تاریخ درج خبر : 1393/03/11
کد خبر : ۲۸۹۴۶۶
+ تغییر اندازه نوشته -

درخواست سیصد دانشجوی دانشگاه فرهنگیان یاسوج برای انتصاب استادشان به سمتی شایسته

جمعی از دانشجویان آقای عبدالخالق پادیاب بعد از امتحان روانشناسی با حضور در دفتر سایت استان به نمایندگی از سیصدتن از دانشجویان و فرهنگیان دانشگاه فرهنگیان یاسوج با تحویل طوماری خواستار حمایت و انتصاب ایشان به سمت مدیریتی درخور شدند.
خسرو روشناس، کریم رحمت پور، حسن بهشتی روی، اسماعیل جاوید، عبدالله علیزاده، مجید منادی، سعید گلزار به عنوان نمایندهای امضاکنندگان طومار حمایت از پادیاب اعلام کردند که قبل از مراجعه به سایت استان در دفتر نماینده ولی فقیه، ستادخبری، دفتر ارتباطات مردمی نماینده یاسوج، دفتر مدیرکل آموزش و پرورش حضور پیدا کرده و حتی رونوشتی از این طومار را برای غلامرضا تاجگردون نیز ارسال کردند.
IMg007

در پی تماسهای مکرر این عده با سایت استان با تصمیم به انتشار این خبر به عنوان یک رویداد برای بررسی بیشتر ماجرا با آقای عبدالخالق پادیاب و چندتن از دانشجویان ایشان تماس گرفتیم.
عبدالخالق پادیاب در گفتگو با سایت استان گفت: من راضی به این حرکت نبودم و این عده که تعدادشان خیلی بیشتر از سیصد نفر می باشد بعد از مصاحبه من برای مدیرکلی آموزش و پرورش و سنگ اندازی هایی که مانع این انتصاب شد احساس وظیفه کردند و بصورت خودجوش تصمیم به حمایت اجتماعی گرفتند و من خبر دارم که سراغ استانداری، دفتر نماینده ولی فقیه و اداره اطلاعات هم رفتند.
پادیاب اظهار داشت: من احساس می کنم این علاقمندان احساس مسئولیت میکنند و انتشار این حرکت مشکل خاصی ندارد و جهت اطلاع شما عرض می کنم که اینها نه برای ریاست من بر دانشگاه فرهنگیان بلکه به عنوان یک حمایت اجتماعی برای استفاده اشخاص شایسته در مناسب مدیریتی یا دعوت به حضور در انتخابات بحثهایی دارند.
پادیاب خود را مدیر نمونه اصلاحات در زمان خاتمی که سمت معاونت آموزشی اداره کل آموزش و پرورش را داشت ، نویسنده تقدیر شده بخاطر کتاب “روانشناسی پرخاشگری” و دارای شش تحقیق و هفت مقاله علمی معرفی میکند.
در تماس سایت استان با برخی از امضاکنندهای این طومار یکی از دانشجویان گفت: در زمان امتحان این طومار جمع آوری شد و امضاء کردم.
وی اعلام کرد: از درسهایی که با آقای پادیاب داریم درسهای سنجش و اندازه گیری و روانشناسی رشد درسهای سختی هستند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  ما مردم ایران همه با هوش و زرنگیم
  افسوس که چون بوقلمون رنگ به رنگیم
  با علم و ترقی همه چون شیشه و سنگیم
  افسوس که چون بوقلمون رنگ به رنگیم

 • ناشناس گفت:

  ایشون در اخرین انتخابات مجلس از اقای هدایتخواه اعلام حمایت کردند

 • خرزوخان گفت:

  اگه ما دیدیم این چن نفر بدون اطلاع رسانی دقیق از دانشجوا میخواستن امضا کنن. 300نفر کجا بود . گروه ما فقط یکی امضا کرد. در جشن روز معلم با استقبال سردی که دانشجوا از پادیاب داشتن میشد فهمید که هیچ کدوم از دانشجوا میلی به هیچ پستی برای پادیاب نیستن

 • گروه 2 گفت:

  واقعا متاسفم براتون ؛ هی دم از آزادی بیان بزنین تا دهن خودتون سرویس بشه! چرا نظر مربوط به گروه 2 رو به نمایش نذاشتین؟

 • پائین برره گفت:

  ودیگر هیچ!

 • مهارتهای زندگی گفت:

  آقای پادیاب اگه تونستن گروه علوم تربیتی 2 ورودی 91 رو مدیریت کنن پردیس رو هم میتونن. اگه شد خیلی باعث استرس میشه! درسته؟

 • ایزدپناهی گفت:

  واقعا متاسفم برای کسانی گه از بین 600 نفر دانشجوی کارشناسی پیوسته با خواهش و التماس و تمنا 70 امضای ناقابل گرداوری کردن بعدش گفتن بیش از 300 نفر درخواست کردن درصورتیکه همه امضا ها که بیشترشون از ناپیوسته ها بود به زحمت به 180 میرسه. بسوزه پدر پست طلبی! بسوزه پدر خودشیرینی برا استاد! چطوری باید نسل آینده رو برا پرورش و تربیت به این دانشجوهای محدود که از یه جای محدود تغذیه میشن سپرد؟

 • تیر خلاص گفت:

  سلام دوستانی که شک دارین همه این کامنتا از طرفه دانشجوا و خودجوش هس اسم وفامیل و شماره تماس و آدرس منزل مسکونی و…قلبمون رو هم بهتون بدیم بخاطر استاده عزیزمون آقایه پادیاب.بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟راضی میشین دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حسودااااااااااااااااااااااااااا.

 • کارشناس اموزش و پرورش از بویراحمد گفت:

  با سلام و عرض ادب و احترام خدمت همه دوستان … دوستان من زمانی که اقای پادیاب معاون اموزشی بود کارشناس بودم تو اموزش و پرورش … انصافا در توانمندی و مدیریت اقای پادیاب شکی نیست و من تقریبا ده دقیقه ای میشه نشستم و تمام کامنتا رو خوندم فقط یکی از دوستان اشاره کرده بود که اقای پادیاب معاونت اموزشی هم زیادش بوده… دوست گرامی زمانی که من در اداره بودم اقای پادیاب به سمت معاونت اموزشی رسید 27 سالش بود اگه اشتباه نکنم .. تو اون سن و اون مسءولیت اون زمان خیلی با ارزش بود… و از اولین اصلاح طلبانی بود که اولین مسءولیت و چنین جایگاهی رسید. حق النصاف نباید بی انصافی کرد… همه ما فرهنگیان می دانیم که در مدیریت و توانمندی اقای پادیاب شکی نیست. و قطعا در هر پست و مقامی که باشد بسیار توانمند میتونه ظاهر شه.

 • ابیار گفت:

  آقای پادیاب راچندسالی است که بنده می شناسم ایشان یک انسانی است همانندسایرانسانها هم معایب داردوهم محاسن ولی محاسنش چندبرابرمعایب است ازجمله محاسن ایشان :مدیریت قوی.برنامه ریز.دیدی بسیاربازوعلمی.شخصیت والا.بارعلمی فوق العاده.سخنران.توانمند.دلسوز.وقت شناسی.سخت گیری توعلم.اهل تحقیق وپژوهش.سیاسی معتقدبه شایسته سالاری……………………………..وسخن اخربگذاریدانسانهاکاربلدپست بگیرندتاهم خودمان واستان وکشورمان سیرپیشرفت خود راسریع تر سپری کند.

 • احسان گفت:

  ضمنآ آقای پادیاب چند پست وزارتی بهش پیشنهاد شده بود که به دلیل مشکلات خاصش تو اون مقطع نتونست قبول کنه.
  به نظرم دوستانی که دارن حاشیه پردازی میکنن سعی کنن به اصل موضوع ت جه کنن و مهمتر اینکه دنبال تخریب نباشن.
  از اخلاق دوره که انتقاد همراه با کینه توزی بیان بشه.

 • احسان گفت:

  اصولآ مدیریت یک فنه که نیاز به تدبیر داره و کسی صاحب تدبیر نمیشه مگر اینکه هم تحصیلات خوبی داشته باشه هم تجربه مفیدی.
  استاد پادیاب یکی از نخبه های ماست.کسی که تو کنکور کارشناسی ارشد بالینی خودش رتبه دوم شد بدون شک کسی هست که تعمق فکریش ارمغان آور تدبیر باشه
  و دوم اینکه تجربه مدیریتی ایشون نشون داد راه حلهای سازنده ش میتونه برای مشکلات پیش پای ما چاره ساز باشه.
  حقیقتآ اگر دولت آقای روحانی به تدبیر، دنبال سازندگی و شایسته سالاری باشه باید از توانایی بزرگانی چون استاد پادیاب استفاده کنه.
  ب امید اون روز

 • فرشاد گفت:

  با سلام خدمت شما دوست گرامی آقای احد:
  اول اگه ممکنه این نیم ساعتی که میگی برا ما هم روشنش کن چون من الان چک کردم این کامنت ها در سه روز گذاشته شده اند
  دوم حالا شما فرض رو بر این بزارید که اصلآ این کامنت ها همش کار یه نفره شما نظرتونو در مورد توانمندی یا عدم توانمندی ایشون بفرمایید تا شناخت بقیه کامل تر بشه

 • سیس سخت گفت:

  خیلی زشت بود.

 • احد گفت:

  اولا احسن به این سیل حمایت مردمی وخود جوش این همه کامنت در کمتر از نیم ساعت انهم از یک سیستم اقای پادیاب عزیز شما انسان شریفی هستی ولی این گونه روشها نخ نما وقدیمی شده مدیر نمونه اصلاحات بیشتر از اینها رو شما حساب میکردم جمع اوری طومار از دانشجوی در حین امتحان پایان ترم عجبا از این سوتی کمی دقت کن عزیز برادر

 • همایون روزیان گفت:

  از رهگذر اصلاحات هزینه های زیادی شده است ،از مشکلات نباید هراسید، جناب پادیاب از جمله افراد سرشناس اصلاحات استان هستن که وجود ایشان برای نظام آموزش و پرورش ضروری و مغتنمه، و گوشه ی عزلت سزاوار و لایق این بزرگوار نیست.انسان شایسته باید در جایگاه حقه ی خود پس بنشنیند.. این که گفته شود من با طرز فکر و موضع ایشان مخالفم،، دلیلی بر عدم شایستگی ایشان نیست..جناب کارنامه قابل قبولی دارند که در خور توجه به ایشان است… به امید سر بلندی ایشان…

 • همایون روزیان گفت:

  غرور در مقابل غرور تواضعه، پادیاب اگه غرور داره در مقابل کسانیه که از خود راضین در عین هیچ بدونشون

 • اصلاح طلب دهدشتی گفت:

  اولا متاسفم برای این معلمان آینده ثانیا ….. همون دوره قبل معاونت ازسرش هم زیاد بود..تاجای که چندنفراز امضاء کنندگان گفتندخود …… طراح این حرکت زشت بودند…..

  • زاهد بویراحمدی گفت:

   ادب مرد به زدولت اوست با توکل بر خدا و با حمایت ما فرهنگیان فرهیخته و دانشجویان پر توان در آینده ای نه چندان دور خواهی دید که استاد ارزشمند و ارجمند به جایگاهی رفیع که در خور و شایسته اوست خواهد رسید…و از کلام شما معلومه که اصلاح طلب نیستی . ی

 • دلسوز استان،دانشجویان دکترای مدیریت گفت:

  دوستان کمی اطلاع به سرچ بزنن ببینند پادیاب کیه بعد نظر بدن….
  اگه یه مردم باشه تو استانتون اونم پادیاب با اینکه من همشهری شماها نیستم
  ولی فکری به حال مردمتون کنید با حمایت امثال پادیاب
  والسلام

 • فرشاد گفت:

  با عرض سلام خدمت همه دوستان
  همه کامنت ها رو خوندم و جالب اینجاست که محتوا و درون مایه همه کامنت های دوستان مخالف یک مورد است و آن هم غرور و تکبر آقای پادیاب است که در حصار اخلاقیات شخصی قرار میگیرد و خرده ای در مورد تتوانمندی های ایشون نگرفته اند و اصلآ نمیخواهم از غرور و تکبر طرفداری کنم ولی میخام یه سوالی از دوستان مخالف داشته باشم و آن هم این است که آیا ارتقا و پیشرفت با توانمندی همراه است یا با ساده و خاکی بودن؟

 • منصف گفت:

  باسلام
  ظاهرا این طومار نویسی مدتی است در پردیس شهید ایزدپناه یاسوج رواج پیدا کرده است هفته قبل یک طومار در حمایت از رئیس پردیس توسط خود رئیس پردیس تهیه و به یکی از دانشجویان داده شده تا برایش امضا جمع شود که با تیز بینی مسئول زیربط به موقع عکس العمل نشان داده شده امیدواریم در این فصل امتحانات به جای اینکه به دانشجویان کمک شود به درسشان برسند از این حربه ها جلوگیری شود چون ماهیت کار مشخص است و نیاز به توضیح ندارد از مسئولین محترم زیربط بخصوص مسئول محترم حراست پردیس و مسئول محترم حراست اداره کل آموزش و پرورش خواهشمند است در این برهه امتحانات دانشجویان را از این حواشی دور کنند تا بتوانند به درس و امتحاناتشان برسند

 • مدرس دانشگاه فرهنگیان گفت:

  الحق که دانشجویان این استاد گرامی خوب تشخیص دادند و جا دارد که مسئو لین استان خصوصا استاندار محترم و نمایندگان استان تصمیمی بجا بگیرند و ازتوانمندیهای علمی وعملی و مدیریت بالای ایشان در جایگاه مناسبی استفاده نمایند .

 • محمدی گفت:

  پادیاب مچکریم

 • تیر خلاص گفت:

  سلام به نظر من تنها کسی که تو پردیس ایزدپناه دلسوز دانشجوا هست و الحق والانصاف آدمه شایسته ای هست آقایه پادیاب هستن.نمی دونم چرا به یه عده ای انقد فشار میاد دانشجوا از آقایه پادیاب حمایت میکنن.خب شماها که ادعا دارین استاد همه چی دون هستین تا حالا چه گلی به سره ما دانشجوا زدین؟؟؟؟؟؟؟شماها که تشنه پست و مقام نیستین چرا بهتون برمیخوره دانشجوا از اینجور حرکات انجام بدن؟؟؟؟؟؟؟میگم نکنه وظیفه ما دانشجوا اینه که فقط پلو ماست بخوریم و به به و چه چه کنیم؟؟؟؟؟پادیاب پرچمت بالاس…

 • دانشجوی دکترای تاریخ = استراسبورگ گفت:

  همه کامنتها کار دو نفره
  ….. خیلی مغرور و بی سواد و پست طلبه

  همه کامنتها کار دو نفره قسم میخورم

  • نوروزیان گفت:

   با بررسی زمان ارسال کامنت و نگارش و نوع استفاده از کلمات کاملا مشخصه که کامنتها توسط دو یا سه نفر ارسال شده است.دوستان سایت استان اگر در مورد آی پی افرادی که به فاصله کمی از هم کامنت گذاشته اند یه مقدار اطلاع رسانی کنند کاملن مشخص است که اکثر کامنت ها نوشته دو یا سه نفر است…

   • admin گفت:

    با سلام
    این خبر فقط به دلیل مراجعات زیاد به دفتر سایت استان بعنوان یک رویداد که در دانشگاه فرهنگیان در حال رخ دادن است منتشر شد و سایت استان بصورت کاملا بی طرفانه سعی کرد در کنار خبر دریافتی صحت و تایید ماجرا را از زبان آقای پادیاب و برخی دانشجویان ناراضی به اختصار منتشر کند . نظر شما درباره ارسال نظرات از طرف چند آی پی مشخص درست است و از امروز صبح نیز کامنتهای پی در پی ارسال شده از یک کامپیوتر در این خبر منتشر و تایید نمی شود.
    انتشار این خبر برای سایت استان بار منفی دارد خصوصا از نظر کسانی که متن خبر را بصورت کامل نمی خوانند این سوءبرداشت بوجود خواهد آمد که سایت استان در این ماجرا ها وارد می شود و تاییدمیکند درحالی که وظیفه ما تنها خبر رسانی و انتشار رویدادها از زوایای مختلف است.
    از نحوه تکمیل خبر و افزودن مصاحبه ها و نظرات مختلف هر چند با اشاره واضح است که ما به هیچ وجه تحلیل خودمان را در خبرها وارد نمی کنیم و نتیجه گیری را به عهده مخاطب می گذاریم و تنها اطلاع می دهیم که چنین اتفاقی در دانشگاه فرهنگیان در حال رخ دادن است.
    با تشکر

  • دانشجوی علوم سیاسی دانشگاه یاسوج گفت:

   تاریخ نویس معروف اگه گفتی (سریه ذات السلاسل) یعنی چه؛ معلومه که تاریخ دانی!واما بعد آدمای باسود اهل قسم خوردن نیستند چون میدانند که قسم خوردن راست یا دروغ مکروه.

  • ناشناستر گفت:

   خیلی هاش کار اونیه که با التماس امضا می گرفت.

 • بیطرف گفت:

  ایشون ادم خوبیه ولی غرورش نمی زاره چون توی یک جمعی که هست دوست داره خودش تنها رو صندلی باشه ولی بقیه روی زمین نشسته باشن اینجوری خیلی کیف میکنه روانشناسه ولی برای دیگران ولی برای خودش هیچی اجرا نمی کنه خود شناسیش ضعیفه اگه خودشه می شناخت دست به این کار نمی زد خدا ادمه بالا میبره نه طومار

 • دنای سربلند گفت:

  و در پایان خدمت همه دوستان بی اطلاع و کم اطلاع و دارای غرض شخصی و اونایی که در درس پادیاب نمره ای نگرفتن و یا اینکه در دوران خدمت ایشون در اداره کل با سخت گیری و شدت قانون مداری ایشون روبه رو بودند وبگم ما حامیان اقای پادیاب
  مدیر و مدرس نمونه اصلاحات استان سرفراز کهگیلویه و بویراحمد تا اخرین نفس حامی و همراه این استاد عظیم الشان میمانیم……
  من نه انتظار نمره نه انتظار کار شخصی و نه هیچ و هیچ انتظار شخصی از اقای پادیاب نداشته و ندارم
  یعنی پستم به پست ایشون نمیخوره
  ولی همینکه میدونم ایشون لیاقت و شایستگی کار رو دارند
  همینکه میدونم حامی مردم من هستن
  من هم تا پا پای جان اعلام حمایت از ایشان را مینمایم
  بدرود

 • دنای سربلند گفت:

  ناشناس عزیز یه سر دوباره متن طومار رو بخون
  اگه دقت کنی میبینی که پادیاب چندین تالیف ملی دارندو چندین مقاله و تحقیق بین المللی
  پس بدون تامل خواهشا حرفی زده نشه

 • دنای سربلند گفت:

  پرسشگر عزیز (مهندس مهندسی)
  ایشالا سری بعد که همایش حامیان ایشون برگزار شد حتما خبرتون میکنم که انگشت به دهن بمونید
  فکر کردی یه نفر دو نفر دارن حمایت میکنن؟؟؟؟؟
  عزیز دلم امثال شماها خیلی کوته فکر تر از این حرفایین که بخوایین درک کنین
  تو به دفتر همین سایت یه تماس بگیر ببین چند مورد فقط رفتن دفتر سایت واسه حمایت
  تو فکر میکنی حامیان پادیاب همش همین سی چهل نفرن که کامنت گذاشتن؟//
  نه عزیزم پادیاب بزرگتر از این حرفاس که منو و شما بخواییم زیر سوال ببریمش

 • دنای سربلند گفت:

  بله جناب نوروزیان عزیز باید بگم که مهمترین مشکل پادیاب قانون مداری و سفت و سخت بودن ایشان در مسایل اموزشی و غیره است
  اگه ایشون هم رابطه ها رو خاله و عمه و عمو بازی میکرد شاید شرایطش خیلی بهتر از الان بود….
  ولی افسوس و دو صد افسوس به حال من و شما

 • دنای سربلند گفت:

  در جواب معلم باید بگم واقعا متاسفم از طرز تفکرت شما اگه به واقع معلم هستین
  اولا که این حرکت خود جوش بوده و خود اقای پادیاب هم با ان مخالفت شدید داشتند ولی از اونجایی که دیگه کاسه صبر همه لبریز شد دست به چنین اقدامی زده شد توسط دانشجوها و فرهنگیان از سراسر استان….

 • مهناز از دهدشت گفت:

  با سلام.حرکت قابل تحسین و تقدیری است استاد گرامی و گرانقدر جناب اقای پادیاب از اساتید ارزشمند و مدیری شجاع، توانمند، دلسوز، وظیفه شناس و دارای خلاقیت می باشد که جایگاه و منزلت واقعی ایشان خیلی بالاتر از این چیزی است که هم اکنون میباشد و ایشان بخاطر شان مدیریتی و علمشان شایسته بهترینها هستند.

 • فرهنگی گفت:

  جناب پرسشگر تعجب میکنم ازشما چطور نمیدونید که وقتی بیش از 300نفر اسم مینویسند و امضا میکنند هم انها هم می توانند کاامنت بذارند شما چه مشکلی داری؟چرا مثبت اندیش نیستی این مساله که برعلیه کسی نیست؟
  پرسش اصلی اینه چرا عده ای ذاتا بیماری اجتماعی دارند؟و مدام منفی اند.

  • ناشناستر گفت:

   دلیلش اون استرساییه که جناب استاد فرستادن تو جون دانشجوها. ولی بدانند که الکی الکی هم که شده ما بیشماریم.

 • محمدی گفت:

  در جواب آقای محمدرضا باید بگم که با لباس ورزشی بازی کردن هیچ اشکالی نداره.چون احتمالا این آقا مردها را با زنها اشتباه گرفته نه عزیز تمام تیمهای ورزشی مردان با لباس ورزشی (پیراهن و شورت) بازی می کنند.در ضمن به نظر من انسان در هر جایگاهی باید از حق خودش دفاع کنه. چون ایشان به چیزهایی که استحقاقش را داشته اند نرسیده اند به خاطر حسد وکینه توزی بعضیها

 • شاهد گفت:

  باسلام وعرض ادب خدمت ارادتمندان آقای پادیاب.
  دل نوشته هایتان راخواندم خیلی متاثرشدم
  دانشجویان عزیزچون احساساتی عمل کردید
  نهایتاترم هم به آخرمیرسد.آیاشمانظرتون پایان ترم همین است.
  بایک فلش بک متوجه میشوید ایشان درزمان مسولیتشان درآموزش وپرورش باتکبری که داشتندکارنامه شان مشخص است .
  بااینحال با آقای زارع پور صحبت میکنم فکری به حال ایشان بکند.

  • دانشجو گفت:

   کچل اگر طبیب بودی سرخود را دوا بودی….

  • کارشناس راهنمایی دوره اصلاحات گفت:

   شاهد عزیز برو فکرنان کن که …. کسی که این همه حامی داره نیازی به شما نداره! در ضمن ایشان با آقای زارع پور دوس قدیمی وهم فکر هستند وارتباط تنگاتنگی دارند وازطرفی آ قای زارع پور خودش انسان فهیمی است ومی دانست که شخصیت پادیاب دیگه برای معاونت مناسب نیست . وازهمه مهمترزارع پور همیشه مورد حمایت استاد بوده وهست .

 • ر م گفت:

  اصلا به درد پست وای قبیل مسائل نمیخوره

 • بی طرف گفت:

  الحق و الانصاف ک شایستگی جناب آقای پادیاب فراتر از پست های منطقه ای هستش.
  دولت ما دم از شایسته سالاری میزنه اونوقت شخصیت سیاسی و ادبی ای مثل استاد پادیاب اینطور نادیده گرفته شده..
  شایستگی جناب آقای پادیاب بر هیچ مدیر و مسیولی در این استان پوشانده نیست.و تک تک اشخاصی که در سازمان آموزش و پرورش پست های مدیریتی گرفتند شایستگی و توانایی های استاد پادیاب رو انکار نمیکنند و عدم انتصاب ایشان را به عنوان یکی از پست های کلیدی مدیریتی صرفا ضعف نماینده یعنی جناب آقای زارعی در مقابل آقای تاجگردون می دانند.
  با تشکر و قدر دانی از همه دانشجویانی که احساس مسیولیت کردند در قبال استاد گرامیشان

 • دانشگاه یاسوج گفت:

  دکتر پادیاب شایسه و توانا ست حق این بود که از ایشان استفاده شود

 • دانشجو بویراحمدی گفت:

  واقعا باید تاسف بخوریم به حال نمایندمون…آقای زارعی تا کی میخواین ساکت بمونین و فقط نظاره گر پست گرفتن و مقام گرفتن افراد ……….. آقای تاجگردون باشین…استعداد و توانایی های استاد پادیاب بر احدی پوشیده نیست وقتی مدیر لایق و شایسته ای مثل استاد پادیاب هنوز پست و مقامی نگرفته چطور دم از شایسته سالاری میزنیم..به جرات استاد پادیاب یکی از شایسته ترین مدیران این استانه..آقای زارعی غیرت بویراحمدی ایجاب میکنه که هنوز بویر احمد حرف اول رو بزنه..یکبار دیگه خاطرات دوران طلایی گذشته رو تداعی کنید برای بویراحمد همچون دوره سید باقر موسوی

 • سرمایه اجتماعی گفت:

  آقای پادیاب از نیروهای مجرب و کارکشته این استان می باشد که اگر ذره ای شایسته سالاری در این استان رعایت می شد می بایست ایشان یکی از مدیران رده بالا در این این استان می بودند. با آرزوی موفقیت برای ایشان.

 • دانشجو بویراحمدی گفت:

  چرا نظر منو نمیذارین؟؟؟؟؟؟؟

 • محمد رضا گفت:

  یکی از بدترین کار ممکن اینه که عده ای را که می دونی نوعی وابستگی به شما دارند را وادار به این عمل کنی و جالبه تو مصاحبه خودت هم نه به صورت تلویحی بلکه به صراحت آن را تأیید کنی. کمبود جاه و مقام تا کی؟ بروید در دوران دبیرستانش در دبیرستان 17 شهریور دهدشت و زمانی که ایشان والیبال بازی می کرد را پیگیری بکنید ببینید ایشان کی بوده. خیلی متأسف شدم برای علم که در این روزها هیچ تأثیری در اخلاقیات و انسان کردن آدمها ندارد.

 • نوری گفت:

  اوکی

 • ناشناس گفت:

  به خدا حرف واقعی رو کامنت معلم زد اگه شایسته بود انتخاب میشد شما همه رو با سواد ندونید با سواد کسیه که حداقل 10کتاب نوشته باشه مثل سیف خداییش به سیف بگن با سواد به پادیاب هم بگن با سواد بابا از حرفش معلومع این ادم مردیه پست

 • پرسشگر گفت:

  من تنها یه سوال دارم و اونم اینه اگه واقعی اقای پادیاب این همه طرفدار داره و این همه کامنت و اعلام حمایت از ایشون خودجوش هست و اصلا مهندسی و از پیش تعیین شده نیست!
  .
  .
  .
  چرا از 61 کامنتی که در حمایت از ایشون نوشته شده بیش از 50 کامنت در یک بازه زمانی و با اختلاف 1 یا 5 دقیقه تاخیر و با یک نوع شیوه بیان و نگارشی درج و ثبت گردیده؟
  .
  .
  .

  اگر این حرکت مهندسی شده نیست چرا این موج به ظاهر حمایت گونه گفتاری شبیه به هم و یا شاید حیح تر انکه عیننا به رو داره؟
  .
  .
  .
  .
  یعنی این 50 نفری که در حمایت از اقای پادیاب کامنت گذاشتن همشون 1 جور فکر می کنند؟
  .
  .
  .
  عجیب نیست؟
  .
  .
  .
  آیا این حرکت واقعا خودش جوش بوده یا اینکه مهندسی شده تنها توسط چند نفر محدود اما با اسامی متعدد نوشته و درج گردیده؟
  .
  .
  .
  من اقای پادیاب رو از لحاظ مدیریتی و دانشی نمی شناسم اما همین کار زشت و این نوع خود نمایی و غرور و این شیوه مهندسی و متقلبانه کامنت نویسی نشان از علاقه ایشون به پوچ گرایی و سر و صدای تهی از کارامدیست.
  متاسفم اقای پادیاب.
  متاسفم

  • فرهنگی دانشجو گفت:

   اولا حیفم سی روحیه پرسشگری که یقینا میدونم از شما فاصله داره!ثانیااستاد که نیازی به کامنت نداره وموج عظیمی ازفرهنگی ودانشجویی رابه دنبال خود داره وثالثا هدف ماچیز دیگری است که برای شما هنوز زوده بدانی !ودرآخر تشریف بیا دانشگاه تا از نزدیک با حامیان آقای پادیاب آشنا بشی! نکته پایانی حاضرم آدرس بدم باهم مناظره کنیم بعنوان شاگرد استاد افتخار میکنم.

  • بالا برره ای گفت:

   گل گفتی پرسشگر!

  • بی طرفدانشجو ترم اول گفت:

   باید بگم که حتما شما استاد پادیاب را از نزدیک زیارت نکردی و الا چنیین حرفی نمی زدی من با انکه هم خط ایشان نیستم ولی به ایشان را شایسته بهترین پست در استان که نه بلکه در وزارت آموزش و پرورش می دانم.

 • صالحی گفت:

  توانایی مدیریتی پادیاب بر کسی پوشیده نیست ولی حیف و صد حیف که مسولان کشور قدرشو ندونستن

 • امینی گفت:

  آقای پادیاب فرد توانمند و شایسته ای است . از توانمندی ایشان می توان برای پیشرفت استان استفاده کرد.

 • فریبا گفت:

  این چه مدل پست گرفتنه !!!!من بعد هرکه با ایل وتبارش میاد برا پست!!!!!!!!!

 • فرهنگي از دهدشت گفت:

  پادیاب مدیری توانمند با سواد شجاع . و مدیری شایسته عملکرد ایشان بسیار رضایت بخش در زمان مدیریت ایشان بود کاش از ایشان در اموزش و پرورش استان استفاده گردد.جهت بهبود و پیشرفت اموزش و پرورش…

 • فرهنگی گفت:

  بیایید دوستان از اختلافات،تهمت زدنها،برچسپ ها و….دست بکشیم از همه فرزندان استان حمایت کنیم.در اختلاف هیچ سودی نیست .ضمن احترام برای همه دوستان اصولگرا ،توصییه برادرانه ام به همه اصلاح طلب ها اینه که دست از اختلاف بردارند جمع شوند یا علی مدد بگویند نگذراند حسادت تندروی انها را اداره کنه،از همدیگه حمایت کنند.تا نماینده ای شایسته مثل جناب تاجگردون به مجلس بفرستیم.به قول اقای پادیاب تاجگردون با هوش با استعدادو خوش فکر فردی ،شایسته مجلس و فرزندی از جنس بویراحمد اما یه کم بی توجه به سایر فرزندان استان،چقدر خوب بود تاجگردون به فرزندان دهدشت و دیشموک و ….یویراحمد ،بهمئی و چرام ولوداب هم لختی می اندیشید.پادیاب یکی از هزاران است .بیایید ازهم حمایت کنم و برعلیه هم نباشیم خداوکیلی سهم ما از مدیریت کلان کشوری چقدره؟کمی تامل کن اصول گرا و اصلاح طلب.

 • نوروزیان گفت:

  راه افتادن چنین حرکاتی برای اهالی سیاست و بخصوص کسانی که در این وادی ادعای دانشمندی! سیاسی و علمی دارند مورد قبول نیست.امیدوار بودم آقای پادیاب حداقل سلیقه نشون می دادند و این طور مستقیم رضایتشون رو از این نوع حرکت اون هم توسط دانشجویانی که در این ایام التماس دعا دارند! بیان نمیکردند.البته با کمی شناخت از روحیات ایشون انچنان دور از ذهن هم نبود!
  توانمندی یا ناتوانی آقای پادیاب برای حقیر که هم دانشجوی ایشون بوده ام و هم همکار ایشون مشخص است. سنجش عملکرد، همان طور که خودشان در درس سنجش و اندازه گیری هر ترم درس می دهند تنها بر اساس یک شاخص نمی تواند درست باشد و نیاز به بررسی همه ی شاخص ها به صورت جمعی دارد.ضمن اینکه در مورد دانش ایشان در مورد مسایل روانشناسی تربیتی بحثی وجود ندارد.
  ولی نکته قابل تامل اینست که جناب پادیاب خودشون هم می دونند که اکثریت دوستان اصلاح طلبشان از عملکرد ایشان آنچنان که الان در بوق و کرناست راضی نبودند.
  اخلاق سرشار از غرور و گاها تمسخر دیگران! که دامن دوست و دشمن را میگرفت( که برای خراب نشدن در آخر به کمی طنز آغشته می شود! ) صدای همه حتی دوستان ایشان از جمله آقای سید باقر موسوی رو درآورد.

  در مورد سنجش عملکرد ایشان در مدت تصدی معاونت آموزشی نیاز به بحث جداگانه ایست.به هر صورت برای این استاد گرامی که نزد ایشان درس فراگرفته ام آرزوی موفقیت در تمامی مراحل زندگی دارم.

  در مورد دوستانی که شاید نگران باشند از چنین حرفی عرض کنم خانواده حقیر از نزدیک ترین دوستان و حامیان آقای پادیاب در زمان تصدی معاونت آموزشی اداره کل بوده ایم ولی این نزدیکی باعث بیان نکردن دیدگاه نمی شود….

  • ادم عاقل گفت:

   جناب اقای نوروزیان حرف چیز دیگری است چرا سطح سواد و مدیریت کسی رو باید زیر پا گذاشت به خاطر بعضی از خصوصیات اخلاقی… به نظر من اصلی ربطی ندارد … هر کسی که باشه یه سری خصوصیات مثبت و یه سری خصوصیات منفی هم داره… ولی حق النصاف مدیریت اقای پادیاب در حد وزارت خانه و … می باشد چه برسه به استانی که در اون به غیر از پارتی بازی و باند بازی کاری به چیز دیگری ندارند…

 • معلم گفت:

  این چه نوع پست طلبی است؟به چه قیمتی؟بری دانشجویان خودتو تحریک کنی برات پست جور کنن؟ پست باید سراغ آدم بیاد نه آدم سراغ پست؟باسواد هستن اما ثباتی ندارن .مثل کارگزارانن.مگه قراره همیشه آدم پست داشته باشه؟پس کی نوبت به بقیه می رسه؟ کسی که باطوماربیادباطومارهم خواهدرفت

 • با صداقث گفت:

  پناهی ثو چند کلاس سواد دارى؟
  ضمنا تو اژ کجاها عقده داری که اىنجا دارى سبک میکنى
  مرد نىستى فردا نیای دانشگاه فرهنگىان،بغد شرمت میشه حتى اسم پادیابو به زبون بیارى
  باىد اول وضو بگیری و بعد اسم پادیابو بىارى

 • محمد گفت:

  ایشان از نیروهای اصلاحاتی توانمند می باشد و باید در پست مدیریتی که در شان ایشان می باشد استفاده گردد.

 • حکیم گفت:

  جناب آقای پادیاب فرد توانمند و شایسته ای است . از توانمندی ایشان می توان برای پیشرفت استان استفاده کرد.

 • محمدی نیا گفت:

  متاسفم برای کسانی که با بغض و کینه نظر دادند.اولا باید بگم شایستگیها و توان مدیریتی آقای پادیاب بر هیچ کس پوشیده نیست

  دوما آقای پادیاب به خاطر کینه توزی بعضی دوستان تاکنون به پست و مقام درخور نرسیدند

  سوما اگر آقای پادیاب در مرز جغرافیایی دیگری (مثلا گچساران) بودنند به خاطر تواناییهایی که دارند شاید پستی درخور ایشان (استاندار) داشتند

  • کارشناس امتحانات دوره اصلاحات گفت:

   با سلام واحترام خدمت آقای محمدی نیا ؛منم با جنابعالی موافقم به نظرم (استاد) وقتی بویراحمد کاندید اصلاح طلب نداشت باید در گچساران به تاجگردون حمایت میکرد چون با این اوصاف ما (حامیان ایشان) در آموزش وپرورش به انزوا رفته ایم؛ ولی باز هم باید امیدواربود…..

 • محمد علی از چیتاب گفت:

  اقای عبدالخالق پادیاب=شایسته سالاری+توانایی عالی مدیریت

 • اریوبرزن گفت:

  زنده باد مرد روشنفکر اصلاحات استان
  بنده از نزدىک با ایشون و این دانشجوهای فعال در سطح دانشگاه اشنایی کامل دارم،والحق و الانصاف پادیاب شایسته. بهترینهاست….
  و ارزوی توفیق برای دانشجوىان خط اصلاحات اقاىان روشناس و جاوىد

 • پناهی گفت:

  آقای \ادیاب آدم خوبیه ولی خداوکیلی خسه نوابیی ایقد کامنت نوشتی؟
  حدود ۳۰ کامنت در مدت ۲۰ دقه
  جونم من نفست مرد!

  • بی طرف گفت:

   خدا وکیلی به دور از جناح و خط بازی آقای پادیاب واقعا شایسته هست متاصفم برای وزارت آموزش و پرورش که نمی داند چگونه شایسته سالاری کند .

 • امیدوار گفت:

  با یاد و نام خدا
  ضمن تشکر از ابراز احساسات جوانان و فرهنگیان عزیز ومطالب به حق انها در مورد توانمندی های اقای پادیاب چه خوب بود استاندار محترم و نمایندگان استان باتوجه به توانایی های ایشان:1-توانایی ذاتی در مدیریت2-تجربه و تخصص در مدیریت3-تخصص در مسائل علوم تربیتی و اموزشی4-صریح بودن ایشان5-اهل مباحثه بودن6-دارای ارتباط اجتماعی قوی7-روحیه شاداب و با نشاط8- علمی بودن ایشان9-روحیه خلاق و نویسندگی10-تفکر باز اصلاحاتی ثابت و… :: از ایشان در یکی از پست های مدیریتی استان استفاده می نمود چرا که هنوز دیر نشده و خیلی ها از انتصاب ایشان و امثالهم خوشحال می شوند به امید رواج شایسته سالاری در استان

 • فرهنگی گفت:

  بهلول جان الان نگاه کن اگه افرادی که شایسته باشن اما حامی و لابی نداشته باشن برای همیشه باید توی گنج کتابخانه و …بمونند چون کسی به شایسته ها بها نمی ده .بالخره باید افراد شایسته را حمایت کرد مدیریت جامعه بیمار می باشه .

 • saman.nasiri گفت:

  شایسته‌سالاری به شیوه‌ای از حکومت یا مدیریت گفته می‌شود که در دست‌اندرکاران بر پایهٔ توانایی و شایستگی‌شان برگزیده شوند و نه بر پارهٔ قدرت مالی یا موقعیت اجتماعی و فامیلی..باید توجه داشت که شایسته سالاری، نه یک نوع حکومت، بلکه یک ایدئولوژی می باشد .شایسته سالاری غالباً و به اشتباه یک نوع حکومت تلقی می شود، در حالیکه شایسته سالاری در حقیقت یک رویکرد و یک فاکتور جهت انتصاب اشخاص در یک حکومت است . افراد در سیستم شایسته سالار، بر اساس معیارهای متغیری از شایستگی مورد قضاوت قرار می گیرند .این معیار ها می توانند زمینه های گسترده ای، از هوش گرفته تا پایبندی به اخلاقیات، از استعداد عمومی تادانش در زمینه ی خاص را در بر بگیرند ….
  عبدالخالق پادیاب=شایسته سالاری

 • حسین گفت:

  آقای پادیاب فرد با هوش و مستعد و فرصت شناسی هستند. ولی متاسفانه هنوز هم مثل سال های جوانی نتوانسته اند از شر ریگ کفش خود خلاص شوند. اگر از محیط های آموزشی دوری نمایند برای دنیا و آخرت شان خیلی بهتر است.

 • پارسا روشناس گفت:

  یارم چو قدح بدست گیرد
  بازار بتان شکست گیرد

  با آرزوی موفقیت برای آقای پادیاب و دانشجوهای فعالشان …

 • از نزدیک آشنا با ایشان گفت:

  نامبرده به هیچ وجه شایستگی پست های مدیریتی را ندارد. کاش قبل از این حرکات و انتشار اینچنین مطالبی سوابق و عملکرد افراد را از همه جنبه ها به خوبی بررسی کنیم.

  • فرهنگی از پاتاوه گفت:

   در جواب دوست عزیزم میتونم فقط به یه بیت از شاهنامه اکتفا کنم شاید یه کم گیرایی داشته باشه
   جهانا مگر کور گشتی و کر به روباه دهی جای شیران نر

 • ناشناس گفت:

  با با ول کنید این حرفا رو

 • فرهنگی بازنشسته از دنا گفت:

  اقای پادیاب به نظر من استین بالا بزن انصافا با اون شناختی که من ازتون دارم اگه کاندید شید برا دور بعدی مجلس حتما پیروز خواهی شد استان به افرادی مثل شما اقای سید باقر موسوی و …. نیاز داره تا رودرو هر نماینده ای وایسه… استان به نماینده ای شجاع و با سواد و کاردانی همچون شما نیازمنده

 • سی سخت گفت:

  من از فرهنگیان سی سختم همانطوری که استاندار و نماینده استان به خواب زمستونی رفتن بدونن که اگه از اقای پادیاب که یک نیروی فکری و توانمندیه برا استان استفاده نکنن قطعا مثل اقای نظری از استان میره و قطعا وزارت خونه از ایشون استفاده میکنه… جناب اقای زارع هوای یاسوج بد جوری گرمسیری شده…

 • اصولگرای یاسوجی گفت:

  اقای پادیاب از هر لحاظی که بخواهید میشناسم .از لحاظ فکری منم با ایشون مخالفم ولی انصافا مدیری با سواد و با لیاقتی است.

 • فرهنگی اصلح طلب مارگون گفت:

  استاد ارجمند,آستین بزن بالا کاندید شو قشر فرهنگی وحامعه دانشجویی پشت سر شماست ! سید عزیز یا بیا یا سکوت را بشکن وحمایت کن جامعه فرهنگی استان را .

 • یاسوج گفت:

  اقای پادیاب از نیرو های فکری و با سواد استان هستن اگه قرار باشه مدیری برای استان انتخاب شه به نظر من ایشون شایسته و لیاقت مدیر بودن داره

 • دانشجو یاسوجی گفت:

  اقای پادیاب استاد من بودن واقعا هر پست و مقامی لایق ایشونه… مدیریت عالی داره

 • ناشناس چرام گفت:

  بنده از شناختی که از اقای پادیاب دارم واقعا میدونم که اگر از ایشان در هر مقامی استفاده کنند جواب میده .کاری به اصلاح طلبی و … ندارم . فقط اینو میدونم از لحاظ مدیریتی توانمندند. اقای حاج زارع شما نماینده استان بودید نباید در مقابل اقای تاجگردون کم می اوردید… من خودم به اقای تاجگردون رای دادم ولی در انتخاب مدیر کل اموزش پرورش استان واقعا اشتباه محض کردن. .

 • اصلاح طلب گفت:

  با درود بر مدیر اصلاحات استان قابل ذکر که بگم این طومار اصلا و به هیچ وجه در زمان امتحان منتشر نشده بلکه از مدتها قبل با حرکتهای خودجوش جمع کثیری از فرهنگیان و دانشجویان حامی آقای پادیاب صورت گرفته که تعداد افراد خیلی بیشتر از تعداد ذکر شده است…
  والحق والانصاف حق پادیاب خیلی بیشتر از این حرفاست

 • بویراحمدی اصیل گفت:

  در جواب دوست عزیزم بهلول .جناب اقای بهلول من الان ترم 3 دکترای مدیریت میخوانم چرا ما هنوز در کشورمان نتوانیم جمع شیم و خواسته هایمان را به طور جد بیان کنیم… چرا وقتی می خواهیم حرفمان را بزنیم می گویید تخریب … من کاری به روابط و ضوابط ندارم فقط از خود فرهنگیان استانتان بسبار شنیدهام که اقای پادیاب بسیار توانمندندن. مشکل اینجاست که جامعه ما بیمار روابط و ضوابط کاری به سواد و مدیریت ندارند

  • بهلول گفت:

   بویر احمدی اصیل عزیز سلام
   دوست خوبم . من در پاسخ به دانشجو در کامنت قبل توضیح دادم . از نظر من این حرکت ( برای پست مدیریت ) حرکتی اشتباه بود و کسر شان برای ابشون بدنبال دارد زیرا خیلیها تصور میکنند که تهیه طومار و تجمع برای دادن مسئولیت به ایشون ، موضوعی مهندسی شده است . من از این نظر این حرکت را نادرست میدانم . همانطور که در پاسخ به دانشجو گفتم واقعا اگر ایشون ( من ایشون را نمشناسم ) توانایی لازم را دارد شابسته تر این است که بجای اینکه شما دوستانش بیایید و این در یا آن در را بزنید تا پستی به ایشون بدهند ، او را به عنوان کاندید خودتان جهت مجلس مطرح می کردید .
   دوست خوب از نظر من جامعه بیمار نیست ، بلکه مدیریت جامعه بیمار و مشکلدار است . جامعه داره زندگی خودش را میکند و وظایف نیمبند شهروندی خودش را انجام میدهد منتها ، این جامعه بدرستی مدیریت نمیشود و نبیجه رفتار اجتماعی ما این است که فکر میکنیم جامعه بیمار است .

 • اولیا دانش آموز گفت:

  در زمان مدیریت ایشان در آموزش وپرورش خدمت ایشان رسیدم برای مشکلی در یکی از مدارس گچساران به شکل ویزه قضیه را پیگیری وسریع دستور به حل آن داد؛واز طرفی احترام خاصی برای ارباب رجوع در او دیدم؛ازاو راضی هستم خداوند از ایشان راضی باشد.

 • ناشناسی از باشت باوی گفت:

  انصافا باند بازی و جناه بازی کنار بزاریم .. اصلا سطح سواد و مدیریت اقای پادیاب قابل مقایسه با مدیر کل جدید قابل قیاس نیست… اقای پادیاب برای پیشرفت اموزش و پرورش واقعا گزینه عالی بود.و به نظر من چنین ادمی نه تنها در اموزش بلکه هر جای دیگری می تواند مدیریت خود را اجرا کند.من با ایشان بودم و دیده ام چقد توانمندند.

 • اصولگرا گفت:

  از نظر فکری با ایشان مخالفم ولی توان واثرگذاری مثبت ایشان را قبول دارم.

 • معلم نمونه استانی گفت:

  هم استادم بوده در ضمن خدمت فزهنگیان وهم مدیرم بوده در اداره کل ؛ واقعا تعجب میکنم چون آقای فانی از نزدیک ایشان را می شناخت و خیلی قبولش داشت , حتی در دوره اصلاحات تو فایل مدیر کلی بقیه استان ها هم بود ولی حا لا ….

 • کارشناسان حوزه اموزش گفت:

  ما این حرکت مردمی و خود جوش رابه فال نیک میگیریم حیفه الان پادیاب سمتی نداشته باشد

 • مردم گفت:

  با وجود اینکه استاندار فعلی میداند که استاد پادیاب از نیروهای اصلاح طلب میباشد نمیدانیم چرا …

 • فرهنگی از چرام گفت:

  توان جناب پادیاب غیر قابل انکار است.ایشان توان مدیریتی بالایی دارند.در بین فرهنگیان هم محبوبیت خاصی دارند.ما از این حرکت اعلام حمایت وهمراهی میکنیم.

 • کارشناس اداره کل گفت:

  از نزدیک با ایشان کار کردیم . واقعا شایسته بهترین پست در استان و حتی کشور میباشد

 • علوی از چرام گفت:

  حرکت شایسته ای است.حقیقتا جناب پادیاب شایسته هستند.ایشان هم توانمند وهم قابلیت و توان را دارند.

 • معلم گفت:

  البته تا نماینده ی مثل زارع داریم باید هم افرادی مثل پادیاب بیرون از صحنه باشند

 • دبیر گفت:

  واقعا باید بنشینیم و به بخت سازمان اموزش وپرورش استان گریه کنیم که یکی مثل پادیاب بیرون گود نشسته و یکی مثل زارع پور و معاونینش دارند اموزش وپرورش را رهبری میکنند

  • فرهنگی باوی گفت:

   دبیر محترم ضمن احترام برای شما ؛ اقایان زارع پور وپادیاب از دوستان قدیمی وخوش فکر هستند ؛ ضمن آنکه در دوره قبل زارع پور از حمایت خود اقای پادیاب نیز برخوردار بود که خود آقای زارع پور نیز تایید میکند ؛ حال بهتر به هر دوی آنها احترام گذاشت.

 • مدیر گفت:

  مدیر مدرسه>> من زمانیکه ایشان معاون آموزشی اداره کل بودند مدیر بودم . مدیریت ایشان . تسلط بر موضوعات اختصاصی. سعه صدر ایشان . پیگیری موضوعات. رشد شاخص های اموزشی . ارتقای سطح اموزش بازدید اموزشی وخیلی از ویژگیهای منحصر به فرد ایشان از او بعنوان یک چهره علمی ویک مدیر قوی ساخته . واقعا باید از این فرصت استفاده کرد

 • ناسنا گفت:

  تقاى پادىاب در خور مدىرى شاىسته است

 • جمعی از فرهنگیان دهدشت گفت:

  مورد تایید است مانیز حمایت می کنیم ؛همچنانکه قبل از ابلاغ مدیرکلی آموزش وپرورش تا وزارت نیز رفتیم ؛حالا ازاستاندار محترم تقاضای حمایت داریم.

 • فرشاد گفت:

  اگر به رزومه آقای پادیاب در آموزش و پرورش استان در زمان اصلاحات وهمچنین به عملکردها و تحقیقات و مقالات او در سالهای پس از مدیریت ایشان نگاه کنید همه چیز روشن و واضح است

 • خدا وکیلی اقای پادیاب از لحاط مدیریتی و سطح سواد در حد بسیار عالی می باشد و زمانی که فهمیدم برای مدیر کلی اموزش پرورش ردش کردن و خیلی چیزا رو زیر پا گداشتن … و ردش کردن تبرای استان تاسف خوردم… واقعا اقای پادیاب از لحاط مدیریتی بسیار قوی و کار امد می باشد. انصافا از ایشون استفاده کنید.واقعا حیفه از باشت

 • دانشجوی دانشگاه آزاد یاسوج گفت:

  استادخوبی است ؛ باسواد؛اهل تحقیق وپژوهش است اما کمی در نمره دادن سختگیر است.

 • جمعی دانشجویان گفت:

  واقعا شریعتی دوم است ؛حین صحبت بسیار مسلط وقوی ظاهر میشود ؛نشان ازتوانایی وسطح سواد بالای اوست.

 • فرشاد گفت:

  واقعآ چنین جنبش های جودجوش مردمی و دانشجویی قابل تقدیر است ،اگر دیده شوند.
  چون قبل از انتصاب مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز چنین حرکت هایی برای آقای پادیاب به راه افتاد ولی افسوس که در جامعه ما شایسته گزینی به فراموشی سپرده شده است(به این دلیل که هم آقای نظری و هم آقای پادیاب از مدیرکل حال آموزش و پرورش استان قویتر ،مجرب تر و کارامدتر بودند)

 • اصولی گفت:

  خارج ازبحث های سیاسی اقای پادیاب فردی شایسته جهت مصادر تربیتی وفرهنگی میباشد

 • علی گفت:

  انصافا ایشان درتضمین وپیشرفت آموزش وپرورش استان نقش مهمی را ایفا نمود.

 • کارشناس آموزشی شهرستان یاسوج گفت:

  مدیر توانمندی است درتمام زمینه ها؛ازنزدیک با او کارکردم.

 • lمدیر مدرسه گفت:

  انصافا ایشان درتضمین وپیشرفت آموزش وپرورش استان در دوره اصلاحات نقش مهمی را ایفا نمود.

 • فرهنگی ج گفت:

  واقعا باید اظهار تاسف داشت برای نماینده استان که هنوز جایگاهی برای اقای پادیاب که انصافا در همه زمینه ها مردی لایق مدیریت میباشد پیدا نکرده.واقعا اقای پادیاب در خور نماینده استان هم می باشد چه برسه به مدیری کارامد

 • ناشناس گفت:

  همون خط آخر مشخصش می کنه!

 • فرهنگی ازچرام گفت:

  برای وزیر متاسفم که ازتوانمندی پادیاب چشم پوشی کرد.

 • ناشناس گفت:

  کار خوبی نیست

 • بهلول گفت:

  به نظر من ، حرکت زشتی است و از طرفی گفته های آقای پادیاب ( کار به توانایی یا عدم توانایی ایشان ندارم ) بر این موضوع صحه میگذارد که ایشون از این حرکت بر خلاف گفته اش ، راضی است . دوستان اگر چه به خیلی از اتتصابات در سطح استان معترض هستم ، اما این شیوه طومار نویسی را درحمایت از یک فرد هم نمی پسندم . به هر جهت این نوع حرکتها در بین جامعه اثر منفی برای آن شخص به همراه دارد.

  • دانشجو گفت:

   بهلول جان کاملا با فرمایش تان مخالفم؛ چرا چون دانشجویی که سیاسی واجتماعی نباشه دانشجو نیست ؛ در ضمن آیا حقیقت گفتن تلخ است .؟

   • بهلول گفت:

    دانشجوی عزیز
    سلام
    نظرتان محترم اما من نگفتم دانشجو نباید سیاسی باشه من گفتم این نوع حرکات مناسب نیست . فرض بفرما فردا و پس فردا هر گروه یا طیف و یا قوم و … بلند شوند و طوماری به حمایت از یکی از دوستان خودشان برای فلان پست تهیه کنند، چه بلبشویی بپا میشه ؟ اگر تشخیص شما این است که ایشون توانایی لازم را دارا هستند ، مناسبتر این بود که شما دانشجویان عزیز در شرایطی مناسب بجای چانه زدن برای یک پست مدیریتی برای ایشون ، او را به عنوان کاندید خودتان برای مجلس معرفی میکردید به نظر من شما با این حرکت شان ایشون را پایین آوردید و خودشان هم با صحبتشان بر این موضوع صحه گذاشتند . پستهای مدیریتی خوبند اما ارزش ندارد که آدم برای بدست آوردنش پیش این یا آن ، التماس کنید

    • دانشجوی خوب گفت:

     در جواب دوست عزیزمان بهلول باید گفت تو کشور ما ایران حق خیلیا خورده شده از خود شما هم پیداست که یک انسان ضد دانشجو و فکر دانشجویی هستید… من با اقای پادیاب هم فکر نیستم جناب اقای بهلول ولی انقد شناختم از ایشان خوبه که میدونم مهاله.و غیره ممکنه که اقای پادیاب بخواد برا پستی رو بندازه… ما در دانشگاه میبینبم بالخره ادمیم میبینیم که افرادی که اصلا لیاقت مدیریت رو ندارند چطور پستای کله گنده کرفتند نمیتونن حتی به طور مکرر نیم ساعت سخنرانی کنن. ولی خدا شاهده از هر چیز بگذریم نمیشه از لیاقت و شایستگی اقای پادیاب بگذرین… چرا نباید ما تلاش کنیم برای استانمون که مدیری لایق و کار امد سر کار بیاد… چرا همه چیزو به دید سیاست نگاه میکنید…

     • هم استانی گفت:

      دانشجوها سر به سر بهلول نزارید از خودمونه

     • بهلول گفت:

      دانشجوی خوب عزیز سلام
      عزیز دلم من هم میگویم در این وانفسا که بعضی مدیریتها دست
      نالایقان هست شماها به عنوان دوستداران آقای پادیاب ، نباید دربدر بدنبال پست برای ایشون باشید چون با این حرکت شان ایشون را پایین آوردید .
      من آقای پادیاب را نمیشناسم ولی کامنتهای فوق نشان میدهد که ایشون بین دانشجویان دارای جایگاه خوبی است . پس با این حرکت او را کوچک نکنید .
      دوست خوبم لطف کنید کامنت مرا دوباره بدقت بخوانید .

   • گچساران گفت:

    آیا همین تقای ژادیاب اگه به فرض خودش مدیرکل می شد ولی فرد شایسته تر از خودش رقیبش بود آیا میدان را برای فرد بهتر خالی میکرد ؟ قطعا نه . بعدش این گونه ترفندها و حرکتهای سازمان یافته دیگه نخ نما شده. ضما من خودم سابقه چند ساله تدریس در دانشگاه و اتفاقا درسهای سنجش و اندازه گیری و روانشناسی رشد هستم . این خیلی بد است که یه نفر بعنوان معلم از موقعیت خود برای پیشبرد منافع شخصی اش مخصوصا در ایام امتحانات از دانش اموز یا دانشجو مایع بگذارد. بعدش این جمله (( درسهایی که با آقای پادیاب داریم درسهای سنجش و اندازه گیری و روانشناسی رشد درسهای سختی هستند)) خیلی خنده دار است . یه خواهش دارم مسولین مرکز آموزشی که دانشجویانش این طومار را امضا کرده اند نمره درسهای که با این آقای ژادیاب دارند چک کنند بعد متوجه میشوند که همین امضاها توسط خود ایشون گرفته شده. خدایا تو را شکر میکنم که دشمنان ما را احمق آفریدی . این جمه از معصوم است و من هیچ گونه شناختی نسبت به مدیر کل آموزش و پرورش فعلی ندارم .فقط این را نیدانم که حرکت آین آقای که خودش رادر حد مدیر کلی میداند خیلی خیلی زشت و خنده دار است . ماها که سرو کارمون با دانشجو است کاملا میدونیم جریان چیه.

  • مطلع گفت:

   دانشگاه فرهنگیان؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!دلتون خوشه؟؟؟اینا قراره معلم بشن؟؟؟؟؟
   اینا بازیچه دست آقایون هستند برای حفظ پست یا برای بدست آوردن پست! آقای گلزار جه وعده هایی بهت دادن ؟ یه بار برای رییس پردیس امضا جمع می کنی و حالا برای استاد ؟؟؟ به چه قیمت؟آخه تو که منتقد هردو بودی پسر؟؟؟
   آخ که آدمهای ضعیف که خودشون نمی تونند خودشون رو ثابت کنند متوسل به چه کارایی که نمی شن!!!!!خدایی اینا لیاقت معلم شدن دارن؟؟؟؟؟؟؟

پربازديد