تاریخ درج خبر : 1393/03/25
کد خبر : ۲۹۱۰۸۴
+ تغییر اندازه نوشته -

تجلیل از برنامه سازان موفق شبکه استانی دنا

سایت استان: برنامه سازان موفق شبکه استانی دنا در جشنواره تولیدات مراکز استانی تجلیل شدند.

در مراسمی که بعدازظهر شنبه با حضور نماینده بویراحمد و دنا در مجلس در صدا وسیمای کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، از برگزیدگان هجدهمین جشنواره تولیدات مراکز استانی تقدیر به عمل آمد.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس در این مراسم گفت: این استان در گذشته ناشناخته بود به طوری که بسیاری از مسئولین کشوری نامه های مربوط به کهگیلویه و بویراحمد را اشتباها به دیگر استانها می فرستادند.

غلام محمد زارعی با اشاره به نقش رسانه در معرفی استان، افزود: هم اکنون این استان به خوبی در کشور معرفی شده است و باید در این زمینه تلاشها استمرار یابد.

وی کسب موفقیت های هنرمندان این استان در جشنواره تولیدات مراکز استانی را کاری مهم عنوان کرد و بیان داشت: این مسئله نشان داد که استان از استعدادهای هنری زیادی برخوردار است.

زارعی بیان داشت: باید بستر های لازم برای استمرار درخشش این هنرمندان در جشنواره های آتی فراهم شود.

وی عنوان کرد: در سایه آثار فاخر تولید شده و موفقیت های شبکه استانی دنا می توان ظریتهای کم نظیر این استان را به جهان معرفی کرد.

زارعی تصریح کرد: شبکه استانی دنا هم اکنون مورد توجه مخاطبان قرار دارد و همه باید برای پویایی آن تلاش کنیم.

مدیرکل صدا و سیمای استان نیز در این مراسم گفت: کسب 11جایزه برتر و سه تقدیر در هجدهمین جشنواره تولیدات مراکز استانی برای اولین بار روی داده است.

یوسف افشار نیا افزود: مستندسازان این مرکز با کسب شش رتبه برتر بیشترین تعداد جوایز را در این جشنواره از آن خود کردند.

وی اظهار داشت: سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد نیز در این جشنواره توانست تندیس برتر در ساختار مستند در بین مراکز استانی صدا و سیمای کشور را کسب کند.

افشار نیا به کسب سه عنوان برتر و چهار تقدیر توسط بخش خبر در این جشنواره اشاره کرد و گفت: کسب جایزه مجموعه خبری برتر نشان از توانمندی حوزه خبر این استان دارد.

وی بیان داشت: در بخش رادیو هم دو عنوان برتر به برنامه سازان استان اختصاص یافت.

در پایان این مراسم از هنرمندان برتر شبکه دنا در جشنواره تولیدات مراکز استان از سوی نماینده بویراحمد و دنا در مجلس با اهدای لوح سپاس، تقدیر به عمل آمد.

منبع:مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد