تاریخ درج خبر : 1393/03/22
کد خبر : ۲۹۰۱۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

حمایت ازدستگاه قضایی ضروری است

سایت استان: مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه قضایی چون با حقوق شهروندان و برقراری قسط و عدل در جامعه سروکار کار دارد حمایت از آن باید در دستورکار مسئولان و نهادهای تاثیرگذار قرار گیرد.
دکتر یوسف افشارنیا در جلسه دیدار با رئیس کل دادگستری و معاونان قضایی استان برگزارشد با بیان اینکه دستگاه قضایی پیشگام برقراری قسط و عدل در جامعه است، اظهارداشت: مجموعه قوه قضائیه برای ایجاد نظم و امنیت شهروندان، برقراری عدالت در جامعه، احقاق حق مظلومان، مبارزه با مفاسد اقتصادی و کاهش معضلات و آسیب‌های اجتماعی نقش بسیار تعیین کننده‌ای برعهده دارد.
وی عنوان داشت: رویکرد رسانه ملی به تبع آن شبکه استانی با توجه به حساسیت ویژه‌ای که روی دستگاه قضایی است حمایت از اقدامات و برنامه‌های این نهاد تاثیرگذار در اولویت قرار دارد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد گفت: شبکه استانی دنا این آمادگی را دارد تا در هفته قوه قضائیه و مدت سال با حضور مسئولان و کارشناسان مجرب قوه قضائیه در برنامه‌های مختلف خبر، رادیو و سیما، گزارش، میزگرد و مصاحبه برگزار کند تا مردم بیشتر با حقوق خود در دستگاه قضایی اطلاع پیداکنند.
جمادی رئیس کل دادگستری استان در این جلسه با تقدیر از مدیرکل شبکه استانی که به کارکرد و حساسیت قوه قضائیه آگاهی کامل دارد افزود: نقش آموزش دستگاههای فرهنگی در پیشگیری از جرم و کاهش آسیب‌های اجتماعی بسیار تاثیرگذار است.
وی افزود: دستگه قضایی استان این آمادگی را دارد تا با هماهنگی و تعامل سازنده در هفته قوه قضائیه و در مدت سال در برنامه‌های مختلف صدا، خبر، سیما همکاری و هماهنگی لازم را با شبکه استانی دنا داشته باشد تا مردم از طریق این رسانه که مخاطبان زیادی را به خود اختصاص داده از حقوق و مطالبات خود در حوزه قوه قضائیه اطلاع پیداکنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد