تاریخ درج خبر : 1391/03/09
کد خبر : ۲۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -

6000 کهگیلویه و بویراحمدی به مرقد امام(ره) اعزام می‌شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: 6000 نفر در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد 13 خرداد به مرقد امام خمینی(ره) اعزام می‌شوند.

مرتضی رهنما  با بیان این مطلب که 13 خرداد ماه 6000 نفر از کهگیلویه و بویراحمد به مرقد امام(ره) اعزام می‌شوند، افزود: دشمنان نظام جمهوری اسلامی حضور عظیم مردم را در مرقد امام(ره) مایه یاس خود می‌دانند و این موجب اقتدار نظام جمهوری اسلامی، ولایت فقیه و مردم می‌شود.

وی هدف از اعزام افراد را به مرقد امام خمینی(ره) تجدید میثاق و بیعت با امام راحل و مقام معظم رهبری، زنده نگه داشتن شیوه امام(ره) که اخلاص، بصیرت و خدمتگذاری بوده، دانست.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: 6000 نفر در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد 13 خرداد به مرقد امام خمینی(ره) اعزام می‌شوند و با امکاناتی شامل؛ 37 دستگاه اتوبوس، 60 خودروی سبک امدادی و چندین آمبولانس و با همراهی خبرنگاران و پلیس راهنمایی و رانندگی صورت می‌گیرد.

رهنما ابراز کرد: افراد علاقمندی که به مرقد امام خمینی(ره) می‌روند معرفت کامل نسبت به ایشان دارند و حضور در این گنگره عظیم در واقع تجدید بیعت با امام خمینی(ره) است.

وی اضافه کرد: یکی از نعمت‌های بزرگ الهی وجود ولایت و رهبری شایسته در نظام جمهوری اسلامی است و به برکت امام خمینی(ره) انقلاب ما بیمه شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد