تاریخ درج خبر : 1393/03/27
کد خبر : ۲۹۱۶۹۹
+ تغییر اندازه نوشته -

ما به خرداد پرحادثه عادت داریم

سایت استان: تشکل دانشجویی وحدت اسلامی دانشگاه علوم پزشکی استان با صدور بیانیه ای به مناسبت 24 خرداد، این روز را روز بازگشت شور و نشاط به یغما رفته در جامعه ایران دانسته و دلواپسان را کسانی میدانند که هنوز این انتخاب مردم را باور ندارند.

20515

به گزارش سایت استان، متن این بیانیه در پی می آید:

یک سال از انتخاباتی که بارقه هایی از امید را در بین ایرانیان ایجاد کرد می گذرد و شور و نشاط به یغما رفته آرام آرام به روح جامعه باز می گردد. مردمی که آرزوی آرامش و آبادانی و ایجاد تغییر در وضع کشور را داشتند حماسه ی باشکوه سیاسی رقم زدند تا 24 خرداد بنفش برای همیشه در ذهن مردم ایران سبز باقی بماند. آری مردم خواسته هایی داشتند و رئیس جمهور محترم علیرغم همه محدودیت ها و ویرانه های به جای مانده از 8 سال گذشته تاکنون نشان داده است که به وعده های خود پای بند بوده و آنان را به دست فراموشی نسپرده است. امیدواریم در ادامه راه نیز به یاری حق به وعده های داده شده جامه عمل بپوشاند و اعتمادمان را بی پاسخ نگذارد. اما عده ای دلواپس که سیاست های خود را مغلوب خرد جمعی مردم می بینند هنوز هم نمی خواهند انتخاب مردم را باور کنند. دیپلماسی لبخند،صلح طلبی، فرهنگ مردمی، واگذاری فرهنگ به صاحبان حقیقی آن، دانشگاه های مستقل، عدم دخالت دولت در زندگی خصوصی مردم، همه و همه آنان را دلواپس می کند! آری اینان به جای یاری رساندن به دولت و ملت، همه را جاسوس، ساده لوح، فریب خورده و مزدور می نامند و با تکرار این کلمات روز خود را به شب می رسانند!!! ولی ما به هیچ فرد، گروه و ملتی دشنام نمی دهیم و با منتقدان خود حقوقی رفتار می کنیم. ما معتقدیم اگر در جامعه ای دهان ها بسته و قلم ها شکسته شوند اعتماد عمومی در آن جامعه از بین خواهد رفت. اگر این دلواپسان بگذارد که میدان قلم و بیان، میدانی باز باشد حقایق برای مردم و جامعه آشکار خواهد شد.

در پایان در اولین سالگرد انتخابات ضمن اعلام حمایت خود از عملکرد دولت، از همه مسئولین و جریان های سیاسی خواستاریم با کنار گذاشتن اختلافات و برقراری فضای صلح و آرامش، هم رای با مردم عزیزمان و هم پای دولت تدبیر و امید در مسیر پیشرفت و اعتلای کشور گام بردارند و همواره در یاد داشته باشند که پایداری هر حکومتی به مردمان آن است.

به امید آینده ای درخشان و شایسته برای همه مردم ایران

تشکل وحدت اسلامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ساعد گفت:

    نه قضاته همه، ای انتخاباته باور دارن
    ایشا که با بی فکری تون انتخاب 88 باور نکردید و مملکته و اشوب کشوندید اگر یه بار ده کاندیدتو رای ناورد چه ایکنید حتما ای دفعه با ناول امریکایی ایاییت
    ویرانییل ای چند سال هم ایبینیم یو هم سر بقیش

پربازديد