تاریخ درج خبر : 1393/03/27
کد خبر : ۲۹۱۷۷۹
+ تغییر اندازه نوشته -

رئیس شورای شهر: محرومیت در سی‌سخت بیداد می‌کند

رئیس شورای اسلامی شهر سی‌سخت با اشاره به مشکلات این شهر به دردی تاریخی اشاره کرد و گفت: سی‌سخت چوب نام خود را می‌خورد.

زاهدان زابلی شامگاه دوشنبه در نشست مدیران استانی با مدیران شهرستان دنا برای پی‌گیری مشکلات این شهر به دردی تاریخی اشاره کرد و گفت: سی‌سخت چوب نام خود را می‌خورد.

رئیس شورای اسلامی شهر سی‌سخت افزود: با شنیدن نام سی‌سخت و پیشینه آن همه فکر می‌کنند سی‌سخت برخوردار از همه مواهب است در حالی که محرومیت در سی‌سخت بیداد می‌کند.

این مسئول ادامه داد: در حالی که این شهر مخزن بزرگ آب در کشور است و چیزی که بیشتر از همه دارد آب آشامیدنی است اما شما به فیش‌های صادر شده آب در این شهرستان نگاه کنید که چه مبالغی برای مردم در این فیش‌ها می‌آید. در شهری که خود دارای مخازن بزرگ آب در سطح کشور و استان است مردم آب‌بها را به نرخ آب‌معدنی می‌پردازند.

وی گفت: یکی دیگر از مشکلاتی که باید برای آن چاره‌جویی شود بحث محل تصفیه‌خانه فاضلاب شهری است که اگر کار کارشناسی برای احداث آن صورت نگیرد در آینده مشکلات زیادی در زمینه مسائل زیست محیطی خواهیم داشت.

زابلی آبرسانی به اراضی دیم شهر سی‌سخت را در بخش کشاورزی مهم‌ترین مشکل این شهر ذکر کرد و افزود: در بحث گاز نیز باید شهر سی‌سخت را به عنوان یک شهر سردسیری تمام عیار در یک اقلیم دیگر که مردم برای پرداخت گازبها تحت فشار هزینه‌های سنگین نباشند، قرار دهیم.

رئیس شورای اسلامی شهر سی‌سخت همچنین به نقاط ضعف دیگر در این شهر اشاره کرد و افزود: ضعف در ولتاژ برق شهر سی‌سخت و عدم استفاده از نیروهای بومی این شهر در برخی پروژه‌ها از جمله نیروگاه‌ برق و واگذار نکردن مدیریت اماکن گردشگری به افراد بومی از دیگر مشکلات این شهر است.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد