تاریخ درج خبر : 1393/03/25
کد خبر : ۲۹۱۰۵۷
+ تغییر اندازه نوشته -

بویراحمد مشکل دارترین شهرستان استان است

سایت استان: معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار بویراحمد گفت: اعتبار 25 میلیارد و 467 میلیون تومان تملک دارایی این شهرستان در 334 پروژه تعریف شده است.

شاهرخ کناری  در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان بویراحمد با بیان اینکه طی یک هفته گذشته به صورت مستمر با مدیران کل و شهرستانی جلسات و هماهنگی‌های لازم در خصوص پروژه‌های دستگاه‌ها و اعتبارات مورد نیاز آن‌ها را برگزار کردیم، گفت: تمام تلاش خود را کردیم تا در توزیع اعتبارات تعصب حوزه خاصی را نداشته باشیم.

13

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار بویراحمد با بیان اینکه اعتبارات تملک دارایی شهرستان 25 میلیارد و 467 میلیون تومان است، گفت: این مبلغ در 16 فصل 42 برنامه و 334 پروژه تعریف شده و به ادارات نیز ابلاغ شده تا در سال جاری به حوزه‌های مختلف رسیدگی کنند.

این مسئول با بیان اینکه برخی ادارات به نسبت مشکلات و گرفتاری‌هایی در بخش‌های مختلف داشتند، بیان کرد: از فصل‌های مختلف شهرستانی مبالغی کسر و به دستگاه‌هایی از جمله محیط ‌زیست و منابع طبیعی که مشکل حاد داشتند اختصاص یافت.

کناری ادامه داد: شهرستان بویراحمد بزرگترین و مشکل‌دارترین شهرستان استان بوده که با توجه به توزیع اعتبارات تملک دارایی انتظار می‌رود در اعتبارات ماده 180 استانی و ماده 180 که از آن نمایندگان شهرستان‌ها است حوزه بویراحمد به صورت ویژه دیده شود.

وی ضمن قدردانی از نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس که تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات حوزه استحفاظی به کار گرفتند، گفت: با توجه به اینکه اعتبارات با ماهیت استانی هنوز توزیع نشده امید می‌رود این اعتبار در مرکز استان توزیع شود تا بتوان مشکلات را به حداقل رساند.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار بویراحمد با اشاره به اعتبارات دو درصد درآمدهای حاصل از فروش نفت و گاز که به استان‌های نفت‌خیز تعلق می‌گیرد، گفت: بر اساس مصوبه مجلس این دو درصد 1.3 آن به شهرهای نفت‌خیز و 2.3 آن به مناطق محروم اختصاص یافت.

این مسئول سهم بویراحمد از 2.3 نفت مناطق محروم را هشت میلیارد و 600 میلیون تومان عنوان کرد و گفت: امیدواریم نماینده محترم همچون سنوات گذشته توجه و عنایت ویژه‌ای به مناطق محروم بویراحمد داشته باشند.
منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد