تاریخ درج خبر : 1393/03/25
کد خبر : ۲۹۱۱۵۶
+ تغییر اندازه نوشته -

پاسخ تند غلامرضا پناه به منتقدان سفر فایزه هاشمی به یاسوج

سایت استان: محمود آرام

سفر خانم فایزه هاشمی به یاسوج در هفته های گذشته خبرساز شد و بسیاری از گروهها و رسانه ها به آن پرداختند.

غلامرضا پناه دبیر حزب کارگزاران که میزبان خانم هاشمی در یاسوج بود، در گفتگویی اختصاصی با سایت استان، منتقدان را به دروغگویی متهم می کند و این سفر را یک سفر غیر رسمی و غیر سیاسی عنوان کرد.

IMG_0813

مشروح گفتگو در پی می آید:

بیش از 18 سال است که با خانواده هاشمی ارتباط دارم

غلامرضا پناه گففت: از 18 سال پیش تا کنون دبیر حزب کارگزاران در استان هستم. خانم فایزه هاشمی و آقای محسن هاشمی و برادر آیت الله هاشمی جز شورای حزب کارگزاران و از موسسین این حزب هستند و در طول این سالها ارتباطات سیاسی موثری برقرار شده است.

وی افزود: در سال 84 رئیس ستاد هاشمی در استان بودم و با توجه به ارتباطات تنگاتنگی که با خانم هاشمی و خانواده هاشمی داشتیم و ارتباطات حزبی و سیاسی که وجود داشت، وی به عنوان مهمان به استان ما آمدند و یک سفر کاملا غیر رسمی و غیرسیاسی بود.

خانم هاشمی منتقل کننده دیدگاههای مردم به مسئولان است

دبیر حزب کارگزاران سازندگی در استان گفت: همه مردم می دانند که در استان ما رسم بر این است که وقتی مهمان مهمی می آید معمولا بخشی از اقوام و دوستان نیز حضور می یابد.

پناه افزود: حضور برخی از دوستان در این جلسه دلیل خاصی داشت. همان گونه که امام علی در مشی حکومت داری خود نیز این کار را می کرده و در نامه اش به مالک اشتر نیز مشهود هست، مسئولان تاثیر گذار و بزرگان سیاسی کشور باید نزدیکانشان در بین مردم حضور یابند و حرف مردم را بشنوند اخبار دسته اول را از مردم داشته باشند و ببینند حرف مردم درباره حکومت چیه در مورد دولت و کشور چیه. و باید این مورد جز الزامات نظام ما باشد که این کار صبغه دینی هم دارد.

IMG_0830

این فعال سیاسی ادامه داد: چون می دانستم فایزه هاشمی آدم شجاع و صریحی است و همه حرفها را به مجموعه دولت و آقای هاشمی منتقل می کنند. برای همین دوستان در حوزه های و رشته های گوناگون هنری، اقتصادی، سیاسی و بازاری و … که می شناسم حضور داشته باشند و نظرات و دیدگاههای خود را بگویند  و گفتند و قصد غرض داشتم که رسانه ها هم حضور یابند. چون قرار نبود در این جلسه حرفی مخالف با نظام و در ضدیت با نظام گفته بشه. و خبرنگار هم دعوت شدند و الا دفعات قبل هم آقای مرعشی و دیگر دوستان هم حزبی به یاسوج آمده و مهمان ما بوده اند. اما برخی که با تجمع و فشار سفر خاتمی و کنسرت موسیقی را لغو کرده و شادی می کردند و می گفتند مسئولان سیاسی استان را عقب راندند و قدرت خود را به رخ می کشیدند، حضور فایزه هاشمی در یاسوج که به زعم آنها حساس تر بود، برایشان گران تمام شد.

توسل  به دروغ از سوی افراد تاثیر گذار مذموم است

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در واکنش به سخنان نماینده اسبق بویراحمد و دنا گفت: برای شخصیت حقیقی آقای هدایتخواه احترام زیادی قائلم اما از چنین شخصیتی انتظار نداشتم بدون تحقیق حرفی بزنند. کافی بود آقای هدایتخواه از دوستان همفکرش در نهادهای امنیتی سوال می کرد زمان پرواز ما از تهران مشخص بود. ساعت حرکت از فرودگاه معلوم بوده و ساعت ورود ما به استان هم مشخص بود و این مسئله را دو روز قبل از آن، از  طریق اس ام اس به برخی دوستان اطلاع داده بودیم. بنابراین از آقای هدایتخواه بانتظار نمیرفت برای این که این مسئله را بخواد نفی کنه به دروغ متوسل بشه و بگه که شبانه به یاسوج آمده است مگه از چه کسی می ترسیدیم که بخواهیم شبانه به یاسوج بیاییم. نهادینه شدن دروغ از افراد موثر بسیار زشت و ناپسند است. حداقل صدنفر در آن جلسه بودند و می دانستند ساعت چند باید بیایند. بسیاری هم به استقبال ما آمدند و ساعتی را در سطح شهر یاسوج بودیم. دو تن از روحانیون نیز که باید راستگویی را ترویج کنند و واقعیتها را به مردم بگویند نیز به تاسی از همین گفتار که شبانه آمده اند را مطرح کردند. و مانده ام با این ادبیات به دنبال اثبات چه چیزی هستند؟ چرا باید شبانه سفر کرد؟ تازه اگر قرار بود از این کار جلوگیری شود که شب راحتتر می شد از این اقدام جلوگیری کرد. خانم هاشمی در یک مراسم عروسی حاضر شد که بیش از 3000 نفر از همه گروههای مردمی و جریانهای سیاسی اصولگرا و اصلاح طلب و میانه بودند و او را دیدند پس چه دلیلی داشته که شبانه به یاسوج سفر کند؟ محکوم کردن باید منطق قوی داشته باشد و نه استدلال های تو خالی.

اجازه گرفتن برای رفتن به مهمانی حرف خنده داری است

غلامرضا پناه در پاسخ به اظهارات برخی مسئولان سیاسی استان مبنی بر غیرقانونی بودن این سفر گفت: برخی گفته اند این سفر غیرقانونی بود. باید پرسید کجای قانون این مملکت گفته شده کسی حق ندارد به صورت مهمان به خانه فرد دیگری برود؟ آیا مهمانی رفتن جرم است؟ اگر این قانون وجود داشته باشد که دیگر سنگ رو سنگ بند نمی شود؟ در عراقی که هر روز ترور و بمب گذاری هست این فضای امنیتی که مسئولان در استان به وجود آورده اند هم وجود ندارد. این به ضرر نظام است. در کدام قانون نظام هست که در آن چند نفر نتوانند مهمان هم باشند و ده دقیقه چهارتا آدم کنار هم بنشینند و این را جرم می داند؟ ثانیا با کدام ادبیات به دنبال اثبات آن چیزی هستیم که واقعاً نیست. و اتفاقا این نوع رفتار بر خلاف نطام است. همه صحبتهای خانم هاشمی ضبط و ثبت شد. گفته شده که خانم هاشمی فردی است که بر ضد رهبری سخن می گوید. اتفاقا خانم هاشمی در این جلسه در حمایت از رهبری سخن گفت.

IMG_0836

پناه ادامه می دهد: نکته جالب دیگری که وجود دارد این است که یکی از مسئولین سیاسی استان هم گفته باید برخی افراد باید از ما اجازه گرفته می شد. پس اگر این طوره که کسی که قرار است وارد استان شود باید ابتدا برود پیش این آقایان بگه آیا اجازه هست من از این شهر رد شوم! و واقعا خیلی خنده دار و مسخره است و هیچ دلیل عقلی و منطقی و شرعی ندارد.

وی اذعان داشت: فرض میگیریم حرف مسئول درست باشد من از کجا باید بدانم این برخی افراد شامل چه کسی می شود. کجا نام این بعضی اعلام شده ؟ من از کجا باید بدانم برای رفتن به خانه دوست و همفکری باید از فرمانداری اجازه بگیرم؟ لطفا لیست را منتشر کنید تا همه مطلع باشند.

پناه خاطرنشان کرد: سخنان این مقام مسئول عاری از منطق است. یک مسئول سیاسی استان که مردم باید از او تبعیت کنند،  اتفاقا بزرگترین مشخصه اش این است که وقتی چند نفر فشار می آورند باید اینقدر زبان گویایی داشته باشد که از قانون دفاع کند نه از منطق زور و خشونت.

دستگاه امنیتی نسبت به کامنتهای منتسب به یک نهاد واکنش نشان دهد

غلامرضا پناه در واکنش به برخی کامنتها که خود را نماینده برخی نهادها خوانده بودند و مهمانان و شرکت کنندگان در این جلسه را تهدید به دستگیری کرده بودند گفت: برخی به نمایندگی از نهادهایی، کامنتهایی را منتشر کردند و این نهادها باید موضع گیری کنند. نهادهای امنیتی نیز باید واکنش نشان دهند چون به صلاح کشور نیست. این موضوع اثرات منفی دارد. هر چند خبر دارم نهادهای امنیتی این سفر را طبیعی دانستند.

انتشار کامنتهای توهین آمیز در سایتها بی اخلاقی است

دبیر حزب کارگزاران استان بیان داشت: از همه کسانی که کامنت گذاشتند تشکر می کنم. اما توصیه دوستانه و برادرانه به همه دارم. افرادی که کامنت میگذارند ادب و اخلاق را رعایت کنند. می توان فحش داد اما محترمانه. باید رسانه ها در این خصوص فرهنگ سازی کنند. انتشار دیدگاههای مردم کار خوبی است ولی ما که ادعای مسلمانی داریم باید به در این خصوص اخلاق مدارانه رفتار کنیم.

پناه افزود: برخی کامنت ها هم به صورت سازماندهی شده بود شاید دو سه نفر می نشستند و کامنتهای انبوه می نوشتند و این را میشد از فحوا و متن و انشای کامنتها متوجه شد.

IMG_0875

وی به دوستان صمیمی خود هم انتقاد کرد و تصریح کرد: برخی  از دوستان نزدیک و همفکر نیز کامنتهای منفی می گذاشتند به دلیل اینکه به این جلسه دعوت نشدند. این دوستان باید بدانند که به دلیل محدودیت فضای فیزیکی، نمی شد همه را دعوت کرد و تنها گروهی به نمایندگی بقیه دعوت شدند. چون قرار نبود کار سیاسی خاصی شود و تنها قرار بود حرفها شنیده شود.

پناه فحش را با کامنت متفاوت دانست و اظهار داشت: یکی از سایتها بر بالای صحفه اصلی سایت خود نوشته که فحش و اتهام و تهمت را منتشر نمیکنیم اما هر چه فحش به صورت کامنت آمده را انتشار داده. وقتی فحش در ادبیات ما مشخص است و چیزی نیست که پوشانده شود باید در انتشار این نظرات دقت کرد.

مروجان خشونت و بی قانونی بزرگترین ضربه زنندگان به نظام هستند

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی بزرگترین مخالفان و ضربه زنندگان به این نظام کسانی هستند که ترویج خشونت می کنند و با آنها برخورد نمی شود. ما ادعا داریم در مقابل آمریکا ایستاده ایم و آیا این نظام نمی تواند مسایل داخلی خود را با نیروی انتظامی و نظامی اش حل کنه تا بیاد دست به دامان گروههای خودسر و لباس شخصی شود؟ معتقدم این گروهها بر خلاف اساسی ترین قدرت نظام دارند حرکت می کنند.

غلامرضا پناه افزود: اگر واقعا کسی احساس می کند کار خلاف قانونی انجام می شود و خود را دلسوز نظام می داند، به نیروی انتظامی و دادگستری مراجعه کند و گزارش دهد و نه اینکه خود بخواهد بر خلاف قانون راسا اقدام کند که در آن صورت هرج و مرج در جامعه به وجود می آید.

وی به گروههای خودسر در یاسوج اشاره کرد و تصریح کرد: برخی از افراد خودسر برای بر هم زدن این جلسه هم آمده بودند اما فرصتی برای عرض اندام پیدا نکرده و دریافتند که این جلسه از آن جلساتی نیست که بتواند آن را برهم بزند. با قدرت اعلام می کنم آن جلسه  و مشابه این را هیچ گروه خودسری نمی تواند برهم بزند. ما در مقابل قانون پاسخگو هستیم اما اگر کسی بخواهد حرکتی خلاف قانون انجام دهد و قانون نیز در این مورد سکوت کند آمادگی ایستادگی و برخورد با این گروههای خودسر را دارم. و باید اعلام کنم اگر در اون روز حرکتی خودسرانه صورت می گرفت چنان برخوردی با آنها می شد که برای همیشه این مسئله در استان جمع می شد.

پناه در پایان گفت: جامعه قدرتمند ایران در راس خود یک رهبری قوی و قدرتمند دارد، دولت قوی با پشتوانه مردمی دارد. نیروی انتظامی داره سپاه داره قوی ترین نهاد اطلاعاتی دنیا را داره که ریگی را از توی هواپیما دستگیر کرد و باید مسایل خود را از راههای قانون حل کند نه اینکه مردم را به جان هم بیاندازد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • عظیمی فر گفت:

  انصافا وقتی یکی از فرزندان استان مثل اقای پناه در راس یک کارتل اقتصادی بدون هیچ رانتی قرار می گیره نشان از تدبیر و ذکاوت ایشون داره/در هر حال ارتباط ایشون با خانواده هاشمی که جرم نیس بلکه یک فرصته برا استان/این همه تنگ نظری در سطح استان برای یک مورد چه اثری و چه سودی به حال استان داره؟/ ایشان دارای پایگاه تاریخی و مردمی بین هم استانیها می باشد و بدون هیچ رانت و منبعی از قدرت، خودش را در سطح کلان مطرح نموده و این برا استان مایع افتخار و مباهات می باشدودر اینده سیاسی و انتخاباتی قطعا از پایگاههای صاحب حرف در استان می باشد/

 • هم استانی گفت:

  البته به نظر من در کشوری زندگی می کنیم که اندک فعالیت های صنفی و غیر سیاسی خود به خود هم رنگ و بوی سیاسی به خود مگیرد که آنهم دلایل خاص خودش را دارد د پس این مهمانی ها که حق طبیعی هر فر دی است از این قاعده مستثنی نخواهد بود. جناب آقای پناه شما به قول همین سایت 20سال دارید فعالیت سیاسی میکنید آیا شما معتقد به مقوله حزب و فعالیت حزبی به معنا و مفهوم واقعی و مبدا آن در کشور هستید؟در این چند ساله از حزب متبوع شما چه افرادی از فعالیت های حزبی پله های رشد وترقی حزبی را طی کرده اند؟بررسی زندگی خیلی از سیاستمداران غربی و اروپای که شما شاید شما بیشتر با آنها آشنا باشید نشان می دهد که رشد اینها از فعالیت های سطح پایین حزبی و بعضا از از شهرهای کوچک شروع شده است ولینگاه به احزاب ایرانی و از جمله حزب کارگزاران میبینیم که این حزب با اعضای ثابت و دائمی از بدو تشکیل در شورای مرکزی به فعالیت خود ادمه می دهد.و در آخر آقای پناه آیا شما بعد از شروع دور جدید فعالیت های این حزب آیا مانند گذشته تصمیمات را در محفل های خصوصی خواهید گرفت یا درمکان مشخصی به نام دفتر حزب کارگزاران؟

 • غلامرضاپناه معاون اموراقتصادی سازمان اقتصادی کوثر گفت:

  برادر ارجمند جناب آقای گرامی نسب باسلام واحترام
  دینی که من وشما به آن افتخار می کنیم به همین راحتی اجازه نمی دهد که در مورد حیثیت وشخصیت افراد اتهام وهتک حرمت صورت پذیرد وبیان اینگونه موارد به لحاظ حقوقی جرم است، امام رضا (ع) در مورد بهتان چه می فرمایید وامام علی (ع) می فرمایید ناسزاگویی شوخی نابخردان است .در این آیین ما حق نداریم بدون سند محکمه پسند درمورد دیگران قضاوت کنیم انشاء اله خدای سبحان عنایت فرمایید بنده وجناب عالی در مسیر حق ورعایت اخلاق گام برداریم.

 • غلامرضاپناه معاون اموراقتصادی سازمان اقتصادی کوثر گفت:

  برادر گرامی جناب سعید عزیز با سلام واحترام
  خانم هاشمی در یک خانواده با جایگاه حکومتی واجتماعی وسیاسی طراز اول قرار دارند اگر راحت طلب بودند وشجاع نبود لزومی به خطر کردن نداشتند او هم مانند یک شهروند حق اعتراض دارند. در آن مقطع این نظرشان بود وهزینه اش را هم پرداخت کردنند . آیا کسانی که مردم را خس وخاشاک خواندند هزینه اش را پرداختند؟

 • غلامرضاپناه معاون اموراقتصادی سازمان اقتصادی کوثر گفت:

  برادر گرانقدر جناب سید رضا هاشمیان با سلام واحترام
  از بیان دیدگاه ونظر تان بسیار سپاسگزارم ، دارا بودن اندیشه مثبت ونگاه واقع بینانه تان مورد تقدیر است

 • غلامرضاپناه معاون اموراقتصادی سازمان اقتصادی کوثر گفت:

  سرکار خانم مهوش با سلام واحترام
  از نظر نیک تان به این موضوع کمال سپاس را دارم.

 • غلامرضاپناه معاون اموراقتصادی سازمان اقتصادی کوثر گفت:

  جناب آقای بابا با سلام وعرض ادب
  ما مسلمانیم وافتخارمان شیعه علی بودن والگویمان آن امام همام است نه برای رزوق روزیمان بلکه به خاطر باور واعتقادمان وتا به امروز هم به لطف وکرمش روزگار گذرانیده ایم واز این پس نیز به مرحمتش چنین خواهد بود.

 • غلامرضاپناه معاون اموراقتصادی سازمان اقتصادی کوثر گفت:

  برادر ارجمند جناب آقای هادیانی نژاد باسلام وعرض ادب
  ازبیان نظر ودید گاه مثبت جناب عالی بسیار متشکرم

 • غلامرضاپناه معاون اموراقتصادی سازمان اقتصادی کوثر گفت:

  برادر ارجمندجناب آقای امیر باسلام مجدد
  من از رعایت اصول اخلاقی وفرهنگ سازی درباب کامنت گذاری وبیان نقد ونظر از مقوله انصاف درتقریرونگاشته جناب عالی کمال تشکر را دارم

 • گرامی نسب گفت:

  تاریخ درس تکراری است که باید از آن عبرت گرفت زیرا همیشه نمادهای حق وباطل وجوددارد به نظر من فائزه هاشمی در این برهه از تاریخ نقش ….. را بازی می کند.

 • بابا گفت:

  خواهشا جلسات دور هم نشینی خودتان را با جلسات وسخنان مولای علی مقایسه نکنید ای این کجا و ان کجا

 • غلامحسین هادیانی نژاد گفت:

  باسلام خدمت آن گروه ازهم استانی های محترمی که نسبت به سفر فائزه هاشمی معترض اند لازم دیدم مواردی را به جهت دفاع ازیک هم استانی بیان کنم :
  1- مستحضرید که جناب مهندس غلامرضا پناه ازمدیران موفق سابق استان بوده وهم اکنون ازمدیران برجسته درسطح ملی می باشد که همواره دغدغه ی اصلی اش رفع مشکلات استان بوده و هست وتا کنون از هیچ تلاشی فروگذار نکرده که اکثردوستان وآشنایان وهم استانی های منصف ایشان راکاملا” می شناسند. ایشان ازپشتوانه ی مردمی و از مقبولیت اجتماعی بسیارقوی دراستان برحوردار است وهمچنین از نیروهای تاثیر گذار سیاسی هم استانی دربین دولت مردان فعلی و مقامات کشوری می باشد.
  2- بی شک حق اولیه ی هرانسانی داشتن اختیارکامل برای میزبانی ومهمانی رفتن است که درحدوددختیارات تامه ی خودنیاز ی به اجازه دیگران ندارد.
  3- مهندس پناه میزبان خانم فائزه هاشمی بوده و سفراین خانم که پست سازمانی و دولتی ندارد و کاملا به صورت غیررسمی انجام شده است . بنابراین برای ورودش به استان نیازی به اجازه مقامات ومسئولان استانی نبوده است.
  4- افراد مغرض معترض به این سفر چرا درهشت سال گذشته دم فروبستند و از تاراج بیت المال توسط همفکران خود سکوت کردند وحالا از کاهی کوه می سازند.
  5- لحن عصبانی و کاذب این شکست خوردگان عواقبش مطرودشدن هر چه بیشترخودشان نزد مردم است چراکه اینان امتحان خود راپس دادند و اعمال وسلایقشان برای عموم مشخص است .
  درخاتمه توصیه ای برادرانه من این است که بگذارید استان از بن بست خارج شذه ونیروهای موثر در مرکز از نزدیک مشکلات را مشاهده کنند و برای مرتفع شدن مصائب مردم و رساندن حرف مردم استان به گوش دولت تلاش کنند که این فرصت ها برای عموم هم استانی ها مغتنم است.

 • امیر گفت:

  باسلام مجدد خدمت جناب آقای پناه.همانطور که در کامنت قبلیم عرض کردم بنده موافق با حضرتعالی ویا موافق با رقیبان شما نیستم چون علاقه ای بکار سیاسی ندارم وچیز هایی را که نوشته ام وظیفه ای بود که بعنوان یک همشهری بر خود لازم دانستم یادآوری کرده باشم.ولازم میدانم به رقیبان شما که باز همشهریهای من هستند عرض کنم انسان جزء معبودش به کسی مدیون نیست (پس آنکه از حساب پاک است از مصاحبه چه باک است)خانم هاشمی یا دیگران همه بشرند و بشر ترس ندارد ؛به جنگ هم نیامده که آنان را ترسی بردارد وفکر نکنم اینچنین موضعگیریها در برابر همدیگر کمکی به روند رشد جامعه داشته باشد.اگر همه به فکر خود وعقل خود استفاده وبرداشت صحیح کنیم آن وقت می توانیم آن کس وآن چیزی را که به نفع خود وجامعه هست قبول داشته و بپذیریم؛والا اینها همه سرگرمی وتمرین کردن در روزگار حیات وزیستن است ولا غیر , هرچقدر تمرین سبک تر باشد فشارهای روحی وروانی کمترند.موفق باشید./

 • غلامرضاپناه معاون اموراقتصادی سازمان اقتصادی کوثر گفت:

  امیر عزیز با سلام واحترام
  دوست گرانمایه از نقد محترمانه وبیان متین جناب عالی سپاسگزارم. از اینکه فرمودید مهمان من سیاسی بود ومن هم درست است می خواهم یک واقعیت را به سمع ونظرتان برسانم علت دعوت از رسانه ها این بود که فکر کردم که بعدأ باید ساعت ها توضیح دهم که چه حرفی در آن جلسه زده شده است وچه تعبیر ها که نمی کردند و…، دوست عزیز وقتی آمدن را شبانه قلم داد می کنند، وواکنش های مختلف نشان می دهند شما چه انتظاری دارید ، که حرف های بی اساسی را مطرح نکنند ،ضمنأضبط دیالوگ ها با اطلاع بوده نه مخفیانه پس اخلاق رعایت شده است . واقعأ هیچ نگاه سیاسی در انتشار آن دخیل نبوده است.

 • سعید گفت:

  بله خانم هاشمی برای برچب زدن تقلب به نظام جمهوری اسلامی و تاثیر داشتن در بردن کشور به لبه پرت گاه هم ادم نترسی هستند!
  اعوذباالله

 • سیدرضا هاشمیان گفت:

  دوستان من

  اگر خبر فوت در سایت بزنن شما معترضید، خبر تصادف بزنن معترضید، خبر انتصاب بزنن معترضید، …. و هر خبری رو شما بهش معترضید. واقعا چه چیزی باعث اعتراض تون نمی شه.

 • مهوش گفت:

  جاب بسی تعجب است که می تازیم بر کسی که بیشترین تلاش خود را در جهت توسعه اقتصادی و کمک به وضعیت معیشتی مردم همین استان کرده، فرزند استان مهندس پناه.

  بله همین مهندس پناه که هنگامی که پست گرفتند سایت ها نوشتند افتخار دیگری برای استان.

  چرا به عمق قضیه نمی اندیشید یک مهمانی سیاسی با یک فعالیت سیاسی متفاوت است. کمک به توسعه استان سرشار از توانایی و استعداد از راه منطقی چرا آزارمان می دهد.

  چرا باور نداریم دروغ و دروغگویی و افترا نابودمان کرده و می کند.
  هر مهمانی عادی امکان دارد مدعوین داشته باشد. خرده گرفتن بر خبر سایت و دعوت دیگران به نظر دور از منطق می باشد.

 • امیر گفت:

  با سلام خدمت جناب پناه.بنده تو کار سیاست نیستم ولی نوشته اکثر احذاب را میخوانم ودر هنگام خواندن مطالب بدنم در مقابل حقایق و سلایق خود به خود عکس العمل نشان میدهد ودست به کیبردم(صفحه کلید)میکند؛ برای تمجید اگر حقیقتی را ببینم ویا برای اعتراض اگر مطبی غیره منطقی را.کاری به این ندارم که چه کسانی موافق شما وچه کسانی مخالف شما باشند.دوست دارم آدمها برای انجام کارشان بجای توجیح جرات داشته باشند؛کار قانونی ترس ندارد همانطور که کار بی قانونی توجیهی ندارد. اینکه شما فرمودید دعوت ازخانم هاشمی سیاسی نبوده اگر در خلوت به خودتان رجوع کنید میبینید که نمی توانید وجدان خودتان را ناراحت کنید.چرا که همه میدانیم هم خانم هاشمی یک شخصیت سیاسی دارند هم شما؛اینکه شما فرمودید فقط یک میهمانی بوده آدم میهمانش که متهم نیست ومیزبانش اداره آگاهی نیست که نیاز به ظبط مکالماتش باشد ؛پس یا جلسه سیاسی بوده وایشان میهمانی نیامده یا اگه ایشان فقط میهمان بوده که میزبان نامحرمه که مکالمه هایش را ظبط کرده، بنا براین ضمن آنکه اینجانب نه از مخالفان شما هستم ونه موافقانتان دوستانه به شما عرض کنم همیشه مطالب وگفته های خودتان را قبل از به زبان آوردن و یا چاپ کردن مرور فرمایید./با تشکر از شما

 • ناشناس گفت:

  برادر اگه سفرغیر رسمی وغیر سیاسی بود چرا تو همه سایتهای استان پوشش داده شد خوب اطلاع نمیدادید سایتها رو

 • […] منبع خبر: سایت استان کهگیلویه و بویراحمد […]

پربازديد