تاریخ درج خبر : 1393/03/20
کد خبر : ۲۸۹۵۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم به مناسبت شهادت سردار محمد لطیف فر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ پیام معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم به مناسبت شهادت سردار محمد لطیف فر به شرح ذیل می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه، فمنهمم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا. سوره احزاب آیه 23
ازمیان مومنین، رادمردانی هستند که بر عهد خویش با خدای خود وفادار مانده اند. اینان به تعبیر قرآن کریم رهپویانی هستندکه هرگز عهد و پیمان شان را نقض نکرده و از مسیر پر افتخار کمال دور نمی افتند. آنان حتی اگر هم دیرزمانی منتظر بمانند، چون راه روشن تعالی را در پرتو درخشش انوار الهی یافته اند، از طی طریق سعادت باز نمی مانند.
شهید عالی مقام زنده یاد “محمد لطیف فر” بی گمان یکی از آن رادمردان الهی است که در حیات خود هم تجلی گاه سجایای والای مردان خدا بود. شهادت او نماد پر کشیدن یکی از عاشقان وارسته برای ملحق شدن به قافله ی شهیدان شاهد، و نشانی از تنگنای حیات دنیوی برای روح بلند آن شیفته شهد شهادت است. او شهید زنده ای بود که لطافت روحش همواره در تبسم صورت و ملاحت کلامش هویدا می گشت و آنان که با او اندک انسی داشتند از اوج آرامش قلبی و مراتب کمال معنوی اش باخبر بودند.او پس از عروج همسر وفادارش دیگر دلی به ماندن در این وادی خاکی نداشت و نهایتا بارسفر را در ایام پرفیض شعبانیه بربست و یاران را تنها گذاشته، به لقای دلدارش شتافت. از بارگاه قدس الهی مسئلت می کنیم روحش را شاد و با اولیای اطهارش محشور گرداند.
سید ضیاء هاشمی
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت
علوم،تحقیقات و فناوری 18/3/1393

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد