تاریخ درج خبر : 1393/03/19
کد خبر : ۲۸۹۲۸۶
+ تغییر اندازه نوشته -

آقای بزرگواری؛ مدرک خودتان هم ربطی به کمیسیون کشاورزی ندارد

سایت استان: گودرز عرفانی

«باید دانست کلید نماد فراماسونری است و این امر موجب دور شدن مردم از روحانی می شود »،« مجلس در برابر جریان خزنده ی ضد فرهنگی کوتاه نمی آید»،«الهه راستگو جزء زنان نامدار تاریخ است»،«سید محمد خاتمی حق اظهار نظر ندارد»،«دولت جدید حیات خلوت حامیان فتنه شده است »،«اجازه نمی دهم فرماندار حامی فتنه منصوب شود»،«عمر مدیریت ها کوتاه است و ممکن است عمر این دولت تنها چهار سال باشد »،«من لر هستم و با چماق لری با وزیر متخلف برخورد می کنم»……

اظهارات و افاضات بالا تنها بخش اندکی از تحرکات نماینده ی محترم شهرستان کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی در حمله به دولت یازدهم در یک سال گذشته می باش.

آقای بزرگواری ظاهرا آن قدر وقت دارند که هر کسی با ایشان تماس بگیرد جواب دهند و بی توجه به منافع ملی مملکت و حتی رعایت ادبیات مصاحبه هر گونه که میلشان می کشد پاسخ دهند و بعد هم با غرور می گوید کسی جرات ندارد مرا احضار کند.

جناب ایشان در جدیدترین اظهار نظر با همان ادبیات خاص خود که در روز معرفی وزرا نیز وعده ی آن را داده بود به سراغ آقای استاندار آمده اند و نسبت به انتصاب رئیس سازمان ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه واکنش نشان داده اند که در این میان ذکر مواردی چند به نظر لازم می آید:

1- وظیفه ی نماینده مجلس چیست؟ آیا نماینده اجازه دارد در چینش مدیران و عزل و نصب آنها دخالت نماید؟ و از طرف دیگر آقای بزرگواری از طرف چه کسانی سخن می گوید؟ مگر نه آن است که کاندید مورد حمایت ایشان در انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان کهگیلویه حتی کمتر از ده درصد آراء را کسب نمود ؟ و مگر نباید دولت حق داشته باشد خود مدیرانش را انتخاب نماید تا همسویی و هماهنگی در اجرا ایجاد گردد؟

آقای بزرگواری در حمله به آقای استاندار و مدیر جدید ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه بعضا مطالب صحیحی را نیز اشاره کرده اند بویژه نسبت به مدرک مدیر جدید انتقاد داشته اند.

اما ای کاش ایشان پاسخ می دادند که آیا نسبت به مدرک و سابقه ی همه ی مدیران مورد حمایت خود در چند سال گذشته نیز همین گونه حساس بوده اند ؟ آیا مدرک آقای خاضع که به مراتب از مدیر شهرستانی جایگاه بالاتری داشتند و مورد حمایت آقای بزرگواری بودند متناسب و مرتبط با مدیرکلی ورزش و جوانان استان بود؟ و آیا مدرک خود حاج آقا با کمیسیون کشاورزی مجلس که عضو آن می باشند و بواسطه این عضویت به تور خارجی در سرزمین های دور می روند متناسب است؟

آقای بزرگواری از معامله سخن گفته اند که اگر چنین باشد بی شک کار زشت و ناپسندی است و هر آن کسی که در پشت این معامله فرضی است باید پاسخگو باشد اما قبل از آن خود حاج آقا باید نسبت به رفتارها و کردارهای خود در شش سال گذشته جوابگو باشند که به واسطه ی رفتارهای معامله گونه ی خود در مجلس خیلی ها او را وکیل الدوله می دانستند و هرگز آن گونه که شایسته ی مردم شهرستان بود نتوانست از حقوق موکلینش دفاع کند و در برخی موارد سوژه ای شده است در دست نمایندگان دیگر تا با نشان دادن عکس کرواتی و یا در بوق و کرنا کردن چماق لری اش موجبات رفتارهای ناگواری گردد.

در سطح شهرستان نیز نگاه حاج آقا صرفا قومی بوده است و حتی گزینه ای که ایشان مدعی هستند دارای مدرک دکترا هستند و برای این جایگاه معرفی کرده اند از همان اقلیم و قومی هستند که در گذشته نیز مورد اقبال آقای نماینده بوده است.

2- استاندار به عنوان بالاترین مقام اجرایی استان و نماینده ی دولت در استان کاملا حق دارند که در چینش مدیران استانی و شهرستانی دخالت نمایند و نسبت به این موضوع حساس باشند .
مدیریت ها ارث و سهم نمایندگان محترم نیستند که برای هر رئیس مدرسه و مهد کودکی باید دخالت کنند و فشار بیاورند .ایرادی که تاکنون نسبت به آقای استاندار وجود دارد انفعال و عدم پیگیری در معرفی نیروهای اصیل اعتدالی بود که انتظار می رود ایشان نسبت به این مسئله جدیت و پیگیری بیشتری به خرج دهند و البته شایسته سالاری و اعتقاد به برنامه های دولت را سرلوحه ی انتخاب مدیران قرار دهند.

3- بخشی از مشکلات مدیریتی و سردر گمی که در استان وجود دارد ناشی از عدم وحدت و انسجام نیروهای حامی دکتر روحانی می باشد که متاسفانه این چند دستگی در میان این جریان به وضوح دیده می شود که اوج این اختلاف در شهرستان کهگیلویه مشهود است و مدام دود آن به چشم مردم می رود . تاکنون بارها و بارها نسبت به این اختلافات تذکر داده شده است اما تاکنون اقدام در خوری صورت نگرفته است و قطعا در کنار دخالت های نماینده و عدم اقدامات جدی و جسورانه استاندار و معاون سیاسی و امنیتی ایشان همین اختلافات و چند دستگی ها در بوجود آمدن شرایط فعلی دخیل می باشند.

مع الوصف امیدورایم آنچه که راجع به لابی های مربوط به این موضوع گفته می شود صحت نداشته باشد که در آن صورت نیز انتظار آن است که خود آقای استاندار و مجموعه ی دولت پیگیر اصلاح امر باشند نه آنکه بخواهند تحت فشار آقای نماینده از خواسته های مردم و دولت عدول نمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • خرامان گفت:

  بر سر مشرق زمین شد جنگ در مغرب زمین

 • س گفت:

  سید با غیرت دوست داریم

 • ورزشکار گفت:

  رییس اسبق ورزش و جوانان دهدشت ده سال ورزش شهرستان را به عقب راند چون ساداتیه باید هیاهو به پا کنید مدیر محترم سایت ک ب شما هم بر اساس منافعت عمل میکنی و نظرات مخالف را نمایش نمیدهید

 • بخشوده گفت:

  اقای عرفانی مدرک خودت چیه که با این افاضات نماینده مجلس را مورد حمله قرار دادی ؟اقای بزرگواری با هر مدرکی نماینده تمام مردم کهگیلویه بهمئی چرام و لنده است و باید در این حوزه ها فعالیت کند ایا این حق را ندارد که در خصوص انتخاب همکارانش اظهار نظر کند؟رییس مخالف اداره چگونه به حرف نماینده توجه میکنه؟ضمنا بررسی عملکرد نمایندگان کار شما نیست ؟؟؟؟؟؟

 • کاخلیفه گفت گفت:

  کورش جان خدا کند اینطور نباشد که آنطور باشد کهنه سبز را حرمت نگهدار ودل یسوزان براش که بر هر گردنی فتاد و ناخواسته گواه تاریخ شد که چها که نبیند و نشنودونداند…………..

 • کورش گفت:

  اقای ……… خواهشا کمتر در اداره های کل پرسه بزن برای حق کسی را گرفتن و دادن به قوم و خویش خودت مثال .حضور در اداره کل ثبت احوال و گرفتن امتیاز خدمات ثبت احوال برای دفتر پیشخوان اقوامت در دهدشت

 • ایرانی گفت:

  این سخن چماق یک پسوند دارد که شمانویسند عزیز به خوبی از دلیل آن اگاهی دارید اماچه کنیم که تمام
  ان صحبتهارا درهمین یک کلمه جای داده ایم اگر به ان صبتها دقت کنیم که در مجلس ایراد شد عین واقیعت بود

 • لهراس کر عیدی گفت:

  عرفانی عزیز درست نوشتی کاشکی استان ما سه تاج گردون داشت تا تمام مشکلات این استان حل می شد .نماینده حوزه کهگیلویه خودش هم نمی داند برای چی رفته تو مجلس در این مدت فقط شان و منزلت استان و قوم لر را پایین آورده کدام طرح را در مجلس مطرح کرده است که تمام کشور و حتی استان ما از آن استفاده مطلوب نمایند .رد صلاحیت های غیر قانونی بعضی از نیروهای شاخص در کشور باعث راهیابی افراد اینچنینی در مجلس می شود تو خود بخوان حدیث ….

 • بی قرار گفت:

  درقانون بزرگواری اصلی ترین شرط برای انتصاب مدیریت .دعوت از او به منزل است .شما نگاهی به حوزه ………….. آموزش وپرورش دهدشت بیندازید ،معاونت این حوزه ، کارشناسان حوزه ، حتی مدیران مدارس بر چه اساسی چینش شده اند.این در حالی است که حداقل 70کارشناس ارشد ودکترا در حوزه ………. در روستاها در کلاسهای 2تا3نفری مشغول بکار هستند .ولی مدیریتهای مدارس مستقل شهری و کارشناسان وسرگروهاوبرنامه ریزان ومدیران مدارس این حوزه افرادی هستند که یا از نهضت بدون از هیچ سابقه آموزشی یابر اساس سفارش ایشان به رئیس مشغول بکار شدند .چرا حاج آقا اینجا چشم دل باز نمی کند .لیسانس ادبیات معاونت مالی اداره است

 • مهدی گفت:

  بنازم به مردانگی و شجاعتت سید بزرگواری.حرف حق فقط از زبان خودت بیرون میاد.چون با صداقتی مردم دوست ندارد

 • علی گفت:

  احسن بر نماینده ای که بیشتر کلماتش با چماق عجین شده

 • م.ن گفت:

  تشکرر اقای گودرزی عین واقعیتو گفتی

 • جابر سیتی گفت:

  احسنت بر بزرگواری …..

 • دانشمند گفت:

  جناب آقای عرفانی گفته های شما با واقعیات زندگی در استان ما 360درجه تفاوت دارد. روم به دیوار : در استان ما اگر خانمی بد عادت شد به نماینده مجلس ربطش می دهند!!!!! ولی در انتخاب و انتصاب مدیر نباید نماینده دخالت داشته باشد؟؟؟؟؟ آن هم در مرکزی ترین شهرستان؟؟؟؟
  تفاوت آقای بزرگواری با خیلی از ماها اینه که دوربینی درونش با بیرونش خیلی تفاوتی ندارد. و همین موضوع را نشان سادگی وی می دانند.

  • بهارستانی گفت:

   آقای دانشمند در تایید صحبت های آقای عرفانی ، 360 درجه را عنوان کردند که مثل گاف های استادش بی نظیره. دوستای حاج اقا تفاوتی با حاج آقا از لحاظ گاف ندارند.

   • دانشمند گفت:

    180*2=360. چرا قضاوت های ما اینچنین احساسی و بدور از منطق و عدالت هست؟
    من نه هم خط آقای بزرگواری هستم ونه می دانم این آقای عرفانی از چی داره میسوزه ! و نه منافعی دارم در استان شما.ولی قضاوت باید منصفانه باشد. مگر می شود نماینده در حوزه انتخابیه خود دخالت ننمایید.؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    • خانم نعمتی گفت:

     آقای دانشمند نماینده ای که جز خوار کردن مردم حوزه انتخابی خود کار دیگری ندارد فقط کارش شده انگشت نما کردن مردم استان. خودتان قضاوت کنید کی در مجلس از حق مردم استان سخنی به میان اورد از محرومیت از فقر از بیکاری از ندیدنها . خدایتان را شاهد بگیرید که می شود همچه کسی را نماینده مردم دانست جز مثل پیرمردهای عامی صدایش بالا می رود که من چماقدارم و خود و ما را سوژه می کند اینقد سوتی داده که دیگه شبکه های داخل و خارج برای خندیدن و مسخره گریزی بر حرفهای این بزرگواری می زنند قطعا یادتان هست که دوربین در دست گرفت و از نمایندگان و مجلس عکس میگرفت و حتما سوژه شدن پاور کامپیوتر را خوب بیاد دارید و تهمت زدنهایش را به افرادی که در هیچ دادگاهی محاکمه نشدند اینها همه ما را مدتهاست انگشت نما کردند من به شخصه بارها از کهگیلویه ای بودنم بواسطه همین شخص خجل شدم با تمام افتخارم. نماینده باید وکیل مردم باشه زبان مردم اما کجا

پربازديد