تاریخ درج خبر : 1393/03/19
کد خبر : ۲۸۹۳۳۲
+ تغییر اندازه نوشته -

کنسرت موسیقی باربد در یاسوج برگزار می شود

سایت استان: متین بنام

شاید استان کهگیلویه و بویر احمد را بتوان از معدود استان های کشور دانست که تا به حال در آن اتفاق موسیقایی قابل توجهی رخ نداده است و مردم آن از نعمت این هنر بی بهره مانده اند. اما در روز های اخیر با انتشار خبر برگزاری اولین کنسرت موسیقی پاپ در این استان که با اجرای زنده ی موسیقی همراه است، مردم هنردوست شهر یاسوج امیدوارند شاهد اجرایی خوب و به یادماندنی در شهر خود باشند.

حیدری-احسان-244x225

احسان حیدری سرپرست و خواننده ی گروه موسیقی باربد که ازسرشناس ترین و باسابقه ترین موسیقیدانان این استان به شمار می رود، در رابطه با کنسرت خود به خبرنگار ما اعلام کرد: گروه ما از ده نوازنده تشکیل شده است که همه ی آنها از نوازندگان بومی و چیره دست استان کهگیلویه و بویر احمد هستند. این کنسرت در سالن اداره ی ارشاد شهر یاسوج برگزار می شود و کاملاً فضای آکوستیک دارد و تماشگران هیچ صدای از قبل ضبط شده ای را نمی شنوند. نوع ساز ها و تعداد نوازنده ها می تواند دلیل روشنی برای این موضوع باشد. آهنگسازی و تنظیم همه ی قطعات این کنسرت بر عهده ی خود من است.

احسان حیدری در رابطه با سوابق موسیقایی خود نیز تشریح کرد: از سن ۷ سالگی و نزد اساتیدی همچون محسن مرشد و محسن حیدری کار موسیقی را آغاز کردم و حدود ۱۷ سال است که گیتار کلاسیک، گیتار الکتریک، گیتار جاز و پیانو تدریس می کنم. خوشبختانه در ماه های اخیر با کمک های فراوان ریاست محترم انجمن موسیقی استان و مدیر کل محترم اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، گروه موسیقی باربد آمادگی کامل را پیدا کرد تا اجرایی فاخر و ارزشمند را برای همشهریان عزیز به نمایش بگذارد. امیدوارم از این دست حمایت ها ادامه پیدا کند تا جایگاه هنر و هنرمند در این استان ارتقا پیدا کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد