م.حسن پور گفت:

  ضمن عرض تبریک وآرزوی توفیق برای جناب اقای تقوی. متعجبم از اقای بزرگواری به عنوان نماینده مردم،آیا مدیریت یک نهاد کوچک در شهرستان دهدشت اینقدر ارزش داره که زمین وزمان را بهم دوختید واین همه مدیر کل واستاندار را متهم به ساخت وپاخت وپنهانکاری کردن کنید؟آیا جنابعالی در گزینش مدیران از همه سلیقه ها استفاده یا نظر خواهی میکردید؟آنچه عوض داره گله نداره

 • ورزشکار گفت:

  ضمن تبریک به آقای بخشایی باید عرض کنم که ایشان نیروی مردمی و ورزشی است که توانایی بالایی در پیشبرد اهداف سازمان ورزش و جوانان دارند و برای ایشان آرزوی موفقیت میکنم و این انتصاب شایسته و بحق را به همه مردم ورزش دوست شهرستان چرام تبریک میگویم

 • اميدر گفت:

  این هم از اخلاق و اعتدال و تدبیر و امید .
  این هم نیز بگذرد.

 • بهلول گفت:

  آقای بزرگواری
  شما شش سال است که بدون داشتن کوچکترین آشنایی با نمایندگی مجلس ، به عنوان نماینده مردم در مجلس حضور دارید و در این مدت هیچ کاری که برای شهرستان نکرده ای ، با رفتارت و مصاحبه هایت و سخنرانیهایت در صحن علنی مجلس ، اسباب مزاح کل عالم شده ای و دنیا فکر میکند استان کهگیلویه و بویراحمد بویژه حوزه انتخابیه شما ، همه شان مثل شما می اندیشند .
  جناب بزرگواری شما بر طبق کدام قانون و کدام مدرک ، عضو کمیسیون کشاورزی هستی ؟ آیا از کشاورزی چیزی میدانی ؟ آیا با اینکه عضو این کمیسیون هستی ، توانسته ای از قبل این عضویت ، مشکل کشاورزان و کشاورزی استان را حل کنی ؟ آیا هیچگاه به این فکر افتاده ای که از تخریب اراضی کشاورزی همجوار شهرهای استان و تبدیل آنها به مسکونی و یا احداث کارگاه و … جلوگیری کنی؟
  من هم اعتقاد دارم که باید هرکس سر جای خودش باشه و با این نظر شما که باید یک فردی که در زمینه تربیت بدنی درس خوانده و تخصص گرفته بالای یر دستگاه ورزش شهرستان باشه ، اما آیا شما سر جای خودتان هستید ؟ آیا شما واقعا نماینده مردم هستید ؟
  جناب آقای خادمی استاندار محترم و جناب آقای ایزدپور مدیرکل محترم ورزش ، ای کاش نه بخاطر بزرگواری بلکه بخاطر ورزش شهرستان یک فرد تحصیلکرده در زمینه ورزش را به خدمت میگرفتید . اگر آقای تقوی نژاد نیروی خوبی است چرا او را در آموزش و پرورش به خدمت نمیگیرید؟ به هر جهت قبل از این انتصاب کسانی در سطح مدیر کل و … در استان به سمتهای غیر تخصصی خود گمارده شده اند و ایت دردی است شبیه سرطان بدخیم که در هیچ دولتی دوایی برای آن یافت نمیشود . بخاطر همین است که استان ما توسعه پیدا نمیکند.

 • آفریقا گفت:

  حاج آقا ول کن ای حرفارو ..ازبوکوحرام په خبر؟.دخترا رو تحویل نگرفتید به پدرانشون پس ندادید؟تازه از خواب بیدارشدم کی برگشتی؟

 • ککاگری گفت:

  حج آقا آنپه برا خود می پسندی برادیگران نپسند…………….

 • چته سه؟ گفت:

  تغیروتحولات 8ساله درآموزش بهمی دریک خانواده بدلیل تحصیلات حاج آقا خارج از کشوربود………………..

 • مندیر22 گفت:

  حاج آقاکمتردادبزن…………بابا یکی جواب حاجی روبده ببینیم چه میگه..

 • علی گفت:

  اقای تقوی نژاد جوانی ورزشکار ؛ سرشار از انرژی و لایق این پست می باشد

پربازديد