تاریخ درج خبر : 1393/03/23
کد خبر : ۲۹۰۴۲۹
+ تغییر اندازه نوشته -

تایید اعتبار نامه رؤسای 8 اتحادیه و 5 عضو هئیت رئیسه اتاق اصناف مرکز استان

سایت استان: رئیس کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعتبار نامه رؤسای 8 اتحادیه و 5 عضو هئیت رئیسه اتاق اصناف مرکز استان پس از بررسی توسط اعضا این کمیسیون تایید نهایی و صادر شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه انتخابات هئیت رئیسه اتاق های اصناف شهرستانهای بویراحمد، گچساران، کهگیلویه، دنا و بهمئی در روز 31 اردیبهشت ماه برگزار گردید افزود: تایید انتخابات و صدور اعتبار نامه های منتخبین این انتخابات در کمیسون نظارت بر سازمانهای صنفی استان انجام خواهد گرفت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار نمود: مشارکت بالا در انتخابات اتاق های اصناف در تمامی شهرستانها نقطه قابل اتکا و قوتی در این انتخابات محسوب می شود.

وی گفت: نظارت های محسوس و نامحسوسی بر روند انتخابات صورت گرفت و برای اولین بار ناظرانی از مرکز استان با حضور در شهرستانها بر اجرای مطلوب این انتخابات نظارت کامل داشتند.

دیودیده اظهار داشت: در فرصت تعیین شده جهت اعتراض به نتایج انتخابات هیچ گونه اعتراضی واصل نشد و این امر نشان از برگزاری مناسب و قانونمند انتخابات دارد.

رئیس کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه رسالت اتاق های اصناف ایجاد تحرک، پویایی و زنده و اسلامی نمودن بازار است افزود: کوتاهی در انجام چنین رسالت بزرگی بخشودنی نخواهد بود.

وی ابراز داشت: پس از ارزیابی های لازم اعتبارنامه های رؤسای 8 اتحادیه و 5 عضو هئیت رئیسه اتاق اصناف مرکز استان صادر شد و در جلسات آتی انتخابات دیگر شهرستانها بررسی و تایید نهایی خواهد شد.

در ادامه جلسه مسائلی همچون ساماندهی اتحایه فرش دستباف و ملزوم بودن تمامی عرضه کنندگان کالا و خدمات به دریافت پروانه کسب، بررسی قیمت یخ و نرخ آموزگاههای رانندگی (راهگشا) بررسی شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد