تاریخ درج خبر : 1393/03/25
کد خبر : ۲۹۱۰۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -

بازدید استاندار از واحدهای شهرک صنعتی چهاربیشه

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: استاندار استان با هدف بررسی میدانی مسائل و مشکلات پیش روی بخش صنعت و معدن، از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی چهار بیشه گچساران بازدید نمود.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه استاندار کهگیلویه و بویراحمد و دولت تدبیر و امید بهبود شرایط تولید در عرصه های صنعتی و معدنی را با جدیت دنبال می کنند افزود: در همین راستا دومین بازدید شهرستانی استاندار و مدیران استانی از واحدهای صنعتی و معدنی شهرستان گچساران انجام گرفت.

دیودیده با اشاره به اینکه 6 واحد صنعتی مشکل دار در شهرک صنعتی چهار بیشه مورد بازدید میدانی قرار گرفت اظهار داشت: عمده مشکلات مطرح شده این واحدها معوقات بانکی،تامین تسهیلات، فقدان بازار مناسب است که در این خصوص تصمیمات لازم در خصوص تسریع در مرتفع ساختن مشکلات اتخاذ گردید.

IMG_0039

وی افزود: بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی فرصتی مناسب، برای حل مشکلات این واحدها را فراهم می کند که با نگاه کارشناسی و طی جلسات متعدد می توان موجبات توسعه این واحدها را ایجاد کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه کار اصلی ما حمایت از سرمایه‌گذاری و تامین اقتصادی واحدهای تولیدی و صنعتی است افزود: بدنبال حل مشکلات و موانع پیش‌رو سرمایه ‌گذاران هستیم تا با تدبیری درست بتوانیم سرمایه‌ گذاری را رونق و خیل جوانان جویای کار را وارد عرصه کار و تلاش کنیم.

دیودیده خاطر نشان کرد: ما به یک عزم ملی و مدیریت جهادی در حل این مشکلات و موانع نیاز داریم که انتظار می‌ رود با پیگیری‌ های ملی و استانی بتوان یکی پس از دیگری مشکلات واحدها را برطرف کرده و واحدهای تولیدی و صنعتی راکد و نیمه فعال را دوباره به چرخه اقتصادی بازگردانیم.

وی یادآور شد: حمایت جدی از واحدهای صنعتی و تولیدی موفق و فعال را در راس برنامه ها داریم که امیدواریم با انجام این عمل گام های موثری در راستای توسعه استان برداشته شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: برنامه دولت صیانت از اشتغال موجود، ایجاد اشتغال جدید، کمک به احیای واحدهای غیر فعال و حمایت از واحدهای صنعتی فعال است.

دیودیده با بیان اینکه جای خالی چنین بازدیدها و نشست هایی با صنتعگران و معدنکاران و نشستن پای درد دل این قشر پرتلاش به شدت احساس می شد افزود، این نقیصه با پیگیری های سازمان صنعت و معدن و علاقه و تاکیدات استاندار برداشته شده است.

تصفیه روغن بهرخش، فولاد بام، صنایع چوبی و mdf، بتن آماده، صنایع غذایی برجیس(بید زرد) و طرح بازیافت کاغذ واحدهایی بودند که مورد بازدید قرار گرفتند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد