تاریخ درج خبر : 1393/03/21
کد خبر : ۲۸۹۸۱۹
+ تغییر اندازه نوشته -

رویکرد وزارت اطلاعات با روی کار آمدن دولت‌ها تغییر نمی‌کند

سایت استان: مدیرکل اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: وزارت اطلاعات در برابر هرگونه فتنه، خرابکاری و تحرکات ضد انقلاب مشی ثابتی دارد که با روی کار آمدن دولت‌ها تغییر نمی‌کند.

5
مدیرکل اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد در نشست رسانه ای بمناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) با بیان اینکه اشراف کاملی بر همه حوزه‌ها در استان داریم، تصریح کرد: هرنوع اقدامی که سبب ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی با هرعنوانی مانند فتنه شود تشکیلات اطلاعات با آن برخورد می کند و به خصوص مذاهب و مکاتب و فرقه‌های ضاله و کوچک‌ترین تحرکی از سوی آن‌ها را زیر نظر داریم.
این مسئول امنیتی در استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: تبادل اطلاعات در جامعه اطلاعاتی و شوراها از جمله شورای تأمین استان به خوبی صورت می‌گیرد و اقداماتی خوبی انجام شده که بسیاری از آن رسانه‌ای نمی‌شود و هدف اصلی نیز تنها رضایت مردم است.
وی ضمن اینکه مهمترین مشکلات دستگاههای اجرایی و شرکت های خدماتی استان را مطلوب نبودن پاسخگویی آنان به مردم عنوان کرد، ادامه داد: در برخورد با رسانه ها نیز خبرنگاران باید در نوشته‌های خود دقت لازم را داشته باشند و مطالب بدون سند و پشتوانه دفاع از خود در رسانه‌ها درج نکنند و مراقب برخی کامنت‌ها باشند.
مدیرکل اداره اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر دقت در انتشار اخبار، تصریح کرد: در برخی از خبرها، تحلیل‌ها و کامنت‌ها اگر افراد شاکی شوند برای اصحاب رسانه و خبرنگاران از نظر حقوقی و قضایی مشکل ایجاد می‌شود لذا انتظار می رود با دقت بیشتری در این رذاستا گام بردارند.
وی برخورد با دست‌درازی به بیت‌المال و منافع ملی کشور را وظیفه دستگاه اطلاعات عنوان کرد و گقت: دستگاه اطلاعات هیچ‌گاه در برابر این وظیفه کوتاه نخواهد آمد.
وی در خصوص برخورد یکسان با فتنه گران اذعان داشت: نظام در بحث فتنه هیچ‌گاه کوتاه نیامده است و این موضوع در خصوص هرگونه خرابکاری و اقدام ضد انقلابی نیز صدق می‌کند و سیاست وزارت اطلاعات همواره در برخورد با کسانی که قصد ضربه زدن به انقلاب را دارند یکسان و تغییرناپذیر است.
مدیرکل اطلاعات استان یادآور شد: با هرگونه تشویش اذهان و با هر اقدامی که به صورت غیر قانونی قصد به صحنه کشیدن افراد را داشته باشد برخورد خواهیم کرد.
این مسئول یکی از اقدامات را مبارزه با مفاسد اقتصادی از جمله پولشویی دانست و گفت: نظام‌نامه‌ای برای مبارزه با پولشویی طراحی شده و به بانک‌ها و سایر مؤسسات ابلاغ گردیده است.
مدیرکل اطلاعات استان به پی‌گیری حقوق همه مردم استان به یک چشم و یک دید توسط اطلاعات اشاره کرد و گفت: همه در استان برای ما یکسان هستند و ما به منافع یک فرد عشایری که در دورترین نقطه زندگی می‌کند به مانند مرکزنشینان در استان نگاه می‌کنیم.
وی در پایان با تبریک سی‌امین سالگرد تأسیس وزارت اطلاعات گفت: تصمیم داریم نمایشگاهی از دستاوردهای 30 ساله انقلاب را برگزار کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • حزب الله گفت:

  باید همینطور باشد با تعویض دولت نباید انهایی که افراطی بودند بهشون بها داده شود اینها که در فتنه 88ارزوی سرنگونی نظام را داشتند
  در اتش زدن دانشگاه یاسوج نقش داشتند حالا بنام حمایت از روحانی دنبال پست هستند فکر میکنند سربازان امام زمان پرونده قطور انهارا دور انداختند

 • حسین گفت:

  هر کس که منصف باشه و با بصیرت موید این آرامش وامنیت بی بدیل کشور وخاک ومیهن عزیز مان ایران نسبت به خاورمیانه ی در هم وبرهم آن هم به دست و تدبیر شما نام آوران بی نام ونشانه.
  دست علی (ع) که حق ترینه با شما انشاالله

 • مصــــــــــــــــباح گفت:

  درود درود
  چه شبها که ما خفتیم و چشم وپلکهایمان روی هم بود وشما پاسداران بی ادعا وگمنام بیدار بودید.
  شما دلسوزان سزاوار و لایق این انقلاب / شمایی که تا الان نشان دادید که چشم بیدار وهوشیار فراتر از زمان دارید واین نیست جز توجهات حضرت ولی عصر(عج)
  ما به شماها گمنامان زاهد شب وشیر روز افتخار میکنیم %
  خداوند بینا وبصیر حافظ ونگاهدار شما

پربازديد