تاریخ درج خبر : 1393/03/19
کد خبر : ۲۸۹۱۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -

حمایت مردم و مسئولان از رسانه برای رضایت افکار عمومی ضروری است

سایت استان: مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسانه به همه مردم تعلق دارد و با حمایت مردم و مسئولان رسانه به سمت جلب رضایت مردم و افکار عمومی گام برمی دارد.
دکتر یوسف افشارنیا در جلسه دیدار با مدیرکل جهاد کشاورزی استان برگزارشد اظهارداشت: تعامل سازنده ادارت و سازمانها با رسانه‌ اعتماد و رضایت‌مندی مردم را در پی دارد.
وی عنوان داشت: ظرفیت‌های بسیار خوبی در زمینه پوشش لباس، لهجه، بافت روستاها و مناطق عشایری، اقلیم آب و هوایی، صنعت نفت و گردشگری در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که همین عوامل موجب شده که این استان با استان‌های دیگر وجه تمایز قابل توجهی داشته باشد.
افشارنیا در همین ارتباط نیز گفت: همین وجه تمایز موجب شده که شبکه استانی دنا نسبت به شبکه‌ های دیگر مخاطبان بیشتری داشته باشد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعامل خوب و سازنده‌ای شبکه استانی دنا در برنامه‌های مختلف رادیو، خبر و سیما با جهاد کشاورزی داشته است اما این تعامل در مدت سال به صورت منسجم نبوده است که امیداورایم برنامه‌های مختلف این مجموعه بزرگ به صورت منسجم از سوی مسئولان و کارشناسان جهاد کشاورزی در اختیار این رسانه قرار گیرد تا برای اطلاع رسانی به مردم وافکارعمومی از شبکه استانی دنا پخش شود.
گوهرکانی مدیرکل جهاد کشاورزی در این جلسه با تقدیر از مدیرکل شبکه استانی که اشراف کاملی بر مجموعه جهاد کشاورزی دارد افزود: بخش کشاورزی در زمینه‌های مختلف ظرفیت‌های زیادی برای اطلاع رسانی به محاطبان و مردم دارد امیدواریم با همکار شبکه استانی دنا بتوانیم اطلاع رسانی مناسب برای افکار عمومی و مردم داشته باشیم.
وی اظهار داشت: کشاورزان نمونه‌ای در مناطق مختلف استان داریم که کارهای بسیار خوبی در زمینه کشاورزی انجام دادند ضروری است که این افراد برای الگوی کشاورزان و مردم به جامعه معرفی شوند تا کشاورزان از تجربیات آنان استفاده کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد