تاریخ درج خبر : 1393/03/25
کد خبر : ۲۹۱۰۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -

تصادفات فوتی و جرحی در استان 16 درصد کاهش یافت

سایت استان: رییس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد گفت: در تجزیه و تحلیل انجام شده تصادفات فوتی و جرحی امسال این استان کاهش 16درصدی داشته است.

سرهنگ منوچهر سیاهپور افزود: پرخطرترین محور مواصلاتی استان کهگیلویه و بویراحمد محور” گچساران – باشت” است که خدود 30 درصد تصادفات استان در این محور رخ می داده است.

وی اظهارکرد: بیشترین تصادفات استان در بعداز ظهر و اوایل شب بخصوص بین ساعت 18 تا 20 شب اتفاق افتاده است.

رییس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: علت بیشترین تصادفات استان تخطی از سرعت مطمئنه و تجاوز و انحراف به چپ از خط وسط جاده بوده است.

سیاهپور تصریح کرد: خودروی عامل مقصر در تصادفات استان 70 درصد سواری بوده که وانت و موتورسیکلت در رتبه های بعدی قرار دارند.

وی ادامه داد: عابران پیاده در 20 درصد و موتور سیکلت ها در حدود 13درصد تصادفات استان دخیل بودند.

رییس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: از همه مردم و رانندگان که با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی ما را یاری کرده اند تشکر می کنم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    خدا خیرت بده جناب سرهنگ قربونت برم ما که هر روز تو همین جاده هاییم میبینیم چه خبره فکر کنم فرمایشات حضرتعالی صحیح نباشه .خدایی باور کن یه شب بیمارستان شهید بهشتی بودم از ساعت ده شب که من رفتم بیمارستان تا حدود ساعت دو ظهر روز بعد اونجا بودم حدود 10نفر تصادفی آوردن اونجا در حالی که حضرتعالی در تماسهایی که هر صبح برنامه رادیو با شما داره به هیچ کدومش اشاره نفرمودید

پربازديد