تاریخ درج خبر : 1393/03/22
کد خبر : ۲۹۰۲۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -

دخالت نمایندگان در ریزترین مسایل استان پذیرفتنی نیست

سایت استان: مدیرعامل گروه سرمایه گذاری عمران و ساختمان معین کوثر گفت: دخالت نمایندگان استان در ریز ترین مسایل به هیچ وجه پذیرفتنی نیست و این بزرگواران باید فقط بر کار دستگاهها نظارت داشته باشند.

کرامت نرگس نژاد در مصاحبه اختصاصی با سایت استان گفت: نماینده منتخب مردم است و احترام به این نماینده در واقع احترام به خود مردم است و باید با حفظ شان خود در کارهای ریز و مسایل جزیی دخالت نکنند چون با این کار ابتکار عمل از مدیران گرفته می شود.

IMG_0775

وی ادامه داد: نظارت و رصد کردن شرایط و مشورت دادن به مدیران، مخصوصاً مدیران ارشد بسیار کار پسندیده ای است و نمایندگان محترم باید در این راستا عمل کنند.

نرگس نژاد انتخاب همکاران قوی بر اساس شایسته سالاری را حق هر مدیر و به خصوص استاندار عنوان کرد.

مهندس نرگس نژاد از مدیران هم استانی است که سوابقی همچون مدیرکل مسکن و شهرسازی استان، مدیرکل همین سازمان در لرستان و گیلان و معاونت عمرانی استانداری کرمانشاه را در کارنامه کاری خود دارد و هم اکنون نیز به عنوان مدیرعامل گروه سرمایه گذاری عمران و ساختمان معین کوثر که از شرکتهای زیرمجموعه سازمان اقتصادی کوثر می باشد، مشغول است.

مشروح این مصاحبه طی روزهای آتی در سایت استان منتشر خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ن ا م ح ر گفت:

  من همیشه وتا ابد سرم رو بال خواهم گرفت چون از نسل کورشم که برایم ملک افتخار وابرو به ارمغان اورد اینک امرزوز سرم جاودان بال ایستاد چون مدیرانی چون م.نرگس نزا م.افراشته م.مرادی م.شهباز پور ودکترپرندوار بامدیرتهای لایقشان برای ایلم افتخار ابدی کسب نمودند شیر مادرانتان حلالتان باد

 • نعمت الهی گفت:

  امیدوارم ایشان در پست جدید مثل سابق موفق باشند و بانی کارهای بزرگی در استان محروم ما شوند

 • مهران گفت:

  نمایندگان که راه و رسمشون دخالت در همه امور متاسفانه از مدیریت برداشت سطحی دارند

 • V N گفت:

  مهندس نرگس نژاد جایگاهش در کشور خیلی خیلی بیشتر از اینهاست ولی چون اهل ریاکاری . چاپلوسی و رانت نبودند به جایگاه واقعیش نرسیده است و گرنه ب جرات میتوان گفت یکی از با سوادترین و پاک ترین مدیران کشور چه در دولت اصلاحات و چه اصولگرا بودند………

 • هم وطن گفت:

  بنده مدتی افتخار کار کردن با مهندس نرگس نژاد را داشتم و ایشون را مدیری با لیاقت، با سواد، اهل تدبیر و برنامه ریزی و دور از حاشیه های سیاسی شناختم.

 • زهرا گفت:

  سلام مهندس نرگس نژاد از رزمندگان دفاع مقدس اند با روحیه جهادی و عملگرا هستند و پاک زندگی می کنند در یک کلام متخصص و متعهدند انسانی اعتدال گرای می باشند سوابق مدیریتی ایشان نشان می دهد شخصی باتدبیر می باشند انتظار می رود دولت و مجموعه بنیاد شهید از مشاوره با ایشان و از تجارب ایشان استفاده نمایند..

 • هم استانی گفت:

  مهندس نرگس نژاد در گذر دوران خدمتی خود، کارشناسی با سواد، مجریی پرانرژی و مدیری توانمند و همواره پر کار بوده است. او مسیر پر پیچ و خم اداری و اجرایی را به درستی پشت سر گذاشته است: پلکان را یکی به یکی طی طریق کرده است.
  وی که مدیری اجرایی است در اجرایش صاحب ذوق است و به غایت نو گرایانه: افکار نو، اعمال نو و ایده های نو؛ مدام در این عرصه ره می پیماید. به شدت با روزمرگی بیگانه است: فعال و پویاست، تحول خواه و پیش رونده.
  او از پس سالها خدمت و هم بواسطه هوش و استعداد سرشاری که از آن برخوردار است و نیز بهره گیری از افکار نوگرایانه اش، اینک مدیری سخت کار آزموده و کاردان است.
  جناب ایشان سالهاست که در گمنامی و بی هیچ ادعا و سر و صدایی توان و تلاش خود را تا حد وسخ ،مصروف این ملک ساخته است.
  مهندس نرگس نژاد در زمان یورش دشمن به این خطه با اینکه نو جوانی بیش نبود چه خطرها که در عرصه کاروزار نکرد و چه جان فشانیها که ننمود؛ او در مصاف با خصم افزون بر دو سال عمر خویش سپری کرد. یادگار آن روزها، جراحات متعدد مانده بر بدن ایشان است: او جانباز این آب و خاک هم هست.
  او هماره پاس دارنده حرمت افراد است و به شدت متواضع و فرو تن و افتاده حال: جنابش گشاده رو و خوش برخورد است.
  وی اینک که زاد و توشه ای بس سنگین را از رهگذر سالها کار و تلاش و تکاپو با خود دارد،هر چه هست قائم به خود است: عزیزش میداریم.

 • سید گفت:

  مهندس نرگس نژاد از لایق ترین و موفق ترین مدیران در سال های اخیر در استان های مختلف بوده است و یکی از بارزترین موفقیت های ایشان کادرسازی و تربیت مدیران خوب در حوزه عمرانی و مسکن و شهرسازی بوده که در نوع خود کم نظیر است .

 • ناشناس گفت:

  مهندس نرگس نژاد از لایق ترین و با سواد ترین مدیران هستند

 • ناشناس گفت:

  اینکه مهندس نرگس نژاد در همه دولتها مدیر بودند در نوع خود جالب است . التبته سیاسی نیست ….

 • شیرمادرت راست بگو گفت:

  اگردخالت ریز همیننمایندگان نبود مردانه جایگاه شما این بود که هست ؟

  • شهروند گفت:

   پاسخ به شیرمادرت:
   ازقبل نشنیده ای که یارو به خانمش گفت این رابرای مردم درسخرانی ام گفتم نه به برای خودمون عزیزم! توصیه مطلب فوق برای مردمه نه برای آنهای که پله های ترقی را مثل برق پشت سرهم سپری نموده اند! چون اونها از این کارها ……………!

   • یاسیچ گفت:

    اتفاقا مهندس نرگس نژاد از پاک ترین مدیران و لایقترین مدیران تاریخ استان بودند که بخاطر تنگ نظری های که همیشه در استان کهگیلویه بوده است از استان رفته اند و استعداد مدیریتی ذاتا در ایشون وجود داشته و حقشان خیلی بیشتر از اینهاست..

 • مومن نسب گفت:

  درود بر شما که به درستی اشاره داشته ای، نماینده شان نظارتی دارد نه شان دخالت و سوگیری در اجرا، این در حالی است که نماینده باید آنقدر روشن باشد که قائده دمکراسی، تغییر و پیام مردم را بخوبی درک کند و لو اینکه مخالف سلیقه و خواست وی باشد.

 • ناشناس گفت:

  از مدیران زحمت کش و بی حاشیه إستان بودند، موفق و سر بلند باشن

پربازديد