تاریخ درج خبر : 1393/03/19
کد خبر : ۲۸۹۳۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

افتتاح 14 طرح صنعتی و معدنی در کهگیلویه و بویراحمد

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: همزمان با دهه تولید ملی و روز ملی صنعت و معدن، 14 طرح صنعتی و معدنی در سطح استان افتتاح خواهد شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت دهه تولید ملی و روز ملی صنعت و معدن 14 طرح توسعه ای و ایجادی صنعتی و معدنی در مناطق مختلف استان برای برگزاری مراسم افتتاح آماده شده است.

دیودیده با بیان اینکه برای 14 طرح مذکور بالغ بر 134 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: افتتاح این طرح ‌ها به صورت مستقیم برای 161 نفر فرصت شغلی فراهم می‌کند.
وی افزود: این طرح‌ ها در زمینه تولید محصولات پلاستیکی، عصاره گیاهان دارویی، سردخانه، شن و ماسه کوهی، محصولات فلزی فعالیت می‌ کنند.

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد راه‌اندازی این تعداد طرح تولیدی را در شهرستان‌ های بویراحمد، گچساران، کهگیلویه و دنا عنوان کرد.

دیودیده افزود: عمده این طرح ‌ها با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در نیمه نخست تیر امسال و به مناسبت گرامیداشت دهم تیر سالروز ملی صنعت و معدن رسماً افتتاح می‌شوند.

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان به لزوم توسعه سرمایه گذاری های صنعتی و معدنی استان بر مبنای اتکا به مزیت های نسبی، طبیعی و منطقه ای تاکید و خاطرنشان کرد: حمایت، ایجاد بستر و زیرساخت های توسعه ای و تشویق و ترغیب سرمایه گذاران بخش خصوصی و تعاونی در دستور کار این سازمان قرار دارد و انشاء الله با تکیه بر صنعتی پویا و رقابت پذیر، شاهد تحقق اهداف توسعه استان و پیشرفت مداوم و مستمر سرمایه گذاری های صنعتی و معدنی بخش خصوصی خواهیم بود.

گفتنی است 1 تا 10 تیرماه (1 تیرماه روز اصناف، 10 تیرماه روز ملی صنعت و معدن) به عنوان دهه تولید ملی نامگذاری گردیده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد