تاریخ درج خبر : 1393/03/19
کد خبر : ۲۸۹۱۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -

مناطق روستای پشته زیلایی تا پایان سال 94 از نعمت گازخانگی برخوردار می شوند

سایت استان: فرماندار شهرستان چرام از گاز کشی خانگی به مناطق روستای پشته ذیلایی تا پایان سال 94خبر داد.

ابراهیم فتاح پور در گفت وگو با خبرنگار ما افزود: همه توان خود را به کار گرفتیم تا با همکاری و حمایت مسئولان استانی و کشوری گامی مهم در راستای خدمات دهی به مناطق روستایی توابع شهرستان چرام برداریم.

fatahpor

وی عنوان داشت: تعداد زیادی روستا با جمعیت قریب 20 هزار نفر در اطراف بخش سرفاریاب تا دهستان سواری وجود دارد که ساکنان این روستاها از نعمت گازخانگی محروم هستند.

فرماندار شهرستان چرام اظهارداشت: در سفری که به اتفاق مهندس صیدالی مدیرعامل شرکت گاز استان به این مناطق روستایی داشتیم از نزدیک موقعیت اقلیمی، جمعیت و تعداد روستاها مورد بررسی قرار گرفت و قرار شد تا پایان سال 94 روستاهای، تیرآبگون، پاده، مندان و دهستان سواری از نعمت گازخانگی برخوردارشوند.

فتاح پور اذعان داشت: در صورتیکه این امر محقق شود جلوی مهاجرت بسیاری از خانوارها به حاشیه شهرها گرفته می شود و مردم این روستاها رو بسوی کارهای کشاورزی و دامداری می آورند وو شاهد روند معکوس مهجرت معکوس به مناطق روستایی خواهیم بود.

فرماندار چرام در پایان خاطرنشان کرد: از زمانی که مردم این مناطق روستایی از مساعدت مهندس صیدالی مدیرعامل شرکت گاز استان اطلاعع پیداکردند با ارسال پیام و لوح تقدیر مراتب احترام خود را به مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام کردند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • محمدی گفت:

  عیار و اعتبار هر استاندار و یا مسئول دیگری با انتصاب زیر دستانش مشخص می شود ای کاش استاندار برای تعویض فرماندار چرام عجله نمی کرد که حالا برای بقیه شهرستانها ترس اشتباه چرام را داشته باشد فرماندار شدن فقط با یه کت و شلوار و میز و دستک پیش مردم اعتبار نمی شود باید با مردم بود تامحبوب بود نه اینکه در اولین اقدام ملاقات حضوری رافقط یک روز در هفته کنی

 • پارسا روشناس گفت:

  درود بر دکتر فتاپور
  بی شک انتخاب شما به عنوان فرماندار شهرستان زیبای چرام گام مهمی در راستای توسعه هر چه بیشتر این شهرستان می باشد …

 • روستا گفت:

  جناب مهندس صیدالی
  باعرض سلام و ادب
  روستای تنگ رواق از توابع شهرستان دنا بخش پاتاوه دربین خطوط 46اینچ گاز احاطه شده و این خطوط در فاصله 200متری روستا می گذرد و 4 ایستگاه تقویت گاز درفاصله 1کیلومتری این روستا قرار دارد و کلیه زمین های حاصلخیز آبی و دیم مردم روستا را تخریب کردند و گرفتند و حق استفاده از نعمت گاز ندارند و بدلیل سرما ی سرد زمستان انتظار برخورداری از نعمت گاز رامیکشند چی؟ دستور فرمایید آقایان مسئولین پیگیری کنند این مسائل و مشکلات تا ….. نشده و به ……نشده اقدام کنید و پروژه رها شده را به اتمام برسانید.

 • […] مناطق روستای پشته ذیلایی تا پایان سال ۹۴ از نعمت گازخان… […]

پربازديد